آموزش کف بینی: معرفی تپه دلاوری یک

به پنجمین قسمت از آموزش حرفه ای کف بینی رسیدیم. در این قسمت به سراغ تپه دلاوری یک رفتیم و زیر و بم شخصیت فردی که دارای این تپه در کف دست خود است را معرفی کرده ایم. اگر دوست دارید بدانید شخصی که دارای تپه دلاوری یکک برجسته و سفت است چه خصوصیاتی دارد، در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

خصوصیات فرد دارای تپه دلاوری یک برجسته

در پیج اینستاگرام @Synergy.astro ما به شما آموزش هایی می دهیم برای پی بردن به شخصیت واقعی خود در زندگی تان. حتما این پیج را دنبال کنید. کسانی که تپه دلاوری یک بر کف دستشان برجسته و خوشریخت و سفت باشد، دارای صفات: دلیری، بیباکی، نترسیدن، فداکاری، دریادلی، شایستگی و استعداد در پاره ای از دانش ها هستند. این تپه اگر درست برجسته و بدون خط باشد، نشانه ایست بر شجاعت، پشتکار، غرور و سربلندی، مبارزه جویی و فداکاری و اراده پابرجا.

اگر این تپه، فرورفته و شل باشد، نشانه سستی و اهمال در کارها است. اگر روی این تپه خطوط بهم پیچیده یافت شود، نشانه استعداد فراوان صاحب آن در رشته های علمی است. اگر روی تپه دلاوری یک خط های ریز و درشت بسیار و درهم و برهم دیده شود، نشانه دو دلی و ترس و گاه نشانه پیش آمدهای ناگوار است. همچنین نشانه بی ثباتی عقیده است. اگر دارنده چنین تپه ای “زن” باشد، آدمی است هوسران و جویای چیزهای بی ارزش.

اگر روی این تپه هیچ خطی دیده نشود، نشان دهنده بی حسی است همراه با صبر و برداری زیاد. اگر روی این تپه یک صلیب با خط های نابرابر دیده شود، نشان دهنده هوش و روحیه جنجگویی صاحب آن است. دارنده چنین تپه و نقشی، در عین آنکه آدمی کاردان است، خطرناک نیز می باشد. اگر این تپه در عین اینکه خوش ریخت است روی آن خطهای ریز افقی نازک دیده شود، نشانه آن استکه صاحب آن آدمی خویشتن دار نیست و نمی تواند جلو احساساتش را بگیرد و نیز آدمی است تا اندازه ای ناپایدار در کارها.

مطلب مرتبط: آموزش کف بینی: معرفی تپه های هشت گانه کف دست

اگر روی تپه دلاوری یک از خطوط پراکنده یک “سه گوشه” (مثلت) تشکیل شده باشد، صاحب آن در مبارزه زندگانی آدمی شایسته است و دارای نیروی فکری و کاردانی می باشد. صاحبان اینگونه تپه ها اگر خود بخواهند در مقامات لشکری به پایه های بلند خواهند رسید، نیز از نام آوران خواهند شد. اگر روی این تپه، یک صلیب مانند شکل “بعلاوه (+)” دیده شود، نشانه خیالبافی و موهومات در صاحب آن است.

خواندن
فرآیند کنترل وزن از دیدگاه قانون جذب

اگر روی این تپه، از خطوط پراکنده یک نقش شطرنجی تشکیل شده باشد، نشان دهنده پیش امدهای خطرناک در زندگی صاحب آن است. بنابرین به صاحبان چنین تپه و نقشی هشدار می دهیم که: مراقب باشید و احتیاط کنید!اگر روی این تپه نقطه هایی کبود رنگ دیده شود، نشانه بیماری صاحب است و به او سفارش می کنیم که: حتما به پزشک مراجعه کنید! همچنین اگر روی تپه دلاوری یک نقطه های سرخ تیره یا سیاهرنگ دیده شود صاحب آن باید به پزشک مراجعه کند.

تپه دلاوری دو

تپه دلاوری دو

در خصوص تپه دلاوری دو، خصوصیات این تپه هم همانند تپه دلاوری یک است.

برای دنبال کردن سایر قسمت های آموزش کف بینی، به صفحه آموزش مقدماتی کف بینی و آموزش حرفه ای کف بینی در وبسایت مراجعه کنید.

سوالات مرتبط:

کف بینی چیست؟

کف بینی یک تکنیک طالع بینی است که در آن به کمک بررسی شکل خطوط و منحفی های کف دست، به حقایقی واقعگرایانه و دقیق در مورد زندگی فردی که طالع آن گرفته می شود، می توان رسید. در کف دست خطوطی وجود دارند که هر یک معنای متفاوتی دارد و با سایر خطوط نیز فرق می کند.

آیا کف بینی نوعی رمالی است؟

خیر. استاد کف شناس به شما نمی گوید که مثلا همسرتان دارد به شما خیانت می کند یا فلان شخص وسیله شما را دزدیده است. کف بین واقعی، فقط در مورد شخصیت شما اظهار نظر می کند و مستقیما در مورد زندگی شما حرف می زند.

تپه های هشتگانه چه چیزی هستند؟

در کف دست انسان برجستگی هایی وجود دارد که به آن ها تپه می گویند. تعداد این برجستگی ها 8 عدد است و هر کدام نمایانگر یک صفت یا ویژگی در فرد هستند و نامی به آن ها اختصاص داده شده است. در کف شناسی برای پی بردن به صفات فرد این تپه ها مورد بررسی قرار می گیرند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]