سیستم هدایتگر شما را به سمت چیزی که دوست دارید هدایت می کند

قضیه از این قرار است که در درون تک تک شما یک سیستم هدایتگر وجود دارد که شما را به سمت چیزی که دوست دارید هدایت می کند، اما اگر بدانید چگونه با آن همسو و هم فرکانس شوید. در اینجا می خواهیم به شما بگوییم چطور به سمت خواسته خود حرکت کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

تنها مسیر برای رسیدن به چیزی که دوست دارید و زندگی دلخواهتان، مسیری است که در آن کمترین مقاومت را داشته باشید، مسیری که در آن تا آنجا که می توانید به رابطه میان خود و منبع، وجود درونی تان و کسی که واقعا هستید و تمام خواسته هایتان بیشترین اجازه ورود و جاری شدن را بدهید. این اجازه دادن خود را به شکل یک سیستم هدایتگر در قالب احساسات خوب نشان می دهد و هنگامی که اولویت شما داشتن احساس خوب باشد اگر صحبتی را بشنوید که در هماهنگی با سلامت دلخواهتان نیست احساس بدی پیدا خواهید کرد و این احساس، وجود مقاومت را در شما هشدار می دهد.

در این صورت می توانید افکاری را که احساس بهتری به شما می دهند انتخاب کنید و دوباره به مسیر خود برگردید. در مقابل احساسات منفی سیستم هدایتگری هستند که به شما نشان می دهند در این لحظه در حال فرستادن افکار مقاومت زا هستید و این افکار جلوی جاری شدن سلامتی را در شما می گیرند. انگار سیستم هدایتگر به شما می گوید: ” دوباره داری این کار را انجام می دهی، دوباره داری کار را انجام می دهی، دوباره داری این کار را انجام می دهی”.

احساسات منفی هم یک سیستم هدایتگر هستند

احساسات منفی یعنی شما در حال جذب چیزهایی هستید که نمی خواهید. بسیاری از مردم با تحمل احساسات منفی و بی توجهی به منفعتی که از هدایت وجود درونی شان میگیرند سیستم هدایتگر خود را نادیده می گیرند. اما هنگامی که در مسیر زندگی، خواسته های خود را تشخیص می دهید امکان ندارد که به ناخواسته ها و یا کمبود آنها نگاه کنید و احساسات منفی در شما شکل نگیرد.

خواندن
معنای عدد تکراری (ساعت آینه) 04:04 در علم اعداد

هنگامی که خواسته ای در شما متولد می شود، اگر می خواهید احساس خوبی داشته باشید به خواسته خود توجه کنید و سیستم هدایتگر خود را با آن تنظیم کنید، چرا که نمی توانید به کمتر از خواسته ای که زندگی در شما ایجاد کرده بازگردید. اگر خواسته خود برای داشتن سلامتی و یا هر شرایط جسمی خاص دیگری را تشخیص دهید، نمی شود به نبود آنها توجه کنید و احساس منفی نداشته باشید.

هر زمان که احساس منفی در خود داشتید هر فکری که می کردید و هر کاری که انجام می دادید را متوقف کنید و با خود بگویید: “چیزی من می خواهم چیست؟” چون بعد از گفتن این جمله به خواسته خود توجه می کنید، احساسات منفی تان با احساسات مثبت جایگزین می شود و جذب منفی نیز با جذب مثبت جایگزین می گردد و در نتیجه شما به مسیر خود باز می گردید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 5]