آموزش جذب با سینرژی – قسمت اول

با آموزش جذاب و کاربردی دیگری از وبسایت سینرژی با ناهید در خدمت شما هستیم. در سری آموزش جذب با سینرژی قصد داریم در کنار هم با قانون جذب آن هم به روش صحیح آشنا شویم و چگونگی دستیابی به خواسته هایمان براساس دستورات این قانون را بیاموزیم. اگر به موفقیت های بزرگ می اندیشید، پس در این مسیر با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

دنیای بیرون هرکس منعکس کننده دنیای درون او نیز می باشد. ذهن خود را به روی کامیابی بگشایید. تا زمانی که نتوانید موانع وجودی را که مانع شما در راه رسیدن به کامیابی هستند، از سر راه بردارید این امر شدنی نیست.

اگر شما کاملاً از آنچه در عمق ذهن شما در همه این شرایط می گذرد آگاه باشید، تفاوت بین ایمان و دانستن کاملاً مشهود خواهد بود. هرچه این احساسات ناخودآگاه بیشتر باشد (هرچه از میزان آگاهی شما پنهان بماند)، نتیجه این احساسات نیز مسلم تر است.

بنابراین چگونه ضمیر ناخودآگاه توانایی تغییر واقعیت را به این قدرت دارد؟ با سری آموزش جذب با سینرژی می خواهیم در مورد این چگونگی ها صحبت کنیم و به شما آموزش بدهیم که چطور از آن ها استفاده کنید.

یک بار بشینید و کارهای روزانه خود، عادت های تکراری و روزانه خود، فکرهایی که هر روز در ذهنتان را درگیر می کند را بررسی کنید و ببینید تغییر این موارد در جهت خواسته هایتان در زمان معجزه در زندگیتان را رقم میزند.

هر فردی باید عادت های تکراری که در فکر کردن، صحبت کردن، قضاوت کردن و… دارد را بررسی کند. این عادت های تکراری درون ذهن شما را میسازند و به دنبالش دنیای بیرون تان را خواهند ساخت.

به طور مثال ممکن است هرروز با خود بگویید فلان شخص با کلاهبرداری پول شد؟ و آن یکی با سیاست و هزار جادو شخص دیگری را جذب کرد؟ فلانی را ببین چقدر زشت است اما چه جذبی در زندگی اش داشته، این از بدشانسیه من اسن!!

خواندن
آیا زندگی ما به باورهای جامعه وابسته است؟

همین حرف ها، همین افکار و همین قضاوت ها، دقیقا همین ارتعاشات را در زندگی شما جاری می کند. ارتعاشاتی مثل: تو هم فقط با کلاهبرداری پولدار میشی! (کارمای منفی) تو هم با هزار عمل میتونی یکیو جذب کنی (خودتان را ارزشمند نمیدانید).

همین مسائل باعث می شوند تا به آن درجه از زیبایی نرسید و نتوانید کسی را جذب کنید یا نتوانید آن طور که می خواهید به ثروت دست پیدا کنید. خیلی از مسائل جزئی که از ذهن ما میگذرد و وارد افکار ما می شود و فرکانس نامناسب را وارد زندگی ما می کند، عامل نرسیدن ما به خواسته هایمان است.

آموزش جذب با سینرژی – قسمت اول

ما در قسمت اول آموزش جذب با سینرژی می خواهیم در مورد همین مسائل صحبت کنیم، می خواهیم به شما کمک کنیم تا افکار درونی خود را چگونه تغییر دهید.

قصد داریم به شما تعریف درستی از قانون جذب را ارائه دهیم. نه آن تعریف هایی که هیچ پشتوانه ای ندارند. نه آن هایی که فقط حرف هستند و عملی در کار نیست. می خواهیم به شما کمک کنیم تا یاد بگیرید چطور به درستی از این قانون و دستورات آن در جهت رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید.

ویدئو قسمت اول آموزش جذب با سینرژی در ادامه قرار گرفته است و می توانید مشاهده کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]