آشنایی با چاندرا نادی و سوریا نادی

در این پست قصد داریم در دو مفهوم مهم چاندرا نادی و سوریا نادی در پاکسازی چاکرا و جریان انرژی در بدن صحبت کنیم. اگر دوست دارید با این مفاهیم بیشتر آشنا شوید، این پست را تا انتها دنبال کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

جریان پرانا در آیدا و پنگالا، در سطح فیزیکی ممکن است با عملکرد مستقل سیستم اعصاب ارتباط داشته باشد، یعنی سیستم عصبی پاراسمپاتیک با نادی آیدا و سیستم عصبی سمپاتیک با نادی پنگالا. از طریق پنگالا و آیدا می شود رفتار انرژی های زنانه و مردانه را تشخیص داد.

به طور مثال وقتی آیدا مسلط باشد، انرژی زنانه در فرد بیشتر است و برعکس. پس وقتی که کسی می گوید من ناز و عشوه های زنانه یاد نداردم، باید این نادی را پاکسازی کند تا انرژی زنانه اش بیشتر شود و البته تعادل این دو نادی همیشه به نفع فرد است.

وقتی چاندرا مسلط است، جریان تنفس در سوراخ چپ بینی است و وقتی تسلط با سوریا باشه سوراخ راست بینی فعال می شود. چاندرا با نیمکره راست و عملکردش ارتباط دارد. مثل تفکر و درک مستقیم و قدرت تشخیص دنیای درون. سوریا با نیمکره چپ در ارتباط است، با مسائل عقلانی مانند منطق، تجزیه و تحلیل، بیان افکار و خلاقیت که راهنمایی است به سوی عالم خارج.

مطلب مرتبط: سلفژ و فرکانس پاکسازی 7 چاکرا

به عبارت دیگر چاندرا الهام دهنده برای عمل و سوریا قدرت و قابلیت انجام این عمل است. سوریا به انرژی پویایی و چاندرا به آگاهی روحی مربوط می شود. این دو نادی مهم، پرانا را در تمام لایه های بدن توزیع می کنند.

خواندن
آیا باور به میکروب های خطرناک باعث بیماری می شود؟

در ادامه ویدئویی در پیج اینستاگرام سینرژی قرار داده ایم که در مورد نادی ها به طور مفصل تر صحبت کرده ایم. ابتدا توصیه می کنیم حتما پیج اینستاگرام ما را فالوو کنید، چون آموزش ها و اطلاعات کاملی در مورد پاکسازی چاکرا و انرژی های بدن در این پیج قرار داده می شوند، در انتها پیشنهاد می کنیم این ویدئو را تا انتها مشاهده کنید و تمرین های آن را انجام دهید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 1]