شخصیت جنانایوگی در یوگا

جنانایوگی یکی از جایگاه ها و شخصیت های مهمی است که یک مربی یوگا می تواند به آن دست یابد. در این مطلب قصد داریم ویژگی های فردی که در چنین جایگاهی قرار دارد را برای شما تشریح کنیم. در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

فردی که به یوگا می پردازد، در صورت ادامه تمرینات خود و تحمل سختی های این مسیر و انجام درست تمرینات، می تواند به جایگاه ها و شخصیت های ویژه ای دست پیدا کند که البته رسیدن به این شخصیت ها کاری زمان بر و بسیار سخت می باشد. یکی از این شخصیت ها جنانایوگی است.

شخصیت جنانایوگی

جنانایوگی (جنانی) را می توان بالاترین جایگاه شخصیتی در بین مربیان یوگا و یوگا کنندگان دانست. رسیدن به این جایگاه و شخصیت مستلزم سال ها تمرین سخت و با دقت بالا و استمرار در تمرینات است. تمرینات بسیاری باید انجام شود تا یک نفر به چنین جایگاهی دست پیدا کند.

فردی که به جایگاه جنانایوگی نائل می شود، ویژگی هایی به دست میاورد که از او شخصیتی جدید نسبت به شخصیت گذشته او می سازد. در ادامه برخی از ویژگی های مهم چنین شخصیتی را برای شما تشریح کرده ایم.

ویژگی های شخصیتی جنانایوگی

جنانایوگی به کمک چشم بصیرت، قدرت مطلق (آتمان – خود بزرگ) را در همه چیز می بیند. در این مرحله از تکامل، هیچ عنصر شخصی و خصوصی در او وجود ندارد و هیچ فکر مربوط به خود کوچک در او نیست.

ذره ای از افکار خودخواهانه در او موجود نمیباشد. خود کوچک کاملا در او از بین رفته است. او فقط برای خدمت به دیگران زندگی می کند. او همه آفرینش را جزئی از خود می بیند. هیچ فکر یا احساس مربوط به خود کوچک در او نیست. بینش و احساس او کیهانی است.

خواندن
معرفی عبارات تاکیدی «قسمت اول»

همچنانکه رودخانه به اقیانوس پیوسته است، او نیز به اقیانوس سرور، دانش و آگاهی پیوسته است. اون به دیگران فکر می کند، دیگران را حس می کند و برای دیگران کار می کند.

بدون شک دستیابی به چنین ویژگی های شخصیتی کار آسانی نیست. شخصیت جنانایوگی بالاترین درجه در یوگا محسوب می شود و با رسیدن به این جایگاه، فرد بر تمام اعمال، رفتارها و حتی اجزاء بدن خود تسلط کامل دارد.

اگر اهل یوگا هستید، رسیدن به چنین جایگاه و شخصیتی را برای شما آرزو می کنیم.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]