آشنایی با جسم اِتِری – جسم ماورائی – جسم روحانی (جسم قابل ارتجاع)

شاید قبلا نام جسم اِتِری یا جسم ماورائی و یا جسم روحانی را شنیده باشید. البته به جای کلمه جسم بعضی افراد و منابع از کلمه بدن اِتِری هم استفاده می کنند. در این مطلب می خواهیم شما را با این جسم یا بدن آشنا کنیم و در مورد خصوصیات این جسم صحبت نماییم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی جسم اِتِری

وجود انسان از دو قسمت ساخته شده است:

  1. قسمت فیزیکی و قابل رویت بدن، که دارای وزن است و جسم فیزیکی خوانده می شود.
  2. قسمت غیر قابل رویت، که جسم اِتِری (جسم قابل ارتجاع)، یا قسمت حیاتی بدن (پرانا) می باشد.

در انسان زنده، قسمت غیر قابل رؤیت (جسم اِتِری)، کار خود را بر روی بدن فیزیکی انجام میدهد و در زمان مرگ روح از بدن جدا میشود.

فقط در صورتی میتوانیم “قوه درک درونی” خود را پرورش دهیم که بپذیریم، حواس پنجگانه ما تا حدود بسیار محدودی، به ارتعاشات خارجی پاسخ میدهند و در خارج از وجود ما جهان وسیعی از زندگی و فعالیت وجود دارد. مثال:

  • بسیاری از صداها، بوها، و ارتعاشات را که حیوانات دریافت میدارند، ما نمیتوانیم دریافت کنیم؛ مانند: ارتعاشات قبل از زلزله که توسط بعضی از حیوانات دریافت میشود و آنها را متوحش میسازد و صاحبان آنها با کسانی که با آنها مأنوسند، از روی عکس العمل آنها به وقوع حادثه قریب الوقوعی پی میبرند.
  • غالب حیوانات از طریق حس بویایی طعمه خود را پیدا می کنند و حیواناتی مانند سگ، توسط بوکشیدن آشنا را از غیر آشنا تمیز می دهند و غیره…

واقعیت ماده که بظاهر جامد و محکم بنظر میرسد، با آنچه می بینیم متفاوت است. ماده از تجمع “اتم ها”، ساخته شده است و اتم ها از “پروتون ها” و “الكترون ها”، تشکیل یافته اند، پروتون ها و الكترون ها به کمک نیروهای الکترومغناطیسی بهم مرتبط شده اند. بنابراین ماده، از ذرات بسیار ریز با بار الکتریکی مثبت و منفی ساخته شده است که این ذرات بصورت آزاد، با نظم و ترتیب خاصی با یکدیگر مرتبط اند و ارتباط آنها بکمک عامل کیهانی غیر قابل رؤیتی بنام “اِتِر” انجام میشود.

خواندن
چگونه می توانیم به بیمار کمک کنیم سلامتی را جذب کند؟

معرفی ماده کیهانی اِتِر

“اِتِر” ماده کیهانی است که در همه جا موجود است و تمام فضا را پر کرده است و واسطه ای است که توسط آن تمامی نیروهای فیزیکی – اِتِری با زمین و با ما تماس بر قرار میسازند. ارتعاشات اِتِر متعدد و متنوع است. نور، حرارت، رنگ، الکتریسیته و غیره… از جمله این ارتعاشات می باشند.

اتر واسط مرتبط کننده مهمي بين حس های فیزیکی و نیروهای کیهانی بالاتر میباشد. جسم اِتِری، حدودا 1.5 اینچ (حدود 3.75 سانتی متر)، از جسم فیزیکی فاصله دارد و رنگ آن طلائی کم رنگ و پریده است.

در افراد بیمار، درمان طبیعی شامل بازسازی نیروهای تخلیه شده مربوط به جسم اِتِری است که با بکار بردن ارتعاشات رنگی بر روی مراکز مناسب هر رنگ (چاکراها)، درمان انجام می پذیرد.

رنگ، نیروی درمان کننده بزرگ کیهانی است که مستقیما بر روی سلول های اِتِری اثر کرده و موجب دوباره پر شدن و تجدید حیات آنها می گردد.

وقتی سنگ ها را به منظور درمان بر روی بدن قرار می دهیم، در درجاه اول جسم اِتِری تحت تاثیر قرار می گیرد و سپس جسم فیزیکی یا جسم قابل رویت تحت تاثیر واقع می شود.

سوالات مرتبط:

جسم اِتِری چیست؟

وجود انسان از دو قسمت فیزیکی و غیرفیزیکی تشکیل شده است. قسمت فیزیکی که قابل رویت بوده و دارای اندازه و وزن می باشد را جسم فیزیکی گویند و قسمت غیرفیزیکی که غیرقابل رویت است را جسم اِتِری (جسم قابل ارتجاع) یا قسمت حیاتی بدن (پرانا) می گویند.

اِتِر چیست؟

“اِتِر” ماده کیهانی است که در همه جا موجود است و تمام فضا را پر کرده است و واسطه ای است که توسط آن تمامی نیروهای فیزیکی – اِتِری با زمین و با ما تماس بر قرار میسازند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 9 میانگین: 3.8]