آزمایش چاکرا قلب

در این مطلب می خواهیم چاکرا قلب را که یکی از مهمترین چاکراهای بدن است مورد بررسی و آزمایش قرار دهیم و از چند زاویه شرایط آن را در نظر بگیریم. همچنین در انتها راهکاری هم برای تقویت این چاکرا و متعادل سازی آن معرفی می کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

پیش از اینکه به نحوه آزمایش چاکرا قلب برای بررسی وضعیت آن بپردازیم، ابتدا بهتر است از مطلب چاکرا چیست؟ و انواع وضعیت هر چاکرا را مطالعه کنید.

زمانی که چاکرا قلب در هارمونی باشد

 1. احساس محبت و مهربانی دارید.همه ی موجودات عالم را دوست دارید و عشق شما به دیگران بی قید و شرط است. (پس اگر در عشق برای شما انتظار و شرط ایجاد می شود این هارمونی وجود ندارد)
 2. زندگی اجتماعی شما با دیگران در هارمونی قرار دارد. با خودتون و دیگران در صلح هستید. (یکی از دلایل دوست نداشتن خود عدم تعادل این چاکرا هست که به دنبال اون لایق ندونستن خودتون برای رسیدن به خواسته هاتون رقم میخوره)
 3. همه چیز از نگاه شما بر پایه ی عشق است.و این زندگی شمارا پراز محبت میکند.در هر اتفاقی زیبایی های زندگی را میبینید.احساس میکنید دیگران شمارا خیلی خوب درک میکنند و شماهم دیگران را.
 4. قلب شما پذیرای عشق هوشمندانه هست و در زمینه عاطفی خیلی موفق عمل میکنید نه سرویس میدهید و نه قربانی میشوید زیرا آگاهی عشق دادن را دارید.

زمانی که چاکرای قلب زیادی فعال باشد

وقتی چاکرا قلب زیادی فعال باشد در این حالت از شرایط اصلا خوب نخواهد بود.

 1. وقتی چاکرا قلب زیادی فعال باشد در این حالت از شرایط اصلا خوب نخواهد بود.
 2. خودمونو همه اش قربانی میکنیم. خودمونو فراموش میکنیم و نادیده میگیریم در واقع ارزش دیگران را بیشتراز خودمون میدونیم.
  احساسات نیازهامون و همه چیز خودمونو قربانی دیگران میکنیم.
 3. نیازهای دیگران را اولویت قرار میدیم و خودمون جنس دوم می شیم.(من قبلا این مدلی بودم و فکر میکردم چقدر انسان خوبی ام و همین توقع هم افراد ناآگاه از من داشتند که تو مربی معنوی و فلان هستی ولی بعدها متوجه شدم که این نشونه بیش فعالی این چاکرا است و اصلا خوب نیست چون به فرد آسیب میزنه)
 4. بیش از اندازه مهربون هستیم ،اونقدری که به خودمون آسیب میزنیم.عشق و محبت و دوست داشتن و همه چیز ما تبدیل به سمی برای زندگی خودمون میشه.
 5. رابطه هامون احساسامون و دوستی هامون رابطه های عاطفیمون رابطه های خانوادگیمون همگی به شکلی پیش میرن که همه اش ما داریم سرویس میدیم به بقیه.
 6. همه اش به بقیه چیزی میدهیم و هیچ چیزی دریافت نمیکنیم و خیلی واسمون سخت هست که از این حالت جدا بشیم. چون بهمون عذاب وجدان دست میده و هیچ کنترلی روی این احساسات نداریم و این کارهارا انجام میدیم.
 7. بیش از اندازه مهربون هستیم و خودمون هم حتی گاهی اوقات نمیدونیم چرا بابا این قدر احساسات خودمو میکشم و همه اش به دیگران فکر میکنم و این موضوع ناراحتمون میکنه ولی روی اون کنترل نداریم. واسمون خیلی سخت هست از این چرخه خارج بشیم.

زمانی که چاکر قلب کم کار باشد

وقتی که چاکرا قلب کم کار باشد این اتفاقات در زندگی مان رخ می دهد.

 1. خودمونو از دنیای اطراف کاملا ایزوله میکنیم هیچ عشق و علاقه ای به کسی ممکن است نداشته باشیم و نه خودمونو دوست داریم نه دیگران رو دوست داریم.
 2. پذیرای هیچ عشقی نیستیم به همه چیز شک داریم.چون خودمونو ناکافی و نالایق میدونیم برای عشق.احساس میکنیم هرابراز عشقی با سو نیت هست چون خودمونو دوست نداریم پس وقتی کسی مارو دوست داشته باشه عجیب به نظر میاد.
 3. یکی از دلائلی که خودمونو ایزوله میکنیم و به هیچ چیز اعتماد نداریم عدم تعادل چاکراها هست چون هیچ تبادل انرژی ای با محیط نداریم و کاملا مسدود شده اند.که به علت اتفاقات و تجربیاتی است که در زندگی باهاش روبه رو شدیم و میشیم.
 4. این چاکرا را کم کار کرده و پذیرش عشق از بین رفته و طبیعی هست وقتی از درون پذیرش عشق نداریم هرچقدر هم تلاش کنیم رابطه موفقی تشکیل نمیشود.در ظاهر به تلاش برای جذب عشق هستیم اما در درون نه پس جذب نمیشود.و دنیای بیر‌ون ما منعکس کننده دنیای درون ما هست.
 5. خیلی مواقع ممکن است چاکراهای ما هیچ مشکلی نداشته باشند و یک اتفاق ناگهانی باعث از بین رفتن این هارمونی می شود.
خواندن
افکار جایگزین: ابزاری قوی برای رسیدن به خواسته ها

چند نکته در برای مربیان چاکرا

کسایی که مربی در این زمینه ها هستند باید خیلی بیشتر مراقب باشند چون همونقدر که میتونید به دیگران کمک کنید همونقدر هم روی خود شما اثر میگذاره.

بخاطر اینکه چاکراهای شما همیشه در سطح بالایی قرار میگیره انرژی های دیگران روی شما تاثیر میگذاره. گاهی اوقات ممکنه یک کار یا حرکت یک نفر باعث بشه چاکرا قلب دچار عدم تعادل بشه و سریع باید کاری کنیم که تعادلش برگرده.

راهکار قطعی ما برای متعادل سازی چاکرا قلب و سایر چاکراها

ما برای اینکه شما بتوانید با خیال آسوده چاکرا قلب خود و حتی سایر چاکراهای خود را متعادل کنید و در شرایط مساعدی برای دریافت انرژی و آگاهی قرار دهید، پکیج و دوره ای طراحی کرده ایم با عنوان پکیج 7 مدیتیشن پاکسازی چاکرا. در این پکیج هر آنچه که شما برای زدودن آلودگی ها و انرژی های منفی از چاکراهای خود نیاز دارید و هر چیزی که برای متعادل سازی آن ها برای شما مفید است، قرار داده ایم.

پکیج 7 مدیتیشن پاکسازی چاکرا را شما به انتخاب خودتان می توانید تهیه کنید یا خیر. هیچ اجباری به استفاده از این پکیج نیست و می توانید با همین چاکراها نیز زندگی کنید و یا حتی به دنبال روش های دیگر برای ترمیم آن ها داشته باشید. اما ما در این پکیج سعی کرده ایم با راحت تر شدن کار شما کمک به شما، در این مسیر همراه تان باشیم.

محتوای پکیج 7 مدیتیشن به شرح زیر است:

 • 7 مدیتیشن برای پاکسازی 7 چاکرا
 • 2 مدیتیشن برای تقویت باورهای درونی
 • 11 مانترا مخصوص
 • 3 فرکانس مخصوص
 • برنامه تمرین 7 هفته ای
 • جزوه
 • دو کتاب رفرنس

علاوه بر این موارد، بروزرسانی های مختلفی هم برای این پکیج منتشر خواهد شد و در اختیار خریداران این پکیج قرار خواهد گرفت.

برای تهیه این پکیج بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]