اگر میخواهید از داشتن بدنی سالم لذت ببرید، این مطلب را بخوانید

همه ما دوست داریم از داشتن بدنی سالم لذت ببریم و این خواسته تک تک ماست و بدون شک یکی از لذت بخش ترین خواسته های زندگی این است که همیشه تنی سالم و شاداب داشته باشیم. در این پست می خواهیم به کمک متافیزیک شما را برای داشتن چنین بدنی راهنمایی کنیم. البته این یک مقدمه است و راهنمایی های بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم. اگر شما جزء افرادی هستید که می خواهید از بدن خود لذت ببرید، تا انتهای این پست با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

هماهنگ کردن بدن فیزیکی ارزشمندترین کاری است که می توانید انجام دهید

هماهنگ کردن بدن فیزیکی ارزشمندترین کاری است که می توانید انجام دهید، به دو دلیل:

1- مردم بیشتر از هر موضوع دیگری به بدن خود فکر می کنند و این منطقی است چرا که بدن فیزیکی همه جا همراه شماست و هر کسی دوست دارد از داشتن بدنی سالم لذت ببرد.

2- از آنجا که هر نوع دیدگاه و یا فکر از دریچه دیدن فیزیکی تان جاری می شود، رویکرد شما در هر موضوعی تأثیر احساسی است که نسبت به بدن خود دارید. از آنجا که علم و طب هنوز رابطه میان ذهن و جسم، فکر و نتیجه حاصل از آن و همينطور رابطه بین نگرش و پیامد کار را کاملا درست درک نکرده اند، اکثر مردم میان راهنماهای متضاد بسیار زیادی که در مورد بدنشان وجود دارد، سرگردانند.

هنگامی که پایه و اساس آگاهی و دانش غلط باشد اصلاح آن با روش ها، معجون ها و یا راه های درمانی نتایج درست و قابل اثباتی را به همراه نخواهد داشت و چون تنوع زیادی در باورها، خواسته ها و انتظارات و تاثیراتی که می پذیرید، وجود دارد هماهنگی ارتعاشی و انرژی در هر شخص نیز متفاوت است. جای تعجب است که راه های درمانی که مؤثر واقع می شود وجود ندارند و عجیب نیست که بسیاری از مردم نسبت به بدن فیزیکی خود گیج و سرگردان هستند.

خواندن
هر زمانی که احساس فراوانی می کنید، فراوانی به دنبالتان می آید

مطلب مرتبط: سلامتی و حال خوب حالت طبیعی بدن شما است

اگر به جای اینکه با تکیه بر سیستم هدایت گر احساسی خود و درک هماهنگی و با ناهماهنگی ارتعاشی، تلاش کنید اطلاعاتی در مورد اتفاق هایی به دست آورید که برای بدن های دیگران می افتد، این کار درست شبیه به این است که مسیر خود را در نقشه کشور دیگری جستجو و پیدا کنید چون اطلاعاتی که این نقشه به شما می دهد به دردتان نمی خورد.

اطلاعاتی که به شما داده شده است کاملا با چیزی که ما می دانیم و با قوانین جهان در تضاد است و ما فوق العاده خرسندیم که در مورد خود شما و بدنتان با توجه به تصویر بزرگتری که از شما داریم، صحبت می کنیم.

می خواهیم به شما کمک کنیم تا به درک درستی از اینکه چگونه باید موجودی سلامت باشید برسيد و از داشتن بدنی سالم لذت ببرید. فردی که از نظر فیزیکی متناسب است و ظاهر دلخواه خودش را دارد. وقتی از ذهنتان استفاده می کنید و به شکل عمدی برای رسیدن به هماهنگی با افکار وجود درونی و یا روح خود، افکار خود را متمرکز می کنید بدن فیزیکی شما نیز نشانه ای تجلی یافته از این هماهنگی می گردد.

در پست های بعدی نکات فراوان و تکنیک هایی به شما معرفی می کنیم که می توانید به کمک دانش متافیزیکی، به بدن دلخواه خود برسید و از داشتن بدنی سالم لذت ببرید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]