دانلود رایگان مدیتیشن آرامش - موسیقی بومیان آمریکا

این مدیتیشن آرامش با نجوای سازهای موسیقی بومیان آمریکا ساخته شده و به شما لحظاتی سرشار از آسودگی هدیه می دهد. هم اکنون می توانید این مدیتیش را از وبسایت سینرژی با ناهید، به صورت رایگان دانلود کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

معرفی موسیقی بومیان آمریکا

بومیان آمریکایی که به آن ها سرخپوستان آمریکایی نیز گفته می شود، اولین مردم ساکن در آمریکا بودند و در حقیقت مردم بومی آمریکا هستند. موسیقی بومی آمریکای شمالی که شامل موسیقی سرخپوستی آمریکا و موسیقی بومی آمریکا می باشد، موسیقی است که توسط بومیان کانادا، آمریکای شمالی و مکزیک ساخته و اجرا می شود.

آواز خواندن و سازهای کوبه ای مهمترین جنبه های موسیقی سنتی بومیان آمریکا است. آواز اشکال مختلفی دارد، از آهنگهای انفرادی و کرال گرفته تا خوانندگی پاسخگو، هماهنگ و چند قسمتی. سازهای کوبه ای، به ویژه طبل و جغجغه، همراهی رایج برای ثابت نگه داشتن ریتم برای خوانندگانی است که عموماً از زبان مادری یا واژگان غیر واژگانی خود (هجاهای بی معنی) استفاده می کنند.

موسیقی بومیان آمریکا معمولاً با ضربات آهسته و پیوسته آغاز می شود که به تدریج سریعتر و موکدا رشد می کند، در حالی که شکوفایی های مختلف مانند ترمول های درام و جغجغه، فریادها و الگوهای برجسته تنوع و سیگنال تغییرات عملکرد را برای خوانندگان و رقاصان می افزاید.

مطلب مرتبط: دانلود رایگان مدیتیشن اوم

اگرچه هر موسیقی بومیان آمریکا را می توان با ژانرها و سبک های متمایز خود مشخص کرد، جنبه های خاصی از سبک را می توان با شباهت هایی در میان گروه های بومی که قبایل همسایه بودند یافت. این شباهت ها حتی زمانی که موسیقی و آلات بین هر قبیله به اشتراک گذاشته می شود، بیشتر می شود و یافتن ویژگی های خاص در استفاده مکرر را آسان می کند. ملودی‌ها معمولاً از مقیاسی ساده‌تر از مقیاس کلاسیک هشت مرحله‌ای فرهنگ شرقی تشکیل می‌شوند که اغلب خود را در مقیاس پنج‌تایی یا سه‌تونیک می‌یابند.

خواندن
دانلود رایگان مدیتیشن پاکسازی خاطرات بد و منفی

مدیتیشن آرامش که در این مطلب برای شما قرار داده ایم، یکی از موسیقی های بومیان آمریکا است که با سازهای کوبه ای و بومی این گروه، ساخته شده. این موسیقی برای آرامش بخشیدن و آسودگی خاطر در زمان تنش ها ساخته شده و با کمک آن می توانید لحظاتی به دور از هر گونه استرس، نگرانی و هرج و مرج های دنیای ماشینی قرار بگیرید و از لحظات خود لذت ببرید.

برای دانلود رایگان مدیتیشن آرامش، به لینک درج شده در انتهای مطلب مراجعه کنید.

برای دسترسی به این صفحه باید وارد حساب خود شده و یا در وبسایت عضو شوید. بعد از ورود و عضویت در سایت، مجددا به همین صفحه مراجعه کنید.