رابطه قانون جذب و داشتن شغل

در این مطلب می خواهیم کمی بیشتر به رابطه قانون جذب و داشتن شغل و تاثیر آن در زندگی بپردازیم. دانستن این نکات در انتخاب شغل به شما کمک خواهد کرد.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

دلیل اصلی مردم برای داشتن شغل چیست؟

در ابتدا این سوال را از خود بپرسید دلیل اصلی شما برای داشتن شغل چیست؟ مطلبی می خواندیم که در آن نوشته بود مردم به دنبال وجهه و اعتبار خود هستند. یعنی بين شغلی رده بالا و شغلی که درآمد بیشتری دارد شغل رده بالا را انتخاب می کنند.

کسانی که به دنبال وجهه و اعتبار هستند تأیید دیگران را جایگزین سیستم هدایتگر احساسی خود می کنند و این کار شیوه درستی برای زندگی کردن نیست. زیرا افرادی که شما به دنبال خشنود کردنشان هستید مدت زیادی توجهشان را روی شما نگه نخواهند داشت.

بیشتر مردم به جای اینکه به احساس خود توجه کنند نگران افکاری هستند که دیگران در مورد آنها دارند. اما این شکل از هدایت شدن ثبات و پایداری لازم را ندارد. برخی احساس می کنند اگر چیزی که خودشان را خوشحال میکند انتخاب کنند از نظر دیگران بی ملاحظه و بی انصاف دیده شوند. اما ما می دانیم که عکس این مسئله صحیح است.

هنگامی که هماهنگی با منبع برایتان مهم باشد و به احساس خود توجه دارید و این ارتباط را حفظ می کنید، اطرافیانتان نیز از این موضوع سود می برند. شما نمی توانید موجب تعالی و پیشرفت دیگران شوید مگر اینکه به جریان حال خوب و سلامتی خود متصل باشید.

می دانیم که وقتی دیگران به شما توجه و از شما تعریف می کنند احساس خوبی در شما ایجاد می شود چرا که آنها دقیقا همان کاری را که الان توضیح دادیم انجام میدهند. آنها با تعریف از شما خود نیز به انرژی منبع وصل می شوند و شما را هم در لذت اتصال شریک می کند.

اما اینکه بخواهید دیگران همواره با منبع خود در هماهنگی باشند و همواره به شما توجه و از شما تعریف کنند تا شما نیز بتوانید از لذت این ارتباط بهره مند شوید، کاری غیر ممکن است. چون نمی توانید ارتباط آنها را کنترل کنید و همواره در کانون توجه آنها قرار بگیرید.

خواندن
کتاب نور شفابخش درون «نسخه انگلیسی»

شما تنها می توانید بر روی ارتباط خود با انرژی منبع کنترل کامل داشته باشید و اگر هدف اصلی شما حفظ این ارتباط گردد و دیگران را از این معادله حذف کنید از راضی کردن بقیه افراد رها خواهید شد و ارتباط پایدار خود با حال خوب را حفظ خواهید کرد. تمام این مسائل در مورد داشتن شغل هم صادق است.

نکته جالبی که وجود دارد این است: افرادی که به احساس خود اهمیت می دهند به منبع متصل هستند و بر هر چیزی که تمرکز می کنند افکار مثبت به سمت آنها سرازیر می شود، این افراد از نظر دیگران نیز بسیار جذاب اند و مورد تعریف و تمجید دیگران قرار می گیرند.

اگر به تأیید دیگران احتیاج داشته باشید و یا احساس کمبود آن را بکنید به آن نخواهید رسید. دفتری با چشم انداز زیبا و یا جای پارکی که اسم شما روی آن باشد و با عنوان تاثیرگذاری که در کنار اسمتان بیاید خلأ ناشی از نبود ارتباط با خود واقعی تان را پر نمی کند.

وقتی به هماهنگی برسید این چیزها اهمیت کمتری پیدا می کند اما با این حال همه این چیزها به اندازه کافی به سمت شما سرازیر خواهند شد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]