چه رابطه ای بین احساس خستگی در یک شخص سالم و افکار او وجود دارد؟

بدون شک شما حداقل یکبار احساس خستگی را تجربه کرده اید و شاید در آن لحظه مانند ما با خود به این سوال اندیشیده اید که چرا یک شخص سالم، باید احساس خستگی در زندگی خود داشته باشد؟ در این پست می خواهیم این سوال را از بعد انرژی پاسخ دهیم. چرا که همان طور که شما هم می دانید، احساس خستگی نوعی کمبود انرژی است. اگر دوست دارید دلیل این اتفاق را از دیدگاه متافیزیک بدانید، تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

احساس خستگی نوعی کمبود انرژی است

اگر شخص سلام، احساس خستگی و سستی کند، چه راه حلی برای او وجود دارد؟ برای پاسخ به این سوال اول باید به ماهیت خستگی پی ببریم. همان طور که اکثر مردم می گویند، وضعیت خستگی و سستی نوعی کمبود انرژی است و این حرف نیز کاملا درست می باشد. درست است که نمی توانید خود را از منبع انرژی جدا و دور سازید اما با افکاری که در تضاد با انرژی منبع است در خود مقاومت و یا کمبود انرژی ایجاد می کنید.

احساسی که دارید نشان می دهد که تا چه اندازه با منبع هماهنگ هستید. وقتی داستان خواسته های خود را می گویید – داستانی که منبع درونی شما نیز در حال گفتن آن است – احساس شادی و پر انرژی بودن می کنید. پایین بودن سطح انرژی در شما یا همان احساس خستگی در زبان عامیانه نشانه این است که داستانی متفاوت از داستان انرژی منبع درونتان تعریف می کنید.

داستانی که در آن از تمرکز بر جنبه های مثبت زندگی تان صحبت میکنید به شما انرژی میدهد و وقتی بر جنبه های منفی زندگی خود تمرکز دارید این داستان در شما احساس ضعف و سستی ایجاد می کند. هنگامی که در زندگی خود به جای خالی خواسته های خود نگاه می کنید احساسات منفی در شما ایجاد می شود و زمانی که شرایط و موقعیت های بهتری را در ذهن خود تجسم می کنید احساس مثبتی دارید.

خواندن
مراحل تشخیص و درمان در آیورودا

راه حل رهایی از احساس سستی و خستگی

نوع رابطه ای که میان موضوع مورد توجه شما و خواسته واقعی تان وجود دارد احساس شما را می سازد. فکر کردن به خواسته ها همیشه نیرو و قدرتی را که به دنبالش هستید به شما می دهد. به همین دلیل هم وقتی به افراد موفق نگاه می کنیم، همیشه و در هر شرایطی آن ها را پر انرژی می بینیم، حتی در اوج فشار کاری. آن ها به خوبی این موضوع را درک کرده اند که افکارشان تعیین کننده احساس خستگی یا احساس شادی در درون آن ها است، نه جسم یا محیط اطرافشان.

اگر به همین موضوع به ظاهر ساده اما بسیار مهم پی ببرید و آن را به خوبی درک کنید، می بینید که در هر شرایطی – چه به عنوان یک شخص سالم و حتی چه به عنوان شخصی که شاید از نظر خودتان بیمار است- فقط با تغییر افکار می توانید از احساس خستگی مفرط به احساس شادی فراوان تغییر وضعیت دهید و با انرژی منبع هماهنگ شوید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]