باورهای شما در مورد غذا چه هستند؟

هر چیزی که در اندام و سلامتی شما به غذا وابسته باشد، به باورهای شما در مورد غذا باز می گردد و نتیجه این باورها نیز، چیزی است که شما در وضعیت جسمانی و سلامتی خود می بینید. اما این باورها چه هستند و از کجا نشأت می گیرند؟ در این پست می خواهیم در مورد این باورها صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

باورهای شما در مورد غذا بازتاب تجربیاتی است که در زندگی دارید. به طور مثال اگر باور دارید میتوانید همه چیز بخورید اما چاق نشوید، همین موضوع را تجربه خواهید کرد. اگر باور دارید به راحتی چاق می شوید این اتفاق برایتان می افتد. اگر باور دارید که برخی غذاها به شما انرژی دوچندان می دهند همین طور خواهد شد.

اگر باور دارید که برخی غذاها انرژی شما را کم می کنند پس همین طور میشود. اگر می خواهید لاغر شوید اما باور دارید فلان رژیم غذایی خاص به لاغری شما کمک نمی کند با عمل به آن رژیم، وزنتان اضافه خواهد شد.

گاهی تحلیل ما نسبت به غذا و تأثیری که بر بدن شما می گذارد در نظر افراد ساده انگارانه می آید و در مقابل آن مقاومت می کنند چون آنها باور دارند با مشاهده تجربیات به باورهای خود رسیده اند و برای آنها سخت است که با شواهد واقعی زندگی خود و چیزهایی که در زندگی دیگران مشاهده می کنند، جدال کنند.

در هر صورت مشاهده نتایج، اطلاعات کم و ناکافی به شما می دهد چون اگر فاکتور خواسته و انتظار مثبت را در نظر نگیرید عمل خوردن و یا نخوردن چیزها بی مورد است. شما نمی توانید به سادگی مهمترین ماده اولیه را در دستور آفرینش حذف کنید و انتظار نتیجه را داشته باشید. پاسخی که افراد به غذا می دهند متنوع است چراکه غذا عنصر ثابت این معادله نیست بلکه افکار شما هستند که تعیین می کنند باورهای شما در مورد غذا چگونه باشد. نوع فکری که در مورد غذا می کنید این تفاوت ها را ایجاد می کند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]