آشنایی با «دنیس ویلچون براون» پژوهشگر در زمینه طب تکمیلی

در اولین پست مربوط به سنگ شناسی و سنگ درمانی به سراغ دنیس ویلچون براون به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه رفته ایم. برای آشنایی بیشتر با این شخصیت، در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

دنیس ویلچون براون نویسنده و پژوهشگر حوزه سنگ شناسی و سنگ درمانی است که من (ناهید) دانسته های خود را در زمینه ها سنگ ها مدیون پژوهش های این نویسنده هستم. به همین دلیل تصمیم گرفتم برای اولین مطلب در زمینه سنگ درمانی، ابتدا به معرفی این شخصیت مهم در این حوزه بپردازم.

دنیس ویلچون براون دارای مدرک لیسانس وگواهی نامه ی تعلیم و تربیت وکارشناس تغذیه است که در زمینه استخوان درمانی (پیوند استخوان)، رماتیسم، ماساژ ترمیمی و واکنش های غیرارادی صاحب نظر و دارای تجربیات ارزشمندی است. او از لحاظ علمی در زمینه های مزبور موفقیت های فراوانی را از آن خود ساخته و از سال۱۹۷۹ تاکنون در موارد مذکور به ایراد سخنرانی های متعددی پرداخته است.

دنیس به مناسبت های مختلف در رادیو و تلویزیون ظاهر شده و به تالیف کتاب هایی تاثیرگذار در زمینه طب تکمیلی نیز اهتمام ورزیده است.

در سال 1987، دنیس ویلچون براون، دانشکده بیومونت را که یک ‌مرکز علمی‌ ویژه در زمینه طب سنتی و جایی برای مطالعه و بررسی طب تکمیلی است و در آن دانشجویانی از سراسر جهان برای مطالعه و پژوهش تحت نظارت و‌ مدیریت او گردهم می آیند را پایه گذاری کرده است.

در پست های بعدی به معرفی زمینه سنگ درمانی و تاریخچه آن و ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه می پردازیم و شما را بیشتر با این طب تکمیلی آشنا می کنیم. پست های بعدی ما را حتما دنبال کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]