آموزش کف بینی: معرفی تپه های هشت گانه کف دست

در ادامه آموزش کف بینی و معرفی بخش های مختلف کف دست، به سراغ مفهوم تپه های هشت گانه کف دست می رویم و شما را با این تپه ها بیشتر آشنا می کنیم. اگر دوست دارید به یک استاد کف شناس تبدیل شوید. مجموعه آموزش های رایگان کف بینی ما را دنبال کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آرامش روح و ذهن را هدیه می دهیم. حتما این پیج را دنبال کنید. در آموزش قبلی شما را با مفهوم دست انسان که شامل کف دست و 5 انگشت است، از دیدگاه کف بینی آشنا کردیم. حال به سراغ آشنایی با کف دست می رویم. در کف دست هر کس (چه دست چپ و چه دست راست)، برجستگی هایی دیده می شود. این برجستگی ها در اصطلاح کف شناسی، “تپه” نامیده می شود. در ادامه در شکل شماره 3 این تپه ها را می بینید و همان طور که مشاهده می کنید. تعداد این تپه ها 8 عدد است. به همین دلیل به تپه های هشت گانه کف دست شهرت دارند.

تصویر تپه های هشت گانه کف دست

تپه های هشت گانه کف دست

در کف شناسی فرنگی قدیم، بر هر تپه نام یکی از خدایان یونانی را نهاده بودند. مانند: ژوپیتر، آپولن، ونوس و… و هر یک از خدایان نیز رساننده یکی از صفات بوده است. اما امروزه به جای آن نام ها، نام صفحات (= خصوصیت ها) را به کار می برند. ما نیز همین شیوه امروزی را در آموزش کف بینی به کار می بریم. پس همان طور که گفتیم بر کف دست هر کس (زیر انگشت ها)، برجستگی هایی وجود دارد به نام “تپه” و در شکل شماره 3 هم جای برجستگی ها (تپه های هشت گانه کف دست) مشخص است.

چنانچه در شکل شماره 3 می بینید. جای تپه های هشت گانه کف دست، با شماره های 1 تا 8 مشخص شده است که هر شماره به قرار زیر است:

  1. تپه جاه طلبی (زیر انگشت نشانه)
  2. تپه سرنوشت (زیر انگشت بزرگ)
  3. تپه هنرها (زیر انگشت بنصر)
  4. تپه تجارت (زیر انگشت کوچک)
  5. تپه دلاوری یکم (زیر “تپه تجارت”)
  6. تپه خیالات (زیر “تپه دلاوری یکم”)
  7. تپه هوسرانی (زیر انگشت شست)
  8. تپه دلاوری دوم (زیر “تپه جاه طلبی”)
خواندن
آموزش آسترولوژی: محاسبه سهم السعادت و دیگر سهام – قسمت سی و دوم

در شکل شماره 4 در ادامه، جای تپه ها را با نام حروفی آن ها، نمایش داده ایم.

تپه های هشتگانه کف دستتا اینجا با اولین بخش کف دست انسان یعنی تپه های هشتگانه کف دست آشنا شدیم. در آموزش بعدی به سراغ معرفی و آشنایی با خطوط کف دست می رویم. فراموش نکنید برای دنبال کردن بخش های مختلف این آموزش، کافیست به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند

تپه های هشت گانه چه چیزی هستند؟

در کف دست انسان برجستگی هایی وجود دارد که به آن ها تپه می گویند. تعداد این برجستگی ها 8 عدد است و هر کدام نمایانگر یک صفت یا ویژگی در فرد هستند و نامی به آن ها اختصاص داده شده است. در کف شناسی برای پی بردن به صفات فرد این تپه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 5 میانگین: 2.4]