مدیتیشن پاکسازی هاله

با فرکانس پاکسازی هاله، شما می توانید انرژی زندگی خود را متعادل کنید و سبک زندگی متعادلی برای خود بسازید. هم اکنون می توانید این مدیتیشن فوق العاده را به صورت رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دریافت کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

فرکانس پاکسازی هاله را می توانید در زمان خواب انجام دهید. این فرکانس برای متعادل سازی 7 چاکرای بدن شما طراحی شده و در آن تعدادی فرکانس وجود دارد که هر فرکانس مربوط به یک چاکرای متفاوت است.

هدف از فرکانس پاکسازی هاله، هم پاکسازی هاله شما و هم التیام 7 چاکرای شما با استفاده از صدایی خاص به عنوان ابزاری درمانی است. وقتی کم خواب هستید یا بیش از حد کار می کنید، به این معنی است که انرژی در زندگی شما نامتعادل شده و این فرکانس به شما کمک می کند تا این تعادل را مجددا در زندگی خود بازگردانید.

برای دریافت رایگان فرکانس پاکسازی هاله، به ادامه همین مطلب مراجعه کنید. اگر به دنبال برنامه ای دقیق، اصولی و کامل برای متعادل کردن انرژی در زندگی خود هستید و دوست دارید فصلی نو و با فرصت های عالی در زندگی خود شروع کنید. پکیج 7 مدیتیشن پاکسازی چاکرا را تهیه نمایید.

برای دانلود این فرکانس باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت