آموزش روش های پاک سازی سنگ ها «قسمت دوم»

در بخش دوم آموزش روش های پاک سازی سنگ ها سراغ 6 روش کاربردی و مناسب برای پاکسازی رفتیم و این 6 مورد رو معرفی کردیم و نحوه انجام هر کدام را نیز برای شما توضیح داده ایم. پس حتما این پست را تا انتها مطالعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پست آموزش روش های پاکسازی سنگ ها «قسمت اول» به شما گفتیم که پاک سازی سنگ یکسری اصول و قواعد دارد و نمیتوان به هر روشی آن ها را پاکسازی کرد. همچنین برای اینکه شما با روش های درست پاکسازی آشنا شوید، تعدادی از روش های اصولی را در آن پست برای شما معرفی کردیم. اکنون به قسمت دوم معرفی این روش ها رسیده ایم و در این پست می خواهیم چندین روش کاربری دیگر را معرفی کنیم. این روش ها را در ادامه می خوانید.

پاک سازی سنگ ها با گل یا گلبرگ

یکی از روش های زیبا و ملایم برای پاک سازی سنگ، استفاده ازگل یا گلبرگ است. معمولا گلبرگ های صورتی برای سنگ های به رنگ صورتی و گلبرگ های سنبل برای پاکسازی سنگهای بنفش یا ارغوانی مانند شگفتی میاورند (به تناسب رنگ سنگ گل انتخاب کنید). گلبرگ سفید هم که برای همه ی سنگ ها خوب هست.

مقداری از گل و گلبرگ های مورد علاقه تان را جمع آوری کنید و آن ها را در محفظه شیشه ای قرار دهید (ازشیشه هایی که در محصولات فروشگاه تهیه کرده اید هم میتوانید استفاده کنید یا هر ظرف شیشه ای در بسته ی دیگر). سپس سنگ هایتان را میان گل ها و گلبرگ ها قراردهید و بگذارید حدود ۲۴ ساعت همانجا بمانند. سپس شب هنگام و برای پاکسازی بیشتر آنها ترجیحا زمانی که ماه در حالت بدر کامل است، میتوانید شیشه را بیرون زیر نور ماه و در هنگام روز، زیر نور خورشید قرار دهید.

پاک سازی سنگ ها با برنج

برای تمیز کردن سنگ خودتان با استفاده از برنج، لیوانی را از برنج قهوه ای خام پر کنید و سنگ را در میان آن قرار دهید. قبل از جا به جا کردن آن و در مدت زمانی که برنج هر نوع ارتعاش منفی را به خود جذب می کند، مدت بیست و چهار ساعت صبر کنید. بعد از پایان کار، برنج را دور بریزید. نباید آن را بخورید.

پاکسازی سنگ ها با ذکر یا مانترا

در روش پاکسازی سنگ با ذکر یا مانترا، برای تمیز کردن سنگ هایتان می توانید از ذکری مانند ام (om) استفاده کنید. این ذکر خیلی می تواند موثر باشد چون شما در این ذکر از خدای هندو یعنی شیوا که نابود کننده یا محو کننده ی انرژی های منفی است، در خواست کمک می کنید. پس برای تمیز کردن سنگتان همینطور که در حال تکرار کلمه ی ام یا ذکر مورد علاقه تان هستید، تصور کنید که انرژی منفی انباشته شده در سنگ شما در حال جابه جایی است و دارد جای خودش را با انرژی پاک و‌ مثبت عوض می‌کند.

پاک سازی سنگ ها با روغن های فرار

با اینکه تمیز کردن سنگ ها با استفاده از روغن های فرار روشی شناخته شده نیست، یکی از روش هایی است که برای من به عنوان عطرشناس، کاربرد دارد. روغن های فرار به ویژه برای پاک سازی سنگ عبارتند از:

  • اسطوخودوس
  • چوب سدر
  • لیمو
  • کاج
  • برگ
  • درخت عرعر
  • اکلیل
  • و چوب صندل سرخ
خواندن
آموزش روش های پاکسازی سنگ ها «قسمت اول»

برای تمیز کردن سنگ هایتان دو قطره از روغن فرار را روی تکه پارچه ای کتانی، مثلا یک دستمال، بچکانید و‌ کل بلور را با آن‌ پاک کنید. راه حل دیگر این است که از یک روغن فرار قابل سوختن استفاده کنید. برای این کار، ابتدا چند قاشق چای خوری آب را در ظرف بالای پخش کن بریزید و سپس چند قطره از روغن فرار را در آب بچکانید. وقتی بخار شروع به بلند شدن کرد، سنگتان را داخل آن قرار دهید.

پاک سازی سنگ

سنگ ها ظاهرا بوی روغن های فرار را افزایش می دهند. یک قطره از روغن فرار روی هر سنگی بچکد، خیلی قوی عمل ‌می کند و به آسانی می تواند داخل یک اتاق را خوشبو‌ کند. همچنین به نظر می رسد بوی معطر آن برای مدت ها باقی می ماند.

پاکسازی فرشته آسا

پاکسازی فرشته آسا روشی کاملا شناخته شده نیست، اما تنها روشی است که من آن را هم سریع و هم موثر یافتم. عکس یا ترسیمی از تصویر یک فرشته می تواند به شما برای تمرکزی شفاف کمک‌کند.

سنگ را به آرامی در دستتان بگیرید و از قلمرو فرشتگان بخواهید تا هر نوع انرژی ناخوشایندی را که در سنگ شما وجود دارد، را از بین ببرد و آن را به انرژی مثبت و ‌سازنده تبدیل کند. درخواست از فرشتگان می تواند برایتان بسیار مفید باشد، چون آن ها تغییر را به وسیله تابش نور قدرتمند بنفش رنگی انجام می دهند. مجسم کنید که سنگ شما را نور بنفش پاک کننده فراگرفته است.

اهدای سنگ

بسیار مهم است که بعد از پاک سازی سنگ هایتان، آن هارا اهدا کنید چون این کار شما را مطمئن می کند که سنگ تنها به طریقه ای مثبت و برای برآورده کردن بالاترین آرزوهایتان اهدا شده است. این عمل همچنین از سنگ شما در برابر هر کسی که بخواهد از قدرت و ‌نیروی آن سواستفاده کند، محافظت می‌کند.

درست همانطور که می توان انرژی سنگی را برای مقاصدی مثبت مورد بهره برداری قرار داد، برای اهداف منفی هم می توان از آن استفاده کرد. به عقیده ی ادگار کیس امریکایی، در واقع زوال قاره ی گمشده ی آتلانتیس در نتیجه ی چنین استفاده ی نامشروعی از نیروهای نامرئی سنگ ها بوده است.

برای اهدا و ‌محافظت از سنگتان، آن را درمیان دستانتان قرار دهید، مجسم کنید که نوری محافظ اطراف آن را فراگرفته است (همانطور که شما بعد از خرید سنگ هایتان از ما پاکسازی هایی انجام دادید و لایه حفاظ دریافت کردید) سپس بگویید: “من این سنگ را برای استفاده از تمام خوبی های عالم برای همه ی انسان ها، اهدا می کنم.”

این مورد برای کسایی که پاکسازی هارا همراه من انجام دادن موثر هست یکی از تفاوت های سنگ های شما با بقیه لایه حفاظ خودتون و‌سنگ عزیزتون هست.