دانلود رایگان مدیتیشن مادر زمین

با مدیتیشن مادر زمین می خواهیم شما را راهنمایی کنیم چگونه ارتباط تان با مادر زمین را تقویت کنید و تعادل و ثبات را به بدن فیزیکی خود بازگردانید. برای دانلود رایگان این مدیتیشن به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ای روح زیبا خوش آمدی. ما اینجا هستیم تا به تو کمک کنیم ارتباطت را با مادر زمین تقویت کنی و دوباره تعادل و ثبات را در وجودت قرار دهی و از مادر همه مادران قدردانی کنی. ما برای اینکار برای تو مدیتیشن مادر زمین را تهیه کرده ایم.

از اینکه وقت خود را برای انجام کاری برای خودتان صرفه کرده اید و به خانه واقعی خودتان بازگشته اید، ما از شما متشکریم. اکنون مکانی راحت برای خود پیدا کنید تا مزاحمتی برای شما ایجاد نکند. در کنار هم می خواهیم این مدیتیشن را انجام دهیم.

با این مدیتیشن به روح خود دوباره انرژی دهید و از مادر زمین بخواهید تا با شروع قرن جدید و سال جدید، زندگی شما را به تعادل و هماهنگی برساند.

لینک دانلود و پخش آنلاین مدیتیشن مادر زمین در ادامه درج شده است. می توانید به صورت کاملا رایگان دانلود کنید و یا به صورت آنلاین گوش دهید.

برای دانلود این مدیتیشن باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود یا عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه هدایت می شوید.

ورود و عضویت در سایت