اُرا (Aura) چیست و به چه معناست؟

شاید قبلا کلمه اُرا یا هاله در متافیزیک به گوشتان خورده باشد اما هنوز نمی دانید اُرا (Aura) چیست و به چه معناست؟ اما نگران نباشید. در این مطلب به طور کامل با این مفهوم آشنا می شوید. برای شروع بدانید این واژه با چاکراهای شما در ارتباط است. برای پی بردن به مفهوم کامل آن هم به ادامه پست مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

اُرا (Aura) یا هاله چیست؟

اُرا (Aura) که در زبان فارسی به آن هاله گفته می شود، در جهان متافیزیک از امواج هفت گانه و مجرای نور تشکیل یافته که بصورت تخم مرغی شکلی اطراف هر فرد را فرا گرفته است، ظاهراً Aura بصورت مه یا ابر فروزانی است. اُرا عصاره زندگی هر فرد است و شخصیت، احساسات، طبیعت، قدرت ذهنی، مرحله سلامت و رشد روحانی فرد را ظاهر میسازد.

اُرا یا هاله در متافیزیک از هفت بخش تشکیل یافته است. این هفت بخش از یکدیگر مجزا نیستند، بلکه بصورت جریان فکری و احساسی هستند که در اقیانوس آگاهی جریان می یابند. آنها در یکدیگر نفوذ کرده و روی یکدیگر را می پوشانند.

  1. سطح اتری – فیزیکی
  2. سطح آسترال (Astral)
  3. سطح ذهنی پست تر
  4. سطح ذهنی بالاتر
  5. سطح روحی – سببی
  6. سطح مربوط به درک از طریق فراست (Intuitive)
  7. سطح الهی یا مطلق

چهار سطوح اولیه، مربوط به حیات معمولی و سه سطح آخر، مربوط به حیات به روحانی هستند. کلید این مسئله، در طبیعت گونه موجودات نهفته است. ما انسانها موجودات هفتی هستیم که همراه با سطوح هفتگانه زندگی تکامل می یابیم. هفت لایه اُرا راهنمایی برای روح و شخصیت ما می باشد.

7 لایه اُرا

همانطور که در تصویر هم می بینید، این هفت لایه دقیقا همان هفت چاکرا هستند که هر چاکرا به یک لایه از Aura اشاره می کند و با رنگ مخصوص به خود شناخته می شود.

ویژگی های اُرا

اُرا بصورت غلاف درخشان و فروزانی است که اطراف جسم ما را فرا گرفته است. همه اعمال خوب و بد ما، چه فیزیکی و چه ذهنی، بر روی Aura ضبط میگردند؛ درست به همان نحوی که مطالبی بر روی ویدئو تِیپ ضبط می شوند.

خواندن
آموزش کف بینی: معرفی نقش های کف دست

هرچه فردی خودخواه تر و دارای منیّت بیشتری باشد، هاله تیره تری دارد. افرادی که دارای حس همدردی و مهر نسبت به هم نوع هستند و فاقد منیت بوده و ذهن روحانی دارند، از اُرا درخشان تری برخوردارند.

در طی مراحل مشکل زندگی، اُرا تیره میشود و ما هماهنگی خود با دیگران را از دست می دهیم. افرادی که Aura تیره ای دارند، افکار و اعمالشان در جهت صحیحی هدایت نمی شود. امواج نامطبوعی که از این قبیل افراد منتشر می شود، موجبات ناخوشحالی دیگران را فراهم میسازد.

هدف واقعی دانش مربوط به رنگ، وارد کردن هفت طيف خالص یا هفت جواهر یوگی، به درون اُرا می باشد تا به این وسیله، جسم و روح تجدید حیات یافته، درمان شده، تغییر شکل یافته و از درون الهام بگیرند.

سوالات مرتبط:

اُرا (Aura) چیست؟

اُرا (Aura) از امواج هفت گانه و مجرای نور تشکیل یافته که بصورت تخم مرغی شکلی اطراف هر فرد را فرا گرفته است، ظاهراً Aura بصورت مه یا ابر فروزانی است. اُرا عصاره زندگی هر فرد است و شخصیت، احساسات، طبیعت، قدرت ذهنی، مرحله سلامت و رشد روحانی فرد را ظاهر میسازد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 3]