کتاب هفت چاکرا اصلی – زبان انگلیسی

در کتاب هفت چاکرا اصلی شما با مهم ترین و اصلی ترین چاکراهای بدن آشنا می شوید و در مورد خصوصیات، ویژگی ها و وضعیت هر چاکرا اطلاعات کاملی بدست می آورید. مطالعه این کتاب برای افرادی که به دنبال پاکسازی چاکراهای خود هستند توصیه می شود. برای دانلود رایگان این کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

پکیج کامل پاکسازی چاکرا و برنامه استفاده

در بدن انسان به غیر از بدن فیزیکی، بدن های دیگری هم وجود دارند. متأسفانه اکثر مردم تنها بدن فیزیکی و جهان مادی را واقعیت موجود می دانند. آنها این را باور دارند زیرا برای آنها این تنها چیزهایی است که ذهن عقلانی می تواند تشخیص دهد.

اما اجسام انرژی متعددی در داخل و اطراف بدن انسان وجود دارد. این اجسام انرژی عبارتند از:

 1. بدن اتری
 2. بدن عاطفی (اختری)
 3. بدن ذهنی
 4. بدن روحانی

هر جسم انرژی دارای فرکانس ارتعاشی خاص خود است، از پایین ترین (اتری) تا بالاترین (معنوی). علاوه بر این، یک سیستم انرژی پیچیده وجود دارد که در حال کار است که بدون آن بدن نمی تواند وجود داشته باشد. این سیستم انرژی شامل اجسام انرژی است که عبارتند از:

 1. چاکراها (یا مراکز انرژی)
 2. و نادی ها (همچنین به عنوان کانال های انرژی شناخته می شوند)

چاکراها و نادی ها

تصویر بالا سیستم چاکرا و تعداد زیادی چاکراهای ثانویه از جمله شبکه پیچیده نادی ها را نشان می دهد. این نادی ها به 14 کانال اصلی که مربوط به چاکراهای اولیه و ثانویه اصلی هستند، متحد می شوند.

متون باستانی هندی می‌گویند که 72000 نادی در بدن انسان وجود دارد، در حالی که سایر متون باستانی از 350000 نادی صحبت می‌کنند. مهم ترین نادی ها 1- سوشومنا 2- آیدا و 3- پیگالا نام دارند. نادی‌های یک بدن انرژیکی از طریق چاکراها به نادی‌های بدن انرژیکی همسایه متصل می‌شوند.

معرفی کتاب هفت چاکرا اصلی

توضیحی که در پیشتر خواندید، بخشی از مقدمه کتاب هفت چاکرا اصلی است و همان طور که احتمالا متوجه شده اید، این کتاب قصد دارد به صورت جامع در مورد چاکراهای اصلی بدن که شامل 7 چاکرا: چاکرای ریشه، چاکرای خاجی، چاکرای شبکه خورشیدی، چاکرای قلب، چاکرای گلو، چاکرای چشم سوم و چاکرای تاج سر است، صحبت کند.

خواندن
آیا بی توجهی به بیماری آن را از بین می برد؟

با مطالعه کتاب هفت چاکرا اصلی شما اطلاعات کاملی در مورد این چاکرا، موقعیت آن ها در بدن، خصوصیات و وضعیت هر یک بدست می آورید و در هنگام پاکسازی چاکراهایتان، آگاهی بیشتری در مورد هر چاکرا و دلیل پاکسازی آن خواهید داشت.

این کتاب را می توانید به صورت کاملا رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید. لینک دانلود کتاب در ادامه قرار داده شده است.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 1.4 مگابایت
 • تعداد صفحات: 107 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  سوالات مرتبط:

  چاکراها چه چیزی هستند؟

  چاکرا به لحاظ لغوی یعنی چرخ. در چاکرا آسانا ما حرکت چرخ داریم. دلیل آن هم این است که عملکرد چاکراها و حرکتشان به صورت چرخشی و دایره ای است ممکن است جایی در این مورد خوانده باشید یا تصویری دیده باشید. تا حد زیادی شبیه به DNA (دی ان ای) انسان است. شبیه به الگو و شکل DNA انسان است هر چه که هست، به هر شکلی که حرکت می کند و به لحاظ لغوی هرگونه معنی دارد، چاکراها یکسری دریچه‌های انرژی هستند که در بدن ما وجود دارد که از طریق این دریچه ها نیروی حیاتی پرانا (انرژی) در بدن ما حرکت می کند.

  در بدن انسان چه تعداد چاکرا وجود دارد؟

  در بدن انسان 7 چاکرای اصلی، 21 چاکرای فرعی و بی نهایت زیر چاکرا وجود دارد.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]