متولدین هر ماه چه خصوصیاتی دارند؟

در این پست می خواهیم به خصوصیات افراد براساس ماه تولدشان پی ببریم و اینگونه شناخت بهتری با شخضیت خود و اطرافیانمان داشته باشیم.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

فروردین (حمل- بره اَرایز Aries)

سنگ های قرمز

علامت مشخصه متولدین این ماه، فعالیت است که در سطح فیزیکی، بصورت ابتکار، جاه طلبی و خلاقیت بروز میکند و در سطح معنوی و روحانی، بصورت پیشکسوت بودن و بخاطر دنیای بهتری برای انسانیت خود را به مخاطره انداختن، جلوه مینماید.

افراد این سیاره میتوانند كل مجموعه، از قرمز تا بالاترین فرم آن سفید را که به مفهوم از پست ترین تا والاترین است، ارائه دهند.

اردیبهشت (ثور-گاو نر-تورس Taurus)

سنگ های زرد و صورتی

علامت مشخصه متولدین این ماه با عشق و عقل میباشد. کار واقعی عقل، روشن کردن ذهن از طریق قدرت عشق میباشد. انسانهای این سیاره، هماهنگی نزدیکی با محصولات زمینی دارند. این انسانها نیازمند تغییر شکل دادن عشق فردی، به خدمت غیرخودخواهانه هستند.

پشتکار و ثبات قدم، ذاتی انسانهای “توروئی” است که از لحاظ روحانی بیدار گشته اند و این خصوصیات موجب تمایل آنها برای تغییر دادن میل تملک به میل سهیم شدن با انسانها خواهد شد.

صلح و آرامش، فراوانی و زیبایی، از علائم روحی بارز افراد روشن بین شده متولدین “ثور” میباشد.

خرداد (جوزا۔ دو پیکر – جِمینای Gemini)

سنگ های بنفش

خرداد (جمینای)، علامت دوئَیت است. این علامت بیانگر زندگی و مرگ، شادی و غم، سلامتی و بیماری، فراوانی و فقر، می باشد

با حفظ و تغییر شکل دادن “آتش اهریمنی” موجود در بدن، بر قانون تغییر و مرگ غلبه میشود. این تحلیلی روحانی از این علامت است.

تیر (سرطان – خرچنگ -کَنسر Cancer)

سنگ های سبز

سرطان دروازه زندگی است. در آبهای مرموز، بذرهای حیات بوجود می آیند. رنگ سبز، رنگ این سیاره و رنگ طبیعت است. در عرصه روحانیت، زندگی و عشق کلمات مترادفی هستند. بنابراین تولدهای نو، در همه زمینه های شکوفایی، از طریق قدرت معجزه گر عشق، پیام و تحلیل این علامت میباشد.

مرداد (اسد – شیر – لیئو Leo)

سنگهای طلایی یا نارنجی

عشق از طریق خورشید، بسوی کره زمین سرازیر میشود. اشعه خورشید طلایی است. طلایی راه دیگری برای بیان اشعه نارنجی میباشد، زیرا رنگ نارنجی مخلوطی است از اشعه زرد (عقل و درایت) و اشعه قرمز (فعالیت).

شیر بیانگر فعالیتی است که از عقل سرچشمه میگیرد. قلب که توسط شیر اداره میشود، مرکز خورشید تابناکی است، برای یک زندگی تابناک.

الوهیت و تواضع، کلیدهای مدیتیشن برای انسانهای متولد این ماه میباشند.

تکلیف و وظیفه اساسی، کشتن شیر منیّت و نفس است و این کاری است بس طولانی، صعب و مشکل، که کشمکشها و جدالهای بسیاری را بهمراه دارد و در نهایت فرد را به این درک میرساند که مفهوم عشق، ارضاء قانون زندگی میباشد. ضرورت این اصل، تفاهم بين ملتها و انسانها از طریق عشق میباشد.

شهریور (سنبله-خوشه ویرگو Virgo)

سنگهای ارغوانی – بنفش

علامت این ماه، تغییر منطق به عقل میباشد. دانش و درک، عقل را بوجود میآورند. منطق به تنهائی با خارج سر وکار دارد؛ در حالیکه سر وکار عقل با قلب درونی است. به کمک منطق تنها، نمیتوان به مرحله روشن بینی رسید؛ برای این منظور میبایستی که فرد عاقل شود.

خواندن
آموزش کف بینی: معرفی نقش های کف دست

مهر (میزان-ترازو-برج- ليبرا Libra)

سنگهای زرد

علامت این ماه، در رابطه با هوا و در رابطه با ذهن میباشد. میزان (ترازو)، نشانگر نقطه عطف مهمی در طبیعت است؛ نشانگر اعتدال شب و روز در پاییز است. این علامت نشانگر امتحانی است که همه باید بگذرانیم، ترازویی که اعمال سال را باید با آن وزن کنیم.

این علامت نشانگر غلبه خود کوچک (خود پست تر – ایگو)، که ما را از انسانها مجزا میسازد و عشق بی شائبه و خالصی که ما را بسوی وحدت راهنما خواهد شد، می باشد.

آبان (عقرب -کژدم – اسکُور پیو Scorpio)

سنگ های قرمز و قرمز پررنگ و شفاف

علامت عقرب، یکی از مقتدرترین علائم است، قدرت عقرب دارای دو جنبه میباشد که از کم عمق ترین، بسوی مرتفع ترین حرکت مینماید. عقرب که بر روی زمین میخزد و عقاب که در آسمانها، تا نزدیکی های خورشید پرواز مینماید، هر دو نشانگر این علامت میباشند.

تغییر، کلید این علامت است زیرا تصفیه طبیعت حیوانی و بالا کشیدن نیروها بسطح بالاتر آگاهی، بیانگر وظيفه عقرب میباشد. با حکم‌فرمایی بر طبیعت پست تر خویش، نیروی زیادی را کسب خواهیم کرد

آذر (قوس-کمان-ساژیتاریوس Sagittarius)

سنگ های آبی تیره.

علامت این ماه بیانگر تلاش بخش حیوانی انسان، برای دستیابی بسوی قدرت خدایی است؛ زیرا “ساژيتاريوس” (قوس)، نشانگر افکار عالی و آرزوهای بکر میباشد.

قوس (کمان)، بیانگر عدد نه (۹) در شروع است. ذهن روحانی شده، بالاترین علامت متولدین این ماه میباشد.

دی (جَدی – بزغاله – کاپری کُورن Capricorn)

سنگ های سیاه و سفید

علامت این ماه، نشانگر آمیختگی تیره‌ترین شب اسرار آمیز و باشکوه‌ترین و درخشان میباشد. “کاپری کورن”، نشانگر عبور از پل تاریکی است، قبل از اینکه نور بتواند به انوار سفید و باشکوه دست یابد؛ پیروزی بر دیو نفس هدف نهایی است.

بهمن (دلو- سطل آب – آکوآریوس Aquarius)

سنگ های آبی روشن.

متولدین این ماه، بسوی حقایق جدید و کشف نشده ای راهنمایی میشوند. این افراد دارای قدرتهای ارتباط با دیگران و کار دسته جمعی هستند. ایده آنها یکی برای همه و همه برای یکی میباشد.

اسفند (هوت – ماهی – پایسیس Pisces)

سنگ های آبی روشن و نیلی.

این علامت بیانگر جدال روح برای نجات بشریت از دیو طمع میباشد. متولدین این ماه، کوشش زیادی برای عشق ورزیدن و خدمت غیرخودخواهانه دارند که این دو، تنها راههای پیروزی هستند.

به انتهای پست رسیدیم و در این پست شما را با خصوصیات متولدین هر ماه آشنا کردیم. پیشتر در مطلب دیگری نیز در مورد رنگ و سنگ مخصوص متولدین هر ماه گفته بودیم که می توانید از این صفحه در وبسایت، با سنگ مخصوص ماه تولدتان آشنا بشید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]