چه اسراری در سنگ ها و جواهرات تاج پادشاهان نهفته است؟

تا به حال به سنگ ها و جواهرات تاج پادشاهان دقت کرده اید؟ آیا فکر می کنید این سنگ ها فقط برای زیبایی تاج و به رخ کشیدن شکوه تخت شاهی هستند؟ اگر شما هم اینطور فکر می کنید، باید بگوییم که در اشتباهید و این موضوع فقط ظاهر قضیه است. در حقیقت در این جواهرات گران بها، اسراری نهفته است که در این پست می خواهیم در مورد آن ها صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

اگر دوست دارید در مورد خواص انواع سنگ ها بدانید، حتما پیج اینستاگرام @synergy.astro را فالوو کنید. آیا هیچ از خود این سوال را پرسیده اید که چرا پادشاهان قدیم از تمامی سنگ ها و جواهرات در تاج خود استفاده می کردند؟ اگر فکر می کنید تنها برای زیبا شدن تاج است، اشتباه می کنید. این فقط یک دلیل ظاهری است برای آنکه رعیت را از دلیل اصلی استفاده از این سنگ ها دور کند. دلیل اصلی استفاده از سنگ ها و جواهرات در تاج، به خاطر این است که قرن ها پیش دانشمندان و علمای دربار پادشاهان به قدرت و انرژی خارق العاده سنگ ها پی برده بودند.

در حقیقت فلسفه ساخت تاج برای پادشاهان هم همین است. یعنی سنگ ها و جواهرات تاج پادشاهان خود عامل اصلی ساخت چنین چیزی بوده تا آن ها همیشه این سنگ ها را همراه خود داشته باشند و از انرژی آن ها بهره ببرند. گذشتگان معتقد بودند هر سنگ خواص و انرژی مخصوص به خود را دارد و هنگامی که همه آن ها در یک تاج به کار برده شود، برکت، مال، سرزمین و عظمت پادشاهی شاهان در مقابل بلا و بیماری محفوظ باقی می ماند.

خواندن
آشنایی با خدایان هند در عهد ودایی

مطلب مرتبط: انرژی سنگ چیست؟ و چه تاثیری در زندگی ما دارد؟

علاوه بر سنگ و جواهرات تاج پادشاهان، حتی آن ها از سنگ ها در شمشیر ها، غلاف شمشیر، سپر و عصای خود نیز استفاده می کردند و دلیل آن هم بهره مندی از خواص و انرژی سنگ ها در هر زمانی از جمله در هنگام جنگ و در میدان نبرد بود.

ما نیز در این وبسایت و در پست های مربوط به سنگ شناسی و سنگ درمانی بارها در مورد خواص و انرژی سنگ ها برای شما توضیح داده ایم. در صفحه فروشگاه وبسایت نیز برخی از سنگ های دارای خواص را قرار داده ایم که می توانید با مراجعه به صفحه سنگ ها در فروشگاه وبسایت، خواص هر یک از سنگ های قرار داده شده را بخوانید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]