معنای اعداد در علم عددشناسی

براساس علم عدد شناسی (علم اعداد) در دل هر عدد معنا و مفهومی نهفته است. در این مطلب می خواهیم معنای اعداد در علم عددشناسی را معرفی کنیم و همچنین به شما تکنیکی برای پی بردن معنای عدد تولدتان آموزش دهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

اعداد فقط برای نشان دادن مقدار یا محاسبه یک مسئله ریاضی نیستند. بلکه معنا و مفاهیمی گسترده تر از تنها عدد در درون خود دارند. طبق علم اعداد، هر عدد خود معنایی دارد و تفاسیر مختلفی را می توان برای هر عدد بیان کرد.

حتی به کمک علم اعداد می توان در مورد طالع افراد نیز سخن گفت و این امر هم دقیقا از طریق پی بردن به مفهوم اعدادی که در زندگی آن شخص وجود دارد، مانند عدد تولد، عدد شخصیت، عدد روحی، عدد اسم و… ممکن می شود. در این بخش می خواهیم ابتدا معنای اعداد در علم عددشناسی را برای شما شرح دهیم و در نهایت به کمک این معانی و با محاسبه عدد تولد، به بخشی از طالع خود پی ببریم.

معنای اعداد در علم عددشناسی

پایه مفاهیم و معنای اعداد در علم عددشناسی (علم اعداد) براساس اعداد 0 تا 9 مشخص می شود و با ترکیب این اعداد و مفاهیم، می توان به اطلاعات بیشتری پی برد. معنای اعداد 0 تا 9 را به عنوان پایه این مفاهیم در ادامه ذکر کرده ایم:

  • عدد 1: خلاقیت و اعتماد به نفس
  • عدد 2: همکاری و تعادل
  • عدد 3: بیان و حساسیت
  • عدد 4: ثبات قدم و مراحل
  • عدد 5: آزادی و انضباط
  • عدد 6: بینش و پذیرش ( بصیرت و قبول )
  • عدد 7: اعتماد و گشاده دلی
  • عدد 8: وفور و قدرت
  • عدد 9: تمامیت و عقل
  • عدد صفر: استعدادهای درونی

براساس معنای اعداد در لیست فوق، در ادامه به نحوه محاسبه عدد تولد و تعریف معنای هر یک می پردازیم.

محاسبه عدد تولد و تفسیر آن براساس علم اعداد

برای محاسبه عدد تولد ابتدا باید تاریخ تولد خود را از شمسی به میلادی تغییر دهید. برای انجام این کار کافیست به صفحه تبدیل تاریخ شمسی به میلادی در وبسایت سینرژی با ناهید مراجعه کنید.

عددی که به عنوان روز تولد شما در تاریخ میلادی مشخص می شود، همان عدد تولد شماست. اکنون نوبت به تفسیر آن رسیده است.

اگر عدد تولد شما 1 تا 9 باشد، معنای آن همان چیزی است که در لیست معنای اعداد در علم عدد شناسی ذکر کردیم. اما اگر عدد دو رقمی و از 10 تا 31 بود، نحوه محاسبه آن به این صورت است:

خواندن
آموزش آسترولوژی: آسترولوژی چیست؟ – قسمت اول

در اعداد دو رقمی، ما دو عدد داریم: خود روز تولد (10 تا 31) و جمع دو رقم روز تولد. به طور مثال شخصی که روز تولدش به میلادی 23 شده است، عدد تولد آن به این صورت است:

23/5

که عدد 5 از جمع دو رقم 2 و 3 به دست آمده است. حال برای مطالعه تفسیر عدد تولدتان، کافیست معنای اعداد 2، 3 و 5 را مطالعه کنید که می شود: همکاری و تعادل، بیان و حساسیست به همراه آزادی و انضباط. در مثالی دیگر اگر روز تولد شما 10 باشد، عدد تولد شما می شود:

10/1

و تفسیر آن نیز می شود ترکیب معنای 1 و صفر، یعنی: خلاقیت و اعتماد به نفس با درجه بیشتر (چون دو بار رقم 1 در عدد تولد به کار رفته) به همراه استعداد درونی.

برای سایر اعداد هم به همین ترتیب می توانید محاسبه عدد تولد را انجام دهید و سپس از لیست معنای اعداد در علم عدد شناسی، به تفسیر آن پی ببرید.

محاسبه ارتعاش نام و نام خانوادگی براساس علم اعداد

همانطور که در ابتدا هم گفتیم، عددهای مختلفی در زندگی هر یک ما نقش دارند و محاسبه هر کدام از این اعداد می توانند طالعی از زندگی ما ارائه دهند.

در کنار عدد تولد، یکی دیگر از اعداد مهم، عدد اسم یا رسالت زندگی با بررسی ارتعاش نام و نام خانوادگی است. اگر دوست دارید ارتعاش نام و نام خانوادگی خودتان را هم بدانید و به رسالت زندگی تان براساس اسمتان پی ببرید، به این شماره در واتس اپ پیام دهید:

09370399698

اگر دوست دارید خودتان ارتعاش نام خود و اطرافیانیتان را محاسبه کنید و از این راه کسب درآمد هم داشته باشید، ما به شما جزوه آموزش جامع علم اعداد وبسایت سینرژی با ناهید را توصیه می کنیم. به کمک این جزوه آموزشی شما به صفر تا صد مباحث نامرولوژی و تفسیر اعداد مسلط خواهید شد.

برای تهیه کامل ترین جزوه آموزش علم اعداد به زبان فارسی بر روی دکمه زیر بزنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 3 میانگین: 2.3]