آیا بی توجهی به بیماری آن را از بین می برد؟

وقتی می گوییم در هنگام بیماری به آن فکر نکنید، برخی در مقابل از ما می پرسند یعنی بی توجهی به بیماری باعث از بین رفتن آن می شود؟ اکنون می خواهیم این سوال شما را از دیدگاه قانون جذب پاسخ دهیم. اگر دوست دارید پاسخ آن را بدانید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در طول زندگی ام به یاد ندارم آنقدر مريض شده باشم که از کار خود بیفتم. به عبارت دیگر کارم آنقدر برایم مهم بود که دیگر چیزها به نظرم بی اهمیت می آمد. با این حال اگر بعضی وقت ها کمتر احساس خوب داشتم مثلا در شروع سرماخوردگی یا آنفولانزا همین که تمرکز خودم را روی کارهایی که باید انجام می دادم می گذاشتم علائم بیماری از بین می رفت. آیا علتش توجه به خواسته ام بوده است؟

ما سوال بالا را به این صورت پاسخ می دهیم: چون انجام دادن کارتان خواسته قلبی شما بوده و از آن لذت می بردید در نتیجه این دو، عامل قدرتمندی بودند که شما را به سلامتی می رساندند و از آن سود می بردید. اگر گاهی اوقات چیزهایی وجود دارد که توجه شما را از سلامتی پرت می کند تنها کاری که باید انجام دهید این است که به چیزهای معمولی که همیشه بر آنها تمرکز میکنید توجه کنید، در نتیجه هماهنگی شما به سرعت باز خواهد گشت. و علائم ناهماهنگی نیز به سرعت از بین می روند. و این نوعی بی توجهی به بیماری است و بسیار هم تاثیرگذار می باشد.

بی توجهی به بیماری در درمان آن بسیار موثر است.

گاهی اوقات می خواهید بسیاری از کارها را با عمل خود انجام دهید و این کار موجب خستگی و در هم شکستگی شما می شود. این احساسات نشانه هایی هستند که به شما میگویند باید توقف و از نو شروع کنید. گاهی به جای اینکه زمان بگذارید تا دوباره هماهنگ شوید و از نو شروع کنید بر عمل خود پافشاری میکنید و نتیجه ای جز نشانه هایی که ذکر کردیم نخواهد داشت.

خواندن
برای تغییر دادن الگوهای فکری خود چکار کنیم؟ + یک راه حل موثر

بیشتر مردم با دیدن علائم بیماری، توجه خود را بر آن علائم می گذارند و به سرعت به سمت ناراحتی و ناهماهنگی بیشتر سرازیر می شوند. نکته اصلی این است که خیلی سریع و زود آن ناهماهنگی را مهار کنید. به عبارت دیگر زمانی که احساسات منفی دارید باید به چیزهای دیگری فکر کنید تا بتوانید تعادل ارتعاشی خود را بهبود ببخشید. باید با بی توجهی به بیماری خود، به سرعت دوباره خود را با نیروی درونتان هماهنگ کنید.

اما اگر چنین کاری را انجام ندهید احساسات منفی شما قویتر می شوند و در نهایت دچار بیماری و ناراحتی های فیزیکی خواهید شد. اما حتی اگر بیماری نیز رخ دهد، مثل مثالی که گفتیم، می توانید بر خواسته های خود تمرکز دوباره داشته باشید، با بی توجهی به بیماری، توجه خود را از هر چیزی که شما را از تعادل خارج می کند بردارید و به هماهنگی برسید و علائم بیماری نیز از بین خواهند رفت.

هیچ شرایط فیزیکی وجود ندارد که نشود از آن به شفا و بهبودی دست پیدا کرد. اما اگر این ناهماهنگی را در مراحل اولیه مهار کنید رسیدن به شفا بسیار آسان تر خواهد بود. گاهی وقت ها بیماری ها نتیجه تمرکزتان بر چیزهای دیگری است که نمی خواهید و محیط پیرامون شما پر است از ناخواسته هایی که توجه به آنها موجب ایجاد بیماری در شما می شوند و اگر به این بازی با خود ادامه دهید بیماری های بیشتر و بیشتر و بزرگتری را به سمت خود جذب می کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]