چه می شود اگر آرزو و خواسته یک فرد باورهایش را نقض کند؟

یکی از عوامل محدود کننده در رسیدن به خواسته ها، باورهای ما است. حال اگر آرزو و خواسته یک فرد باورهایش را نقض کند چه اتفاقی رخ می دهد؟ این موضوع به ضرر آن شخص است یا به نفعش؟ تا به حال به این سوال اندیشیده اید؟ ما در این پست می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم. پیش از خواندن پاسخ ما، شما هم به این سوال فکر کنید و پاسخ خود را در بخش دیدگاه ها برای ما بنویسید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

با داستانی که احتمالا شما هم آن را شنیده اید بحث را آغاز می کنیم: سال های سال بود که مردم در مسابقات دو شرکت می کردند ولی تا آن زمان کسی نتوانسته بود یک مایل را در 4 دقیقه طی کند، اما سرانجام مردی با نام راجر بانستر این کار را انجام داد. بعد از موفقیت او اکنون شاهد آن هستیم که صد ها نفر دیگر این مسافت را در 4 دقیقه و حتی کمتر طی کرده اند و یک مایل در 4 دقیقه یک رکورد کاملا عادی محسوب می شود.

هنگامی که انجام کاری از نظر دیگران غیرممکن است اما فرد اجازه نمی دهد تا چنین باوری مانع کارش گردد، این کار او به نفع بقیه خواهد بود. چرا که با شکستن آن باور و آفرینش خواسته، دیگران نیز با مشاهده آن، به باور و انتظار برای رسیدن به خواسته می رسند. در واقع اگر آرزو و خواسته یک فرد باورهایش را نقض کند، نه تنها به نفع خود اوست، بلکه به نفع تمام بشریت نیز می باشد.

مطلب مرتبط: آیا زندگی ما به باورهای جامعه وابسته است؟

به همین خاطر است که هر کاری که شما انجام می دهید برای جامعه تان با ارزش خواهد بود. مسیر رو به رشد زندگی همواره بزرگ تر و وسیع تر می شود و برای همه افراد بهتر و بهتر می گردد. اما از شما میخواهیم بدانید احتیاجی نیست قبل از باور به چیزی آن را ببینید، می خواهیم درک کنید که اگر به چیزی باور داشته باشید آن را خواهید دید.

اگر خواسته خود را آنقدر در ذهنتان تمرین کنید تا کم کم برایتان عادی شود می توانید ثمره ی فیزیکی آن را مشاهده کنید. قانون جذب این را تضمین می کند. وقتی می دانید نیاز نیست منتظر کسی بمانید تا آن کار را انجام دهد و به شما ثابت شود که خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید، این مسئله احساس آزادی فوق العاده زیادی به شما می دهد. وقتی آرزو و خواسته یک فرد باورهایش را نقض می کند، این شروع خواستن است، پس باید به این نقض باور ادامه داد. حتی اگر هنوز هیچ نتیجه فیزیکی ندیده باشید.

خواندن
کتاب فراسوی خشونت اثر کریشنا مورتی

با تمرین افکار جدید، رسیدن به احساسات بهتر و دیدن نشانه هایی که کائنات برای شما فراهم می کند به قدرت حقیقی خود پی خواهید برد. اگر شخصی به شما بگوید که بیماری لاعلاجی دارید شما نیز می توانید با اعتماد به نفس به او بگویید: “من تصمیم می گیرم که زنده بمانم و زندگی کنم چون من خالق تجربیات خود هستم.”

پیشنهاد می کنم: چگونه نقطه جذب خود را تغییر دهیم؟

می خواهیم به شما بگوییم که اگر خواسته شما به اندازه کافی قوی باشد. این خواسته باور منفی شما را کمرنگ می کند و فرایند شفا و بهبودی تان آغاز می گردد مثل داستان مادری که کودکش زیر جسمی بسیار بسیار سنگین تر از هر چیزی که آن مادر تاکنون بلند کرده بود گیر افتاده بود، اما به واسطه خواسته بسیار شدید مادر برای نجات بچه اش توانست آن را بلند کند.

در حالت عادی او حتی نمی توانست آنشی را تکان دهد، اما با خواسته ی شدیدی که او داشت باورهای عادی او به شکل موقتی متوقف شدند. اگر از او می پرسیدند که می تواند آن جسم را تکان دهد جواب می داد قطعا نمی توانم، حتی وقتی چمدانی پر باشد هم نمی توانم آن را تکان دهم. اما باورهای عادی او هیچ ارتباطی با کاری که انجام داد نداشتند، بچه او داشت می مرد و او می خواست که کودک خود را نجات دهد و این کار را هم انجام داد.

زمانی که آرزو و خواسته یک فرد باورهایش را نقض کند، اتفاقات بزرگی در تمام دنیای آن شخص رخ می دهد. همانند تمام باورهایی که توسط دانشمندان و افراد مختلف نقض شدند و حاصل آن به وجود آمدن رکوردهای بهتر، کشف علوم بیشتر و… بود. پس از نقض باورهایتان به خاطر خواسته هایتان نترسید، این را به فال نیک بگیرید و به آن توجه بسیاری داشته باشید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]