قوانین جذب در رابطه

در این پست می خواهیم قوانین جذب را رابطه را برای شما معرفی کنیم تا به کمک این قوانین بتوانید رابطه ای مناسب و در خور خودتان را در زندگی تان ایجاد کنید و در شرایط پایداری از روابط خود برسید. مطالعه این قوانین را به تمام کاربران توصیه می کنیم چرا که این قوانین تنها مختص روابط عاشقانه و عاطفی نبوده و انواع رابطه ها را شامل می شود.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی قوانین جذب در رابطه

در ابتدا و پیش ار معرفی قوانین جذب در رابطه بهتر است بدانید برای داشتن روابط موفق باید در کنار این قوانین، سطح آگاهی خود را هم افزایش دهید تا بتوانید از این قوانین بهره مند شوید. لیست این قوانین را در ادامه می خوانید:

قانون اول جذب در رابطه

وقتي مي خواهيد کسي را در ارتباطيد تغيير بدهيد از نظر قوانین جذب در رابطه فقط يك راه داريد! باید با گشتن به دنبال چیزهایی که در يك فرد دوست داريد، تقدیرش کنيد و از بابت آن خدا را شکر کنيد! این گونه مي توانيد هر ارتباطي را تغییر بدهيد!

قانون دوم جذب در رابطه

وقتي براي جستجوي خصوصياتي مثبت در کسي تلاش می کنید، معجزه رخ مي دهد! اعجاز خودش را به شما نشان خواهد داد!

بنابراین با هر کسي در ارتباط مشکل دارید، لیستی از ویژگی ها، خصوصیات و موارد مثبت او تهیه کنید و سپس خدا را برای این موارد شکر کنید. اما متاسفانه اکثر افراد در چنین شرایطی ابتدا به سراغ شمردن موارد منفي فرد مقابلمان می روند که در نتیجه با این کار، باعث جذب موارد منفي بيشتري از آن فرد و دیگران مي شوند.

“برن ” در این باره درباره ي زني مثال مي زند که شوهري بيمار، عصبي و بدخلق داشت . زن دیگر از دست او به ستوه آمده بود و هیچ عشقي بينشان وجود نداشت. او بعد از یاد گرفتن این تكنيك عكسي از زمان جواني شوهرش روی میز گذاشت. عکسي مربوط به زماني که او را دوست داشت. هر روز با نگاه کردن به این عکس سعي کرد به یاد بیاورد که این همان مردیست که زماني عاشقش بود.

این کار به تدریج همه ي مسائل او را حل کرد. عشق او به قدري زیاد شد که همه ي مشکلات رفتاري شوهرش حل شد و خود او از زني که چشم نداشت همسرش را ببیند به زني که دوباره عاشق همسرش بود، تبدیل شد!

استاد بزرگ ” دبي فورد” هم در این باره همین گونه توضيح مي دهد و مي گويد وقتي فردي با شما در حال نزاع است بهترین کار برای تغییر دادن او این است که در درونتان شروع کنید ویژگی های مثبت او را به یاد آوردن و خدا را براي آن شکر کردن! در آن لحظه به یاد خاطرات خوبی که با او داشتید بیفتید و روي آنها تمرکز کنید!

خواندن
معنای عدد تکراری (ساعت آینه) 08:08 در علم اعداد

این تكنيك هم در زمان خشم کمک تان مي کند تا زودتر آرام بشوید و هم باعث تغییر آن فرد در جهت مثبت مي شويد. در واقع فقط تمرکز به خوبي هاي يك فرد، آن خوبی ها را بیشتر مي کند و تمرکز به موارد منفي در يك ارتباط باعث زیاد شدن موارد منفی آن مي گردد.

قانون سوم جذب در رابطه

اهداي عشق در روابط کمي مکرآمیز و مستلزم دقت زیاد است! به این دلیل مکرآمیز است که مردم در اهداي عشق به دیگران دچار اشتباه مي شوند. در واقع ما خیلی کارها می کنیم و نام آن را اهداي عشق می گذاریم در حالي که آن کارها از نظر کائنات اهداي عشق نیست بلکه برعکس آن است و به همین دلیل به جاي جذب عشق، نفرت جذب می کنیم.

بنابراین خيلي اهميت دارد که بدانیم در روابط چه چیزهایی اهداي عشق نیست. این مورد را در آینده از زبان “برن” به اختصار برایتان شرح مي دهم.

قانون چهارم جذب در رابطه

شما مي توانيد نمونه ها و نسخه هاي مختلفي از خودتان باشيد!

فردي هم که با شما در ارتباط است مي تواند نسخه هاي مختلفي از خودش باشد! از جمله شك، شادي، غم، دلخوري و… اما هر نمونه اي، باز همان فرد است! وقتي شما شاد باشيد، صرفا نسخه ي شاد افراد دیگر مي توانند وارد زندگیتان بشوند! البته مقصود این نیست که شما مسئول شادي دیگران هستيد! چون هر کس مسئول شادي خودش و زندگي خودش است!

ارسطو در این باره گفته است: “شادی ما به خودمان بستگي دارد!” بنابراین، این اصل مهم را به عنوان يكي از اصول قدرت به یاد داشته باشید: شما مسئول شادکردن و شاد نگه داشتن خودتان هستید. (البته در محدوده ي رعایت حق الهي خود و حق الهي دیگران). اگر این کار را انجام بدهید ، آن وقت نسخه ي شاد آدم هاي مختلف را در روابط تان به خود جذب خواهید کرد! نکته ی مهم دیگر در این قانون این است که هرگز اجازه نداریم خودمان کاري براي شادیمان نکنیم و متوقع باشیم که دیگران وظیفه دارند ما را شاد کنند!

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 3 میانگین: 3.3]