چطور یک داستان جدید برای جذب سلامتی فیزیکی بدن تعریف کنیم؟ + مثال کاربردی

همان طور که گفتیم مهم ترین کار برای رسیدن به سلامتی، تغییر افکار و احساسات است و برای اینکار شما می توانید یک داستان جدید برای جذب سلامتی فیزیکی بدن تعریف کنید. در این پست می خواهیم شما را برای تعریف این داستان راهنمایی کنیم و مثالی کاربردی نیز برای درک بیشتر این موضوع برای شما ارائه دهیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

نمونه ای از داستان قدیمی برای جذب سلامتی فیزیکی بدن

پیش از این که به سراغ تعریف داستان جدید برای جذب سلامتی فیزیکی بدن برویم، ابتدا مثالی از داستان قدیمی که شما در مورد سلامتی تان تعریف می کردید یا هنوز هم می کنید، می زنیم تا متوجه تفاوت این دو داستان شوید.

شما زمانی که می خواهید در مورد سلامتی فیزیکی بدنتان حرف بزنید معمولا چنین کلماتی را به کار می برید. علائمی در بدنم می بینم که من نگران می کند. هر چه سنم بالاتر می رود احساس قدرت، پایداری، سلامتی و امنیت در من کمتر می شود. نگران وضعیت سلامتی هم در آینده هستم. بسیار تلاش کرده ام تا مراقب خودم باشم اما این کار زیاد موثر نبوده است.

فکر اینکه با گذشت زمان وضعیتم بدتر می شود، طبیعی است. در والدین خود نیز این مسئله را مشاهده کرده ام. واقعا نگران وضعیت سلامتی خود هستم.

فقط کافیست کمی در جملات بالا دقت کنید تا به این موضوع پی ببرید که تک تک این کلمات و جملات از روی کمبود هستند. همه این کلمات از دیدگاه قانون جذب معنی کمبود را می دهند و وقتی شما اینگونه به سلامتی خود فکر می کنید، از نظر قانون جذب یعنی شما چنین چیزهایی را می خواهید: ضعیف شدن، کم شدن توان فیزیکی، کهولت سن، بیماری و…

این داستان کاملا غلط بوده و جز بیماری و از دست رفتن سلامتی شما، هیچ گونه تاثیر دیگری برای شما ندارد. شما باید به گونه ای برای خود داستان سلامتی تعریف کنید که در آن نشانه های خواستن سلامتی باشد نه کمبود آن. اگر شما مانند مثال قبل برای خود داستان سلامتی تعریف می کنید، بدون شک به داستان جدید برای جذب سلامتی فیزیکی بدن نیاز دارید. پس داستان بعدی ما را بخوانید.

مثالی از داستان جدید برای جذب سلامتی فیزیکی بدن

بدنم به افکاری که در مورد آن دارم و به هر فکر دیگری پاسخ می دهد. هرچه احساس بهتری از افکارم بگیرم اجازه ورود سلامتی بیشتری را به بدنم می دهم. می دانم رابطه مطلق میان احساس و افکار مداومم و اینکه این افکار چه احساسی را در من ایجاد می کنند، وجود دارد و از دانستن آن خوشحالم. میدانم که این احساسات به من کمک میکنند تا افکار بهتر و ارتعاشات بهتری را انتخاب کنم و در نتیجه بدنی سالم تر داشته باشم.

جذب سلامتی فیزیکی بدن

بدنم به سرعت به افکارم پاسخ می دهد و خوب است که این را میدانم. من در انتخاب افکارم خیلی بهتر شده ام، مهم نیست که در چه شرایطی قرار دارم، من قدرت این را دارم که آن را تغيير دهم وضعیت سلامتی ام نشان دهنده ی وضعیت افکاری است که مدام به آنها فکر می کنم. کنترل هر دو اینها را در دستان خود دارم. بدنم بسیار شگفت انگیز است. چرا که از مجموعه سلول های جنینی به شکل کاملی که الان هست رسیده است.

مقاومت بدنم و سلولهای هوشمندی که آن را می سازند مرا تحت تأثیر قرار می دهد. شگفت زده می شوم وقتی می بینم بدنم بدون اینکه دخالتی در کار آن داشته باشم وظایف بسیار مهمی را انجام می دهد. خوشحالم که حرکت خون در رگها و یا رساندن هوا به ششها جزء وظایف من نیست. خوشحالم که بدنم می داند چه کاری را باید انجام دهد و آن را به بهترین شکل به ثمر می رساند.

بدنم به طور کلی چیز بسیار شگفت انگیزی است. باهوش، انعطاف پذير، پایدار و بسیار بهبود پذیر است و قدرت دیدن، شنيدن، بو کردن، مزه کردن و لمس چیزها را دارد. بدنم به خوبی به من خدمت می کند.

مثالی دیگر برای رسیدن به سلامتی

تک تک کلمات و عباراتی که در بالا ذکر شد، نشان دهنده خواستن واقعی سلامتی است و به شما کمک می کند تا به سلامتی که می خواهید برسید. هیچ کدام از این کلمات از سر کمبود نیست و همه خواسته واقعی و هماهنگی واقعی با درونتان است. در این زمینه مثال های متعدد دیگری می توان زد. در ادامه مثال دیگری برای تعریف داستان جدید برای جذب سلامتی فیزیکی بدن می گوییم تا به شما اطمینان دهیم که هیچ کمبودی برای خواستن سلامتی و داستان صحیح وجود ندارد.

خواندن
کتاب رمز توانگری و راز قدرت

کشفیات و تجربه هایی را که با بدن فیزیکی خود انجام میدهم بسیار دوست دارم. از مقاومت و انعطاف بدنم لذت می برم. زندگی در این بدن را دوست دارم، چشمان خودم را بسیار دوست دارم چون از طریق آنها جهان را می بینم چیزهای دور و نزدیک خود را مشاهده می کنم، شکل ها و رنگ ها را با چنین دقت و وضوحی از فاصله دور یا نزدیک تشخیص می دهم.

داستان جدید برای جذب سلامتی

حس لامسه خود را دوست دارم. از اینکه می بینم وقتی زخمی در بدنم ایجاد می شود و خود آن را ترمیم می کند و پوستی جدید جایگزینش می شود، بسیار خرسند و سپاسگزارم و می دانم که وقتی بیماری شدیدی در بدنم به وجود می آید به سرعت بهبودی حاصل خواهد شد. از انعطاف بدن خود، حرکت سریع و چابک انگشتانم و پاسخ سریع ماهیچه ها نسبت به هر کاری که می خواهم انجام دهم آگاهم.

خوشحالم که بدنم می داند چطور باید سالم و خوب باشد و همواره به سمت سلامتی حرکت میکند و میدانم اگر با افکار منفی خود سر راهش قرار نگیرم، قطع به یقین به سلامتی دست پیدا خواهم کرد. ارزش احساسات خود را میدانم. میدانم این توانایی در من هست تا افکار شادی بخش را پیدا و حفظ کنم و با این کار میتوانم به سلامتی جسمی خود برسم و آن را حفظ کنم.

پیشنهاد می کنم: داستان فراوانی مالی من چیست؟

از این مسئله آگاهم که در هر زمانی در این جهان حتى اگر چیزی در بدنم در بهترین وضعیت خودش نباشد بخش های زیاد دیگری وظایف خود را به درستی انجام می دهند و سلامتی وضعیت غالب بدن من است. عاشق پاسخ های سریع بدنم به کانون توجه و خواسته هايم هستم. خوشحالم که می دانم ذهن، جسم و روحم با یکدیگر ارتباط دارند و آگاهم که هماهنگی عمدی می تواند بسیار پربار باشد و نتایج زیادی به همراه داشته باشد. عاشق زندگی در این بدن فیزیکی ام هستم و قدردان و سپاسگزار این موضوع ام. من احساس خوبی دارم.

برای گفتن داستان بهتر هیچ درست و یا غلطی وجود ندارد. این داستان می تواند در مورد گذشته، حال و یا آینده شما باشد. اما موضوع مهم این است که شما از قصد و نیت خود برای گفتن نسخه بهتری از داستان خود آگاه باشید. وقتی در طول روز داستان های کوتاهی تعریف می کنید و احساس بهتری از آنها می گیرید کانون توجه شما نیز تغییر پیدا میکند.

به یاد داشته باشید تعریف یک داستان جدید برای جذب سلامتی یا هر خواسته دیگری، زیربنای زندگی شما را تشکیل می دهد، پس آن را آنطور که می خواهید باشد تعریف کنید.

به پایان مبحث بسیار مهم و جذاب جذب سلامتی از دیدگاه متافیزیک و قانون جذب رسیدیم. در قسمت های بعدی در مورد دیدگاه های مختلف قانون جذب پیرامون سلامتی و تناسب اندام صحبت خواهیم کرد. پس مطالب بعدی وبسایت سینرژی با ناهید را حتما دنبال کنید. علاوه بر این با دنبال کردن ما در صفحه اینستاگرام @synergy.astro هیچ یک از مطالب وبسایت را از دست نخواهید داد.

پکیج خودسازی سینرژی

با دوره خودسازی و جذب سینرژی، افکار خود را با تمام خواسته هایتان هماهنگ کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]