چطور جنبه های مثبت کار خود را ببینیم؟

خیلی از افراد فقط به این خاطر که نمی توانند جنبه های مثبت کار خود را ببینند، شغل خود را تغییر می دهند و به دنبال کارهای دیگری می روند و با وجود این تغییر، خوشحال نیستند. چون ذهنیت آن ها در مورد کارشان همچنان منفی است. در این مطلب می خواهیم در کنار هم به این سوال پاسخ دهیم که چطور می توانیم جنبه های مثبت در هر کاری که انجام می دهیم را ببینیم و ذهنیت منفی خود را نسبت به کارمان تغییر دهیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

با داشتن احساسات منفی، سیستم هدایت گر احساسی تان به شما هشدار می دهد که در این لحظه توجه خود را بر جنبه های منفی یک موضوع متمرکز کرده اید و با این کار خود را از رسیدن به خواسته تان محروم می کنید. اگر هدف اصلی شما این باشد که به هر چیزی که می نگرید جنبه های مثبت آن را ببینید، متوجه می شوید که الگوهای مقاومتی که در شما وجود داشته اند به سرعت از بین می روند و با تغییر الگوی ارتعاشی خود، کائنات نیز خواسته ای را که مدت ها به دنبالش بودید به سمت شما هدایت می کند.

مردم معمولا شغل و حرفه و یا کارفرمای خود را عوض می کنند و به جایی می روند که بهتر از جای قبلیشان نیست. چون همان آدم قبل و همان تفکرات را با خود به جای جدید می برند. هنگامی که شما به جای جدیدی می روید و از مشکلات محل کار قبلی تان گله و شکایت می کنید و توضیح می دهید که چرا کار خود را عوض کردید، همان ارتعاشات و مقاومتهای قبلی را با خود می آورید و مانع رسیدن به خواسته هایتان می شوید.

خواندن
آموزش کف بینی: بررسی خط مچ دست

بهترین راه برای رسیدن به محیط کاری بهتر توجه جنبه های مثبت کار و محیط کار فعلی تان است تا حدی که الگوهای ارتعاشی افکارتان پر از قدردانی بشود. با این تغییر ارتعاشی اجازه ورود شرایط و موقعیتهای بسیار بهتری را به زندگی خود می دهید. برخی نگران این هستند که اگر کاری را که ما گفتیم انجام دهند و در محیط فعلی شان به دنبال چیزهای خوب باشند ممکن است این موضوع آنها را بیشتر در آنجا نگه دارد. اما عکس این موضوع درست است.

اگر در جایگاه قدردانی باشید تمام محدودیت هایی که خودتان باعث ایجادشان هستید برداشته می شوند (عامل ایجاد تمام محدودیت ها خود شما هستید) و برای دریافت چیزهای فوق العاده و شگفت انگیز خود را رها می کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]