کتاب راما از کریشنا مورتی

کتاب راما یکی از محبوب ترین آثار نویسنده بزرگ و متفکر اهل هندوستان، کریشنا مورتی است. خواندن این کتاب به تمام کسانی که به دنبال افزایش آگاهی درونی خود هستند توصیه می شود. وبسایت سینرژی با ناهید هم این کتاب را برای علاقه مندان به رایگان در وبسایت منتشر کرده که می توانید هم اکنون آن را در ادامه دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

کریشنا مورتی در حوزه هایی از جمله خودشناسی، مسائل فلسفی و روان شناختی تالیفات فراوان و سخنرانی های مختلفی داشته است که یکی از این تالیفات کتاب راما می باشد. این کتاب اقتباسی از کتاب رامایانا اثر والمیکی‌ و در مورد اساطیر هندی نوشته شده است. این کتاب به صورت رمان نوشته شده و در مورد چندتن از مهمترین اساطیر و خدایان کشور هند است.

در کتاب راما شما در حال خواندن یک رمان هستید، ولی مفهوم کتاب و هدف آن، صحبت در مورد خودشناسی و رسیدن به سعادت در زندگی است. در این کتاب شما با انواع مسائل روانشناختی و فلسفی درگیر می شوید، مسائلی که شاید فهم آن برایتان کمی مشکل است اما مطالعه آن ها می تواند تاثیرات شگرفی بر روی زندگی شما بگذارد.

راما در این کتاب یک شخصیت است، شاهزاده ای مربوط به یکی از سرزمین های شمال کشور هند که پادشاهی نیکو دارد اما صاحب فرزند نمی شود، اما به کمک یک روحانی و انجام عبادتی مخصوص، سرانجام صاحب سه فرزند می شود که یکی از این سه فرزند راما نام دارد.

در این رمان اتفاقات مختلفی برای این شخص رخ می دهد و رمان به روایت روزهای پرفراز و نشیب این شخص می پردازد.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل: 1.3 مگابایت
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 4 میانگین: 3.8]