زمان امری نسبی است

همانطور که بسیاری از مردم بر کمبود پول تمرکز دارند بر کمبود زمان نیز تمرکز می کنند و این دو موضوع در هم تنیده شده اند و تاثیرات منفی بر یکدیگر می گذارند. در این پست می خواهیم به بررسی مفهوم زمان در رسیدن به خواسته ها بپردازیم و نوع نگاه صحیحی که باید نسبت به آن داشته باشیم را برای شما معرفی کنیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

موضوعاتی که بر کمبود متمرکز هستند با یکدیگر همراه و جور می شوند، چون احساس میکنید زمان کافی برای انجام کارهایی که شما را به موفقیت می رساند در اختیار ندارید. مهم ترین دلیلی که مردم احساس کمبود وقت دارند این است که عمل برای آنها بسیار با اهمیت است.

اگر از قدرت هماهنگی باخبر نباشید و هیچ تلاشی برای رسیدن به هماهنگی خود نکنید، اگر درمانده، عصبانی، خشمگین و بد خلق باشید، به احتمال زیاد کمبود زمان شدیدی را تجربه خواهید کرد. در این جهان هیچ عملی نمی تواند ناهماهنگ بودن انرژی را جبران کند. اما اگر به احساس خود اهمیت بدهید و تعادل ارتعاشی اولویت شما باشد کائنات نیز با شما همکاری خواهد کرد و هر کجا که بروید درها را به روی شما باز می نماید.

عملی که شخص هماهنگ با انرژی منبع باید انجام دهد بسیار بسیار کمتر از کاریست که شخص ناهماهنگ باید انجام دهد و نتایجی که شخص هماهنگ به دست می آورد در مقایسه با کسی که در این هماهنگی نیست به شدت متفاوت است.

راه حل مشکل کمبود زمان

اگر احساس می کنید کمبود زمان و پول دارید بهترین کار این است: به چیزهایی فکر کنید که احساس خوبی به شما بدهند، لیست بلند بالایی از جنبه های مثبت تهیه کنید، به دنبال دلایلی باشید که احساس خوب به شما بدهند و بیشتر کارهایی را انجام دهید که احساس خوبی به شما منتقل می کنند.

اگر برای داشتن احساس بهتر و پیدا کردن جنبه های مثبت و هماهنگی با خود واقعی تان وقت بگذارید این کار موجب می شود تا نتایج حیرت انگیزی را به دست آورید و کمکتان می کند تا از وقتتان بهتر استفاده کنید.

مشکل شما کمبود زمان نیست. مشکل شما کمبود پول نیست. مشکل شما ارتباط نداشتن با انرژی ای است که جهانیان را آفریده است و این نبود ارتباط ریشه تمام کمبودهایی است که در زندگی تجربه می کنید. تمام این کمبودها و خلاها تنها با یک چیز پر می شود و آن هم ارتباط با انرژی منبع و هماهنگی با خود حقیقی تان می باشد.

خواندن
جلوی احساسات ناراحت کننده و منفی را وقتی که کوچک هستند بگیرید

زمان امری نسبی است. و با وجود اینکه برای همه افراد به یک شکل می گذرد اما هماهنگی شما می تواند درکی که از زمان دارید و همینطور نتایجی که اجازه ورود آنها را می دهید تحت تأثیر قرار دهد. هنگامی که وقت می گذارید و زندگی دلخواه خود را تصور می کنید به قدرتی دست پیدا خواهید کرد که در صورت تمرکز بر مشکلات زندگی خود آن قدرت از دسترستان خارج می شود.

هنگامی که تفاوت های عظیمی را در میزان تلاش مردم و نتایجی که به دست می آورند مشاهده می کنید باید به این نتیجه برسید که در معادله رسیدن به خواسته ها چیزی بیشتر از عمل تنها وجود دارد. تفاوت اینجاست: برخی به واسطه افکاری که دارند از قدرت هماهنگی خود سود می برند و عده ای نیز به خاطر افکاری که دارند جلوی این قدرت را در خود می گیرند.

تصور کنید می خواهید یک مایل بدوید و در مسیر دو هزار در وجود دارد که باید از آنها بگذرید. تصور کنید به هر دری که می رسید باید خودتان آن را باز و از آن عبور کنید. حالا تصور کنید هنگام رسیدن شما به درها خود باز می شوند و می توانید بدون اینکه سرعت خود را کم کنید به سمت در دیگر بروید.

هنگامی که با انرژی خالق هماهنگ گردید، دیگر احتیاجی نیست تا توقف کنید و در را باز کنید. هماهنگی شما با انرژی منبع همه چیزها را برای شما به صف می کند و عملی که از این جایگاه انجام شود باعث می شود از مزایای این همسویی لذت ببرید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]