تحلیل کاهش ارزش پول از دیدگاه قانون جذب

ما در شرایط اقتصادی زندگی می کنیم که هر روز شاهد کاهش ارزش پول مان هستیم و این موضوع بدون شک برای همه ما نگران کننده است. حتی ممکن است با خود فکر کنیم پولی که دائما در حال از دست دادن ارزشش هست، پس چه ارزشی دارد آن را جذب کنیم؟ در این پست می خواهیم موضوع از دست رفتن ارزش پول را از دیدگاه قانون جذب بررسی کنیم تا شاید پاسخی برای اینگونه سوالات باشد. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @synergy.astro ما به شما کمک می کنیم باورهای ثروت ساز در ذهن خود ایجاد کنید و ثروت را در زندگی تان جذب نمایید. برای بررسی موضوع کاهش ارزش پول کشور و دیدگاه قانون جذب نسبت به این مسئله، به سراغ داستانی از کتاب پول و قانون جذب می رویم.

جری: در گذشته پول ما به شکل سکه بود و از فلزاتی ساخته می شد که خود آنها نیز با ارزش بودند. مثل سکه ۲۰ دلاری طلا و یا نقره که خود فلزشان ارزشمند بوده است. این سکه ها با ارزش بودند اما پول الان بدین شکل نیست. کاغذ اسکناس و یا فلز سکه ارزش چندانی ندارد. من همیشه راحتی ای که پول برای معامله و تجارت به ما داده است را دوست دارم و اینکه دیگر نیازی نیست مبادله کالا به کالا بکنیم. مثلا یک پاکت شیر در عوض یک مرغ و يا یک سبد سیب زمینی.

اما پول ما بی ارزش شده و دائما شاهد کاهش ارزش پول هستیم و درک ارزش دلار بسیار سخت است. به بیان دیگر این موضوع مرا یاد موقعی می اندازد که می خواستم میزان ارزش خودم را کشف کنم، مثلأ فلان استعداد من چقدر می ارزد و یا ارزش زمان و انرژی گذاشتن چقدر است؟ ولی از شما یاد گرفتم که اینگونه به ارزشهای خود نگاه نکنم.

پیشنهاد می کنم: از دیدگاه قانون جذب احتیاج داشتن به پول آن را جذب نخواهد کرد

تنها چیزی که باید به آن توجه کنیم خواسته هایمان است و اینکه به آنها اجازه دهیم وارد تجربیات ما بشوند. می دانم که بسیاری مردم نگران آینده مالی، تورم و یا افسردگی ناشی از آن هستند و احساس می کنند هیچ کنترلی بر روند کاهش ارزش پول ندارند. چون این مسئله تنها دست عده ای از افراد است. دوست دارم بدانم در مورد چیزهایی که خارج از کنترل ماست و از آن بابت نگرانمان می کند قانون جذب چه راه حلی دارد؟

آبراهام: موضوع پول موضوع مهمی است. درست میگویید ارزش پول نسبت به گذشته پایین آمده است اما این باور نیز از جایگاه کمبود ناشی می شود و چنین باوری شما را از جذب فراوانی دور می سازد. دوست داریم بدانید که باورهای شما از کاهش ارزش پول بسیار مهمتر است. اگر بتوانید توجه خود را روی چیزی که می خواهید بگذارید، اینکه چه چیزی می خواهید باشید، چه چیزی را داشته باشید و یا چه کاری انجام دهید، این کار موجب می شود پول و یا دیگر خواسته هایی که می خواهید به دست بیاورید به آسانی و بدون هیچ زحمتی به سمت شما سرازیر شوند.

خواندن
من چگونه می توانم زمان کافی برای رسیدن به خواسته های خود را داشته باشم؟

دوباره به صحبت قبلی خود بر میگردیم. اگر در جایگاه کمبود باشید نمی متوانید مخالف آن را جذب کنید. راه حل این مسئله تنظیم کردن افکارتان است. يعني افکاری انتخاب کنید که احساس خوبی در شما ایجاد کند و با حال خوب هماهنگ باشد. هر فکری ارتعاشی دارد و به واسطه همین ارتعاش افکار است که جذب اتفاق میفتد.

فکر کردن به کاهش ارزش پول فکر کردن به کمبود است

وقتی به کمبود فکر می کنید این فکر در همان لحظه ارتعاشی می فرستد که در تضاد کامل با خواست وجود درونی شما است و وجود درونی تان نمی تواند با شما هماهنگ شود و ارتباط برقرار کند و با این فکر احساس منفی در شما ایجاد می شود. اما اگر به چیزهای خوب و متعالی و یا فراوانی و یا حال خوب فکر کنید این افکار با وجود درونی تان همگام می شود و در این شرایط شما احساس مثبت و خوبی خواهید داشت.

با اعتماد به احساسی که دارید می توانید بفهمید بر چه چیزی تمرکز کرده اید، بر پول و ثروت تمرکز کرده اید یا کمبود آن، بر سلامتی تمرکز کرده اید یا نبودن آن، بر روابط خود تمرکز کرده اید یا کمبود آن. اگر احساس خوب داشته باشید در موقعیت جذب خواسته خود قرار دارید. در واقع درست است موضوع پول و کاهش ارزش پول موضوع مهمی هستند، اما شما نباید تمام توجه خودتان را به روی این موضوع بگذارید و فقط به بی ارزش شدن پول فکر کنید. چرا که این کار شما باعث می شود شما احساس کمبود داشته باشید و در نتیجه خلاف آن چه را که می خواهید، جذب کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]