عامل اصلی به وجود آمدن بیماری چیست؟

احتمالا شما هم فکر می کنید عامل اصلی به وجود آمدن بیماری ویروس ها، میکروب ها و آلودگی های محیطی هستند. اما دیدگاه کاملا اشتباه است! هیچ کدام از این مواردی که گفته شد عامل اصلی بیماری نیستند، دلیل رخ دادن بیماری ها عامل بسیار مهم تری از این موارد هستند. اگر دوست دارید عامل اصلی به وجود آمدن بیماری ها را بدانید. تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

بیماری زمانی به وجود می آید که شما به چیزهایی که نمی خواهید فکر می کنید، سپس احساسات منفی در شما ایجاد می شود، نسبت به آن احساسات بی توجه هستید و به این تمرکز منفی خود ادامه می دهید و نتیجه آن نیز بزرگتر و بزرگتر شدن احساسات منفی در شما خواهد بود و با غفلت از آن قانون جذب نیز افکار و اتفاقات منفی را به زندگی شما سرازیر می کند.

زمانی که نشانه های ظریف ناهماهنگی را در همان مرحله اول می بینید اما به آن توجه نمی کنید بیماری نیز پابرجا خواهد ماند. اگر در خود احساسات منفی دارید اما برای رهایی از آن افکار خود را تغيير ندهید، این احساسات قوی تر می شوند و تبدیل به بیماری و درد در بدن شما خواهند شد. بیماری تنها نشانه ای از ارتعاشات منفی شما می باشد. پس عامل اصلی به وجود آمدن بیماری داشتن ارتعاشات منفی در وجود شماست.

داشتن ارتعاشات منفی عامل اصلی به وجود آمدن بیماری

اگر ارتعاشات خود را تغییر دهید این نشانه ها نیز تغییر پیدا می کنند. بیماری تنها نشانه ای از خارج شدن شما از هماهنگی است. بسیاری از مردم با این صحبتها مخالف هستند و می گویند که هرگز راجع به آن بیماری خاصی که دارند فکر نکرده اند. اما علت بیماری شما این نیست که راجع به بیماری خود و یا هر بیماری دیگری فکر کرده اید بلکه افکار منفی شما است که بیماری را می سازد، احساسات منفی نادیده گرفته شده که بزرگتر و قوی تر می شوند و افکار منفی بزرگتری را می سازند.

خواندن
کتاب زندگینامه یک یوگی

مهم نیست که موضوع افکار منفی شما چه چیزی باشد، همه اینها مقاومت ایجاد می کنند. عامل اصلی به وجود آمدن بیماری های جدید هم همین مسئله است و تا زمانی که علت اصلی ابتلا به بیماری را متوجه نشوید درمان نهایی آن را نیز پیدا نخواهید کرد. شما این قابلیت را دارید که در همین لحظه بدنی کاملا سالم و یا بیمار داشته باشید و این بستگی به تعادل افکارتان دارد که بیماری را انتخاب کنید یا سلامتی و يا ترکیبی از هر دو مورد.

سوال: پس از نظر شما هیچ عامل فیزیکی موجب بیماری و درد نمی شود؟ همه چیز به فکر بستگی دارد؟

پاسخ: درک می کنیم که انسان ها برای توضیح علت اتفاقات بر عمل تاکید دارند. برای مثال وقتی دارید توضیح می دهید که آب از کجا به سینک آشپزخانه تان می ریزد، به شیر آب اشاره می کنید تا منظور خود را دقیق تر برسانید. اما به غیر از شیر آب توضیحات بسیار بسیار بیشتری راجع به اینکه آب از کجا می آید وجود دارد.

در مورد منبع سلامتی و بیماری نیز داستان دقیقا همین گونه است. سلامتی و بیماری شما نشان دهنده ی تعادل افکار شما می باشد و این تعادل با کمترین مقاومت خود را نشان می دهد، همانگونه که آب سرازیر می شود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 1]