ارتباط عدد روز تولد با رنگ و سنگ مخصوص شما

آیا از ارتباط عدد روز تولد با رنگ و سنگ مخصوص خودتان اطلاعی دارید؟ آیا می دانید از طریق عدد روز تولد می توانید سنگ و رنگ مخصوص خودتان را پیدا کنید؟ در این مطلب می خواهیم رنگ و سنگ مخصوص شما را براساس عدد روز تولدتان معرفی کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

این پست علاوه بر این که ارتباط عدد روز تولد با رنگ و سنگ مخصوص شما را مشخص می کند، مقدمه ای بر علم اعداد و کاربردهای آن نیز می باشد که پیشتر بارها در مورد آن صحبت کرده ایم و در جزوه آموزش جامع علم اعداد سینرژی هم کاربردهای گسترده تر آن را به شما آموزش داده ایم.

متولدین روزهای 1 یا 10 یا 19 یا 28

اگر متولد روز ۱ یا ۱۰ یا ۱۹ یا ۲۸ ماه تولدتان باشید به گروه اعدادی یک تعلق دارید و ارتباط عدد روز تولد با رنگ و سنگ مخصوص شما به صورت زیر می باشد.

رنگهایی که با ارتعاشات عدد ۱ هماهنگی و تناسب کامل دارد: زرد تند وطلایی، نارنجی روشن، ارغوانی و قرمز تیره

آیا درد بسیار در ستون فقرات و پایین کمر و نخاع دارید؟ فشارخون بالا و چشمانی که آستیگمات هستند؟ تپش های شدید قلب و ناراحتی‌های قلبی؟ سنگ زبرجد را به پوست بدنتان بچسبانید و بدانید اغلب این بیماری ها به دلیل واکنش های منفی عاطفی، افسردگی و فشار کار زیادی و زیاده روی در انجام دادن وظیفه اتفاق می افتند.

در ماه های مهر و آبان و آذر هر سال بیشتر مراقب جسم و روح خودتان باشید. هفته ای دو یا سه مرتبه دمنوش بابونه، زعفران، اسطوخودوس، جوز هندی و گل گاوزبان بنوشید.

متولدین روزهای 2 یا 11 یا 20 یا 29

اگر در روز ۲ یا ۱۱ یا ۲۰ یا ۲۹ ماه تولدتان به دنیا آمده اید، به گروه اعدادی دو تعلق دارید و ارتباط عدد روز تولد با رنگ و سنگ مخصوص شما به صورت زیر می باشد.

خواندن
کتاب تقویم معنوی «اندیشه های الهام بخش برای هر روز»

رنگهایی که با ارتعاشات عدد 2 هماهنگی و تناسب کامل دارد: سبز روشن، لیمویی، نقره‌ای، بنفش کم‌رنگ، پوست پیازی

آیا اختلال در دستگاه گوارش دارید و از درد معده رنج می‌برید؟ زیاد در معرض مسمومیت قرار میگیرید؟ سینه ها و قفسه سینه شما آسیب پذیر است؟ بیماری های مزمن و دراز مدت دارید؟ از مروارید استفاده کنید.

در ماه های دی، بهمن و تیر هرسال، بیشتراز سایر ماه‌ها مراقب سلامتی خود باشید. هفته ای دو یا سه مرتبه دمنوش کاسنی، علف ماه، بذرکتان و آندیو میل کنید.

متولدین روزهای 3 یا 12 یا 21 یا 30

اگر متولد ۳ یا ۱۲ یا ۲۱ یا ۳۰ ماه تولدتان هستید به گروه عددی سه تعلق دارید و ارتباط عدد روز تولد با رنگ و سنگ مخصوص شما به صورت زیر می باشد.

از رنگ های زرد، نارنجی، حنایی، بلوطی، ارغوانی و سرخ تیره و فیروزه و آبی آسمانی استفاده کنید.

پوست بسیار حساسی دارید؟ بی خوابی دارید؟ مستعد حوادثی هستید‌ که باعث التهاب و زخم های پوستی می‌شود؟ از سنگ فیروزه اصل یا لاجورد (تاکید میکنم چون نمونه تقلبی آن زیاد است) استفاده کنید.

در ماه های آذر و بهمن و خرداد و شهریور هرسال بیشتر مراقب سلامتی خودتان باشید. هفته ای دو یا سه مرتبه دمنوش نعناع، مرزنگوش، میخک، شش گیاه (سینه دارو) و قاصدک میل کنید.

سایر روزهای تولد در آینده منتشر خواهند شد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 2 میانگین: 3.5]