چطور یک داستان جدید برای جذب بدن ایده آل تعریف کنیم؟+مثال

بارها این جمله را گفته ایم که مهم ترین قسمت برای رسیدن به هر خواسته، از جمله بدن ایده آل، تغییر افکارتان هست و چه کاری بهتر از تعریف یک داستان جدید برای جذب بدن ایده آل. در این مطلب می خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا بهترین داستان را در مورد بدنتان تعریف کنید. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

پیش از اینکه به سراغ تعریف یک داستان جدید برای جذب بدن ایده آل بروید، ابتدا بهتر است با داستان های قدیمی که تاکنون تعریف می کردید، آشنا شوید. این کار باعث می شود تا شما با مقایسه داستان قدیمی تان با داستان جدید، بهتر به ایرادات و اشتباهات افکارتان پی ببرید و برای بهبود بخش های اشتباه، توجه بیشتری به آن ها داشته باشید.

مثالی از یک داستان قدیمی در مورد بدنتان

اینجا مثالی از داستان قدیمی در مورد بدنتان می گوییم:

از ظاهر بدن خود ناراضی هستم و آن را دوست ندارم. یک زمانی من لاغر و متناسب بودم اما رسیدن دوباره به آن اصلا آسان نیست و آن دوران خیلی وقت است که به پایان رسیده. به نظر می آید که همیشه باید آنقدر تلاش کنم و سخت کار کنم تا بتوانم به ظاهر دلخواه خودم کمی نزدیک شوم و وقتی به آن رسیدم نمی توانم آن را نگه دارم.

مطلب مرتبط: چطور یک داستان جدید برای جذب سلامتی فیزیکی بدن تعریف کنیم؟

من خود را از چیزهای خوب بسیار زیادی محروم کردم اما در نهایت به چیزی که دوست داشتم نرسیدم. سخت است. سوخت و ساز بدنم به گونه ای نیست که بتوانم هر چیز خوشمزه ای را به هر اندازه که می خواهم بخورم. واقعأ منصفانه نیست. اصلا دلم نمی خواهد چاق باشم.

حال در ادامه شما را با ذکر یک مثال، با تعریف یک داستان جدید برای جذب بدن ایده آل آشنا می کنیم. از این داستان می توانید بسته به افکار خود استفاده کنید و آن را به صورتی که می خواهید تعریف کنید.

خواندن
آیا آن را می خواهم یا باید آن را بخواهم؟

مثالی از یک داستان جدید برای جذب بدن ایده آل

بدنم بیشتر از هر چیز انعکاسی است از افکارم. خوشحالم که قدرت هدایت افکارم را درک می کنم و می دانم که با تغییر افکارم، بدن فیزیکی ام نیز تغییر خواهد کرد. فکر کردن به بدنی که اندازه و شکلش بهبود یافته احساس خوبی به من می دهد و مطمئنم که آن تغییرات در حال انجام شدن هستند. در ضمن به طور کلی حالم آنقدر خوب است که از وضعیتی که الان دارم دیگر ناراحت نیستم. جالب است که می شود به شکل عمدی فکر کرد و از آن جالب تر دیدن نتایج این نوع فکرها است. بدن من به شدت به افکارم پاسخ می دهد و خوشحالم که این را میدانم.

برای گفتن داستان بهتر هیچ درست و یا غلطی وجود ندارد. این داستان می تواند در مورد گذشته، حال و یا آینده شما باشد. اما موضوع مهم این است که شما از قصد و نیت خود برای گفتن نسخه بهتری از داستان خود آگاه باشید. وقتی در طول روز داستان های کوتاهی تعریف می کنید و احساس بهتری از آنها می گیرید کانون توجه شما نیز تغییر پیدا می کند.

به یاد داشته باشید داستانی که تعریف می کنید زیر بنای زندگی شما را خواهد شد، پس آنرا آنطور که می خواهید باشد تعریف کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]