اهداء سنگ

اهداء سنگ بعد از پاکسازی یکی از کارهای مهمی است که باید انجام دهیم. به همین دلیل در این پست در مورد اهداء کردن سنگتان نکات و توضیحاتی ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

بسیار مهم است که بعد از پاک سازی سنگ هایتان، آن هارا اهدا کنید چون این کار شما را مطمئن می کند که سنگ تنها به طریقه ای مثبت و برای برآورده کردن بالاترین آرزوهایتان اهدا شده است. این عمل همچنین از سنگ شما در برابر هر کسی که بخواهد از قدرت و ‌نیروی آن سواستفاده کند، محافظت می‌کند.

درست همانطور که می توان انرژی سنگی را برای مقاصدی مثبت مورد بهره برداری قرار داد، برای اهداف منفی هم می توان از آن استفاده کرد. به عقیده ی ادگار کیس امریکایی، در واقع زوال قاره ی گمشده ی آتلانتیس در نتیجه ی چنین استفاده ی نامشروعی از نیروهای نامرئی سنگ ها بوده است.

برای اهداء سنگ و ‌محافظت از سنگتان، آن را درمیان دستانتان قرار دهید، مجسم کنید که نوری محافظ اطراف آن را فراگرفته است (همانطور که شما بعد از خرید سنگ هایتان از ما پاکسازی هایی انجام دادید و لایه حفاظ دریافت کردید) سپس بگویید: “من این سنگ را برای استفاده از تمام خوبی های عالم برای همه ی انسان ها، اهدا می کنم.”

این مورد برای کسایی که پاکسازی هارا همراه من انجام دادن موثر هست یکی از تفاوت های سنگ های شما با بقیه لایه حفاظ خودتون و‌سنگ عزیزتون هست.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]