مدیتیشن پاکسازی 7 چاکرا

با دانلود رایگان فرکانس پاکسازی 7 چاکرا در خدمت شما عزیزان وبسایت سینرژی با ناهید هستیم. ویدئو این فرکانس را می توانید در ادامه همین پست مشاهده کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

چاکراها منابع انرژی و جریان های حیات در بدن انسان ها هستند. بدن انسان ها دارای 7 چاکرای اصلی می باشد که این چاکراها عبارت اند از: چاکرای تاج، چاکرای چشم سوم، چاکرای گو، چاکرای قلب، چاکرای خورشیدی، چاکرای خاجی و چاکرای ریشه. هر کدام از این چاکراها در معرض دریافت انرژی های مختلف قرار دارند و گاهی اوقات انرژی های منفی را دریافت می کنند. در صورت دریافت انرژی های منفی، بهترین کار انجام عمل پاکسازی 7 چاکرا است.

در عمل پاکسازی چاکراها، شما با کمک فرکانسی مخصوص، شروع به حذف انرژی های منفی از بدن خود می کنید و در کنار این موضوع نیز، انرژی های مثبت و آگاهی را از جهان پیرامونتان و از دنیای متافیزیک دریافت می کنید. این کار باعث می شود تا زندگی شما در حالت تعادل قرار بگیرد و سرزندگی، شادی و نشاط را مجددا در زندگیتان بدست آورید.

فرکانس پاکسازی 7 چاکرا

فرکانس پاکسازی 7 چاکرا دقیقا همان ابزاری است که شما برای متعادل کردن زندگی خود به آن نیاز دارید. در این فرکانس فرکانس ها و اصواتی مخصوص قرار گرفته که هر کدام برای چاکرایی متفاوت است و به صورت جداگانه بر روی هر چاکرا تاثیر می گذارد. به کمک این فرکانس می توانید تعادل را در زندگی خود برقرار کنید. تعادل کاری، تعادل خواب، تعادل رفتاری، تعادل در روابط و… از مهمترین مواردی هست که این فرکانس به شما هدیه می دهد.

خواندن
دانلود رایگان مانترا جذب سلامتی و بهبود دردهای جسمانی

این فرکانس را می توانید در حالت خواب نیز گوش کنید. در ادامه ویدئو این فرکانس را هم به صورت پخش آنلاین می توانید مشاهده کنید و هم می توانید آن را به رایگان دریافت کرده و همیشه همراه خود داشته باشید. در این ویدئو، تنها فرکانس چاکرای ریشه قرار گرفته است. برای دریافت فرکانس کامل، می توانید پکیج 7 مدیتیشن پاکسازی چاکرا را تهیه کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 17 میانگین: 3.6]