آیا تمام شکل های مرگ گونه ای از خودکشی هستند؟

طبق قانون ارتعاش، تنها کسی که عامل مرگ شما است، فقط و فقط خودتان هستید. این موضوع باعث مطرح شدن این سوال می شود که آیا در این صورت تمام شکل های مرگ گونه ای از خودکشی هستند؟ در این مطلب می خواهیم به تحلیل این سوال بپردازیم. اگر می خواهید پاسخ آن را بدانید، با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

از آنجا که تمام تجربیات شما به واسطه تعادل افکارتان به دست می آید و هیچ کسی نمی تواند به جای شما فکر کند و ارتعاش ارسال نماید در تمام تجربیاتتان از جمله مرگ جسمی، خودتان عامل ایجادش هستید. اکثریت تصمیم نمی گیرند که بمیرند آنها فقط تصمیم می گیرند که به زندگی ادامه ندهند. هیچ فرقی ندارد که شما به شکل آگاهانه و عمدی فکری را انتخاب کنید و یا با تنبلی چیزی را مشاهده و در مورد آن فکر کنید.

در هر صورت شما در حال فکر کردن هستید و ارتعاش میفرستید و نتایج آنها را نیز مشاهده میکنید. بنابراین این شما هستید که واقعیت خود را خلق می کنید. گاهی افرادی هستند که به دلایل مختلف سعی در کنترل رفتار و تجربیات شما دارند. آنها از کارشان به شدت دلسرد و سرخورده می شوند چرا که هیچ راهی برای کنترل دیگران وجود ندارد و هر تلاشی که می کنند کاملا بیهوده است.

بسیاری از افراد نسبت به اینکه بدن فیزیکی را به واسطه خودکشی ترک کنند احساس خوبی ندارند. می خواهیم درک کنید که حتی با این کار نمی توانید جلوی وجود خود را بگیرید. چه آگاهانه و با خودکشی این بدن فیزیکی را ترک کنید و چه بدون دخالت خودتان، وجود ابدی شما به بودن خودش ادامه می دهد و با عشق و قدردانی به تجربه هایی که بعد از خود به جا می گذارید نگاه می کند.

پیشنهاد می کنم: آیا باور به میکروب های خطرناک باعث بیماری می شود؟

افرادی هستند که زندگی شان لبریز از نفرت است و قطع ارتباط مداومشان با منبع و سلامتی عامل مرگشان می شود. افرادی هم هستند که چیزی برایشان جذاب نیست و موضوعی پیدا نمی کنند که بر آن تمرکز کنند و توجه خود را بر بخش غیر فیزیکی قرار می دهند و همین مسئله علت مرگ آنها می شود. افرادی هم هستند که هیچ آگاهی نسبت به انرژی، فکر و هماهنگی ندارند و نا امیدانه به دنبال احساس خوب می گردند و راهی برای توقف دردهای همیشگی شان پیدا نمی کنند پس تصمیم می گیرند که به شکل غیر فیزیکی خود باز گردند.

خواندن
کتاب چاکرا از اُشو

در هر صورت شما موجودات ابدی هستید که با بازگشت به شکل غیر فیزیکی خود کامل و دوباره احیا می گردید و با خود واقعی تان به هماهنگی می رسید.

آیا تا حدی خودمان انتخاب می کنیم چقدر در اینجا عمر کنیم؟

شما به این جهان آمدید تا زندگی کنید و شادمانه تجربیات خود را گسترش دهید. اما وقتی سیستم هدایت گر خود را نادیده میگیرید و به داشتن افکاری ادامه میدهید که ارتباط شما با منبع را قطع میکند، خودتان مانع جاری شدن انرژی منبع می شوید و بدون حمایت این انرژی خسته و پژمرده می گردید. حال اسم آن را هر چه می خواهید بذارید، مرگ یا خودکشی، فرقی نمی کند، در هر صورت به بدن غیرفیزیکی خود باز می گردید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]