نقش قدردانی در معادله آفرینش چیست؟ و چه تفاوتی با تحسین دارد؟

تا چه اندازه در زندگی تان به قدردانی در معادله آفرینش اهمیت داده اید؟ آیا تا به حال از خود پرسیده اید قدردانی از دیگران چه فوایدی برای شما دارد؟ آیا تحسین با قدردانی متفاوت است؟ در این پست می خواهیم به بحث قدردانی کردن بپردازیم و به این دست سوالات پاسخ دهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

اگر در جایگاه قدردانی باشید تمام محدودیت هایی که خودتان باعث ایجادشان هستید برداشته می شوند (عامل ایجاد تمام محدودیت ها خود شما هستید) و برای دریافت چیزهای فوق العاده و شگفت انگیز خود را رها می کنید.

عشق واقعی و احساسی که از آن عشق دریافت می کنید، احساس کشیده شدن به طرف کسی که دوستش دارید، احساسی که با دیدن کودکی معصوم در شما ایجاد می شود و احساسی که زیبایی و قدرت آن کودک به شما میدهد تمام اینها ارتعاشاتی شبیه به یکدیگر دارند.

در ارتعاش تحسین شما با خود واقعيتان هماهنگ می شوید در این ارتعاش هیچ مقاومتی وجود ندارد، هیچ شک و یا ترسی وجود ندارد هیچ خود انکاری و نفرت نسبت به دیگران وجود ندارد. تحسین یعنی هیچ چیزی که به شما احساس بدی بدهد وجود ندارد و هر چیزی که به شما احساس خوب بدهد در آن حضور دارد.

هنگامی که بر خواسته خود تمرکز می کنید، داستانی از زندگی دلخواه تان تعریف می کنید، هر چه بیشتر و بیشتر به محدوده تحسين نزدیک می شوید و هنگامی که به این محدوده میرسید این کار شما تمام چیزهایی را که به نظرتان خوب بوده است به شکلی کاملا قدرتمند به سمت شما می کشد.

تفاوت میان قدردانی و تحسین

حالا بیایید از تفاوت میان قدردانی و تحسين صحبت کنیم. بسیاری از افراد این دو واژه را به جای یکدیگر استفاده میکنند اما از نظر ما این دو کلمه ارتعاش یکسانی ندارند چون قدردانی یعنی به سختی و مشکلی توجه می کنید که بر آن فائق آمده اید. به عبارت دیگر خوشحالید که دیگر درگیر آن مشکل و سختی نیستید، اما هنوز در شما بخشی از ارتعاش مشکل حضور دارد.

تفاوت این دو همانند تفاوت میان الهام و انگیزه است. الهام از خود واقعی شما جاری می شود اما انگیزه تلاشی است برای اینکه خود را به جایی برسانید.

تحسین کردن

تحسين تنظيم و همسو کردن احساسات است. تحسین هماهنگی ارتعاشی با کسی که به آن تبدیل شده اید می باشد. در جایگاه تحسین شما با همه آن کسی که هستید در هماهنگی و همسویی می باشید.

بودن در جایگاه تحسین یعنی به همه چیز از چشم منبع نگاه میکنیم و هنگامی که در این جایگاه قرار بگیرید، می توانید از خیابان شلوغ عبور کنید بدون اینکه مثل بقیه مردم دلایلی برای انتقاد و یا نگرانی داشته باشید. چون ارتعاش تحسین شما را از چیزهایی که ارتعاشات متفاوتی دارد دور می کند.

خواندن
خانم ها تا چه اندازه یک رابطه سالم و درست با مرد زندگیشان دارند؟

حالت تحسین حالتی خدایی است. این حالت خود واقعی شما می باشد، یعنی همان کسی که در روز تولدتان بودید و در لحظه مرگتان خواهید بود و اگر ما به جای شما بودیم در هر لحظه از زندگی به دنبال تحسین کردن بودیم.

به دنبال خوشی و سعادت خود باشید. اما گاهی وقت ها نمی توانید در جایی که هستید کمترین خوشی و سعادت را پیدا نمی کنید. ما به شما میگوییم که اگر در ناامیدی و پریشانی هستید به سمت انتقام حرکت کنید این کار در جهت جریان و در مسیر درست است.

اگر حس انتقام دارید به سمت تنفر پیش بروید. این کار در جهت جریان است. اگر احساس نفرت دارید به سمت عصبانیت پیش بروید. این کار در جهت جریان است. اگر عصبانی هستید به سمت ناکامی حرکت کنید. این کار در جهت جریان است و اگر احساس ناامیدی و ناکامی دارید در جهت داشتن امید حرکت کنید این کار در جهت جریان است.

اگر امیدوار شدید در جایگاه تحسین قرار می گیرید. هنگامی که ارتعاش امیدواری را میفرستید شروع کنید به نوشتن لیستی از چیزهایی که احساس خوبی به شما میدهند. دفترچه تان را از چیزهای خوب پر کنید. لیستی از جنبه های مثبت کار یا زندگی یا هر چیز دیگری تهیه کنید، از چیزهایی که عاشقشان هستید، به رستوران بروید و به دنبال چیزهایی باشید که مورد علاقه تان است و از هیچ چیزی شکایت نکنید.

به دنبال چیزهایی باشید که بیشتر از همه آنها را دوست دارید. حتی اگر تنها یک مورد پیدا کنید. تمام توجه تان را به آن بدهید و از آن برای رسیدن به خود واقعی تان استفاده کنید و هنگامی که از چیزهایی که می درخشد  احساس خوبی به شما می دهند استفاده می کنید و برای رسیدن به خود واقعی بر آن ها متمرکز می شوید، این کار موجب می شود تا با خود حقیقی تان همسو و هماهنگ گردید و کل دنیا جلوی چشمان شما شروع به تغییر خواهند کرد.

کار شما این نیست که جهان دیگران را تغییر دهید، بلکه وظیفه شما تغییر جهان خودتان می باشد. حالت تحسین ارتباط پاک و زلال با انرژی منبع است که هیچ نقص و کمبودی در آن راه ندارد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]