آموزش روش های پاکسازی سنگ ها «قسمت اول»

پاکسازی سنگ ها یکی از مهمترین موارد در نگه داری از سنگ های خاص و دارای انرژی است. اما برای پاکسازی آن ها باید با اصول و روش های خاصی این کار را انجام دهید. برای اینکه بهتر از سنگ های خود نگه داری کنید، در ادامه بهترین روش های پاک سازی سنگ را به همراه نحوه انجام هر روش آموزش داده ایم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

از آنجا که سنگ ها می توانند انواع و اقسام ارتعاشات مثبت یا منفی را جذب کنند، امری ضروری است که شما سنگ خود را بشویید تا عاری از هر نوع انرژی منفی شود، هم قبل از استفاده و هم در خلال استفاده ی دائمی از آن. به این امر پاکسازی سنگ می گویند. اگر شما سنگ هایتان را خریده باشید، معمولا قبل از اینکه به فروشگاه برسند، صدها یا حتی هزاران کیلومتر را طی کرده اند و ‌در اثر لمس و دست به دست شدن های زیاد، انرژی هایی در درون آن ها جمع شده است.

همچنین در مدتی که آن ها را در دست گرفته و دوباره سر جایش گذاشته باشند، که در نتیجه افراد ارتعاشات آن سنگ ها را هم به خود گرفته اند (البته در مورد سنگ هایی که از فروشگاه وبسایت سینرژی با ناهید تهیه کرده اید، این نگرانی وجود ندارد و به همین دلیل است که همواره میگوییم سنگ هایتان را به سایر افراد نشان ندهیدکه نظر روی آن ها نیفتد و اگر به بقیه هم نشان میدهید زیاد شروع به تعریف از سنگتان‌ نکنید).

پیشنهاد می کنم: اصول مراقبت از سنگ ها

به یاد داشته باشید که افکار منفی، همچنین انواع بیماری ها، ممکن است در این سنگ ها تجمع کرده باشند، که به شما منتقل می شوند .روش های زیادی برای پاکسازی سنگ ها وجود دارد و اینکه شما از کدام روش استفاده کنید، در واقع یک سلیقه ی شخصی است. تنها کاری که شما هرگز نباید انجام دهید این است که برای تمیز کردن سنگ هایتان از شوینده و صابون های دارای تاثیرات زیان بار استفاده کنید. تمام روش های پاکسازی که در ادامه به ان اشاره شده است، بسیار موفق آمیز بوده اند.

تفاوت های سنگ های موجود در فروشگاه ما با بقیه در شارژ اولیه سنگ می باشد که باعث تمایز سنگ های عزیز از بقیه می شود. شارژ شعوری اولیه سنگ بسیار مهم هست که فرای روش های بعدی می باشد. به همین دلیل توسط خودم (ناهید) انجام می شود که از این بابت هم خیال خودم راحت تر است و هم حتما خیال شما عزیزان راحت خواهد بود.

در ادامه بهترین روش های پاکسازی سنگ ها معرفی شده و نحوه انجام هر یک نیز آموزش داده شده است. انتخاب هر روش کاملا به سلیقه شما بر می گردد و هر یک از روش ها را که دوست دارید می توانید برای پاک سازی انتخاب کنید.

پاکسازی سنگ ها با آب

شستن سنگ ها با آب مخصوصا برای کسانی که ماه تولدشان در برج های دوازده گانه تحت علامت آب قرار دارد، بسیار مناسب و مفید است.

پاکسازی سنگ با آب طبیعی: سنگ های خودتان را به یک منبع آب طبیعی تازه و تمیز، از قبیل دریا، چشمه، جویبار یا آبشار ببرید.آن هارا در آب دریا فرو ببرید یا در آب جاری قرار دهید. در صورتی که هیچ منبع آب خالصی در نزدیکی تان وجود ندارد، می توانید از آب چشمه که در بطری می ریزند و می فروشند، استفاده کنید. هیچگاه سنگ هایتان را با پارچه یا حوله خشک نکنید. در عوض، آن ها را به طور طبیعی، ترجیحا در زیر نور خورشید که از آن انرژی دوباره خواهند گرفت، خشک کنید.

پاکسازی سنگ با محلول آب نمک: ظرف سرامیک یا شیشه ای بزرگی را از آب سرد یا ولرم پر‌کنید (از آب داغ که ممکن است موجب دو نیم شدن سنگ شود یا آن را متلاشی کند، استفاده نکنید). یک مشت از آب دریا به آب خودتان اضافه کنید و سنگ هایتان را چندساعتی در آن قراردهید. پس از آن، هرنوع رسوب نمک را از کل سنگ هایتان پاک کنید. سپس آن ها را آب بکشید و بگذارید خشک شوند.

وقتی سنگ هایتان را تمیز میکنید، به خصوص اگر آن ها با نمک تماس مستقیم دارند، بسیار دقت کنید چون ممکن است نمک موجب فعل و انفعالی شیمیایی در برخی سنگ ها شود، که موجب وارد آمدن آسیب به بافت سنگ می شود و به بخش صیقلی آن لطمه می رساند یا حتی تغییراتی در کل رنگ های آن ایجاد میکند.

خواندن
رابطه بین هماهنگی ارتعاشی با سلامتی بدن

به عنوان مثال اگر سنگ عقیق را در نمک خشک قرار دهیم، نمک می تواند آب درون عقیق را بیرون بکشد و آن را به سنگ یمانی، یعنی سنگی ارزان تر تبدیل کند. در هر حال، از آن جا که استفاده از نمک روشی بسیار موثر برای پاکسازی سنگ ها است، راه ایمن تر گذاشتن سنگ در یک ظرف شیشه ای کوچک تر و بعد، گذاشتن آن در ظرفی بزرگ تر حاوی نمک است (فلسفه استفاده از شیشه توسط من (ناهید)). در هرصورت حتی با اینکه سنگ در تماس مستقیم با نمک نیست، هنوز هم ممکن است پاک شود.

پاکسازی سنگ ها با خاک

تمیزکردن سنگ با خاک به ویژه برای آن دسته از کسانی که ماه تولدشان در برج های دوازده گانه تحت علامت خاک قراردارد، مناسب است. به منظور پاکسازی سنگ های خودتان با خاک، آن ها را در باغچه ی منزلتان دفن کنید و بگذارید حداقل بیست و چهارساعت همان جا بمانند. مواظب باشید یادتان نرود که سنگ ها را در زیر خاک گذاشته اید.

پاکسازی سنگ

به هرحال بد نیست آن محل را علامت گذاری کنید و اگر حیوان خانگی دارید، مراقب باشید حیوان سراغ خاک نرود و آن را حفر نکند. ولی اگر باغچه ندارید یا خاک باغچه تان اسیدی است،که احتمالش هست به سنگ شما آسیب وارد آید، می توانید سنگ را داخل گلدان گیاه سبز بگذارید. بعد از اینکه سنگتان را از زیر خاک بیرون آوردید، آن را کاملا با آب خالص بشویید و بگذارید به طور طبیعی خشک شود.

پاک سازی سنگ ها با آتش

تمیزکردن سنگ به وسیله آتش، به ویژه برای افرادی که ماه تولدشان در برج های دوازده گانه تحت علامت آتش قرار دارد، مناسب است. یک روش پاکسازی سنگ با آتش این است که شما سنگ را وسط تعدادی شمع قرار دهید و بگذارید چند ساعت بماند تا شمع ها بسوزند و تمام شوند. یا میتوانید سنگ را از روی شعله ی یک شمع عبور دهید.

توجه کنید در صورتی که سنگ شما عقیق باشد، مطمئن ترین روش همان روش اول است، چون احتمال دارد عقیق در آتش صدمه ببیند البته امکانش کم است. شمع های وارمر را دور تا دور سنگتان بگذارید و روشن کنید تا تمام شوند.

پاک سازی سنگ با دود دادن

روش دود دادن مخصوصا برای کسانی که ماه تولدشان در بروج دوازده گانه تحت علامت آتش قرار دارد، مناسب است. دود دادن نه فقط برای پاکسازی سنگ ها، بلکه برای ضدعفونی‌کردن و خوش بو کردن اتاق ها هم بسیار عالی است. در آیین و ‌رسوم بومیان آمریکایی، دود دادن نقش مهمی را ایفا میکند. چوب های دودزا دسته ای مواد گیاهی هستند که محکم به هم بسته شده اند.

مریم گلی گیاهی است که به خصوص برای این کار به کار گرفته می شود، اما از گیاهی مانند سدر، اسطوخودوس و شیرین بیان هم استفاده می شود. دسته چوب های دودزای خودتان را از طرف انتهایی آن روشن کنید و همین طور که آن ها آتش را به خود می گیرند، آن را فوت کنید تا دود کنند. بلورتان را به آرامی در میان دود حرکت دهید تا هر طرف آن درمان شود و با جا به جا شدن هوا امکان زایل شدن هرگونه انرژی منفی فراهم آید.

در صورتی که مایل باشید، می توانید با کمک گرفتن از یک پر یا دستتان، دود را از طرف دسته چوب های دودزا به طرف سنگتان هدایت کنید. حتما باید ظرفی برای جمع‌کردن هر نوع خاکستر یا باقی مانده ی ناشی از پختن چوب های دودزا در دسترس داشته باشید. می توانید از عود با این بوها استفاده کنید.