چه زمانی در هماهنگی ارتعاشی با خواسته هایمان هستیم؟

بارها در مطالب پیشین وبسایت سینرژی با ناهید به شما گفته ایم برای رسیدن به خواسته هایتان باید به هماهنگی ارتعاشی با خواسته خود برسید. اما چه زمانی می توانیم مطمئن شویم که ما در این هماهنگی قرار داریم و می توانیم خواسته هایمان را جذب کنیم؟ در این مطلب می خواهیم در مورد این موضوع که چطور و چه زمانی می توانید چنین هماهنگی را به دست آورید، صحبت کنیم. اگر رسیدن به خواسته هایتان برای شما مهم است، حتما این مطلب را مطالعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

چه زمانی در هماهنگی ارتعاشی با خواسته ام هستم؟

شما زمانی می توانید ادعا کنید در هماهنگی ارتعاشی با خواسته تان قرار دارید که آن خواسته را زندگی کنید. زمانی که در هماهنگی ارتعاشی با خواسته خود باشید آن را زندگی می کنید. هنگامی که با پول و ثروتی که می خواهید داشته باشید در هماهنگی ارتعاشی باشید، خواسته که زندگی در شناخت آن به شما کمک کرده است، آنها را در زندگی خود دارید و پول و ثروت در زندگی شما جاری می شود و به آن دسترسی پیدا می کنید.

می آید و می رود می آید و می رود و می آید و می رود. زمانی که با خواسته داشتن روابط خوب هماهنگ باشید آن را زندگی می کنید و دارید. بنابراین این یک پرسش گول زننده بود ناراحت نشوید.

بیشتر دوستان ما در این جهان فیزیکی هنگامی که از آن ها می پرسیم آیا خواسته های خود را می دانید به چیزهایی فکر میکنند که هنوز وارد تجربیات زندگیشان نشده است و آنها را به دست نیاورده اند و همچنان به دنبالشان هستند. روزی شخصی با ما صحبت می کرد ما سعی داشتیم که نگاه به جنبه های مثبت را به او یاد بدهیم و لیستی از چیزهایی را به او دادیم که آن شخص می توانست در مورد آنها دیدگاه مثبت پیدا کند و او به ما گفت:

اوه اینها را نمی خواهم چون آنها را دارم و چیزی که او به ما می گفت این بود که خواسته های من چیزهایی هستند که هنوز آنها را در زندگی به دست نیاورده ام.

چرا به خواسته هایم نمیرسم؟!

ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا به این درک برسید که اگر اینگونه به خواسته های خود نگاه کنید، اگر باور داشته باشید که خواسته های شما هنوز وارد زندگیتان نشده اند هنوز آنها را به دست نیاورده اید و جایشان در زندگی شما خالی است و مهمتر از اینها اگر احساس منفی نسبت به نبودن آن خواسته ها داشته باشید مثلا از اینکه رسیدن به آنها زمان زیادی برده است عصبانی باشید و یا با مشاهده دیگران و دیدن اینکه آنها به خواسته رسیده اند دلسرد و ناامید گردید همه اینها نشانه های بسیار قوی ای است که به شما می گوید در حال فرستادن فرکانس های ارتعاشی و یا بهتر بگوییم الگوهای ارتعاشی مداوم و یا باورهایی هستید که شما را از رسیدن به خواسته هایتان دور می سازد و فاصله میان جایی که هستید و جایی که می خواهید باشید را زیاد می کند.

به همین خاطر است که افراد زیادی سال های سال در یک موقعیت ثابت و بدون تغيير زندگی می کنند. افرادی را دیده اید که همیشه در ارتباطات خود مشکل دارند و وقتی با یکدیگر صحبت می کنید از آن شرایط ناراضی هستند و از آن شکایت می کنند. و سپس آن رابطه را تمام می کنند چون فکر میکنند که دیگر نمی توانند ادامه دهند و در را می بندند.

بعد دوباره سراغ یک رابطه جدید می روند و از آن هم شکایت دارند و اگر حافظه تان خوب باشد و کمی به آنها توجه کنید متوجه خواهید شد که با وجود افراد، شرایط و موقعیت های جدید در تجربیات آنها تغییری در زندگی شان ایجاد نمی شود و گویی هر بار با همان شخص ازدواج می کنند با همان شخص قرار می گذارند و انگار دوباره و دوباره در همان محله و با همان همسایه ها و در همان خانه و با همان مشکلات همیشگی زندگی می کنند.

خواندن
معرفی الهه اوشاس – خدایان فردی آسمانی

به الگوهای فکری تان توجه کنید

شما الگوهای فکری را دارید و قانون جذب نیز به شما کمک می کند و موجب می شود تا این الگوهای فکری تقویت شوند. باور فکری است که مداوم به آن توجه می کنید و خیلی زود در همان روزها و در همان سال های اولیه زندگی تان الگوهای فکری در شما ایجاد و گسترده می شوند.

بعضی وقت ها این الگوها را دیگران به شما یاد می دهند بعضی وقت ها نیز از طریق مشاهده و صحبت در مورد یک چیز و به خاطر سپردن آن موضوع و بالاخره جذب کردنش آن الگوی فکری در شما ایجاد می شود. بنابراین زندگی به شدت جذاب است مگر نه؟

شما نمی توانید برای مدت زمان زیادی از چیزی صحبت کنید و آن موضوع در زندگی شما ایجاد و تکرار نشود. و این مسئله موجب می شود تا الگوهای فکری خود را گسترش دهید و آنها را حقیقت بدانید. شما میگویید من از اولش مطمئن نبودم اما وقتی برای مدتی به آن عمیق فکر کردم متوجه شدم به هر چیزی که توجه کنم نشانه هایی از آن را در همه جای زندگیم می بینم و حالا باور دارم که با توجه به هر چیزی آن موضوع در زندگی من پدیدار می شود.

ما می گوییم که این فوق العاده است و چقدر خوب می شود اگر چیزهایی که جذب می کنید و در زندگیتان پدیدار می شود خواسته های شما باشد. اما شما الگوهای فکری مربوط به ناخواسته های خود را تکرار می کنید. و خیلی هم در این کار خوب هستید.

باور و فرضیه ای وجود دارد که می گوید: “باید از تاریخ درس عبرت بگیرید در غیر اینصورت تاریخ تکرار می شود. و ما می گوییم که عکس این موضوع درست است. هرچه بیشتر به چیزی توجه کنید و آن فکر و ارتعاش را در خود فعال نگه داريد قانون جذب چیزهایی شبیه به آن را به سمت شما می آورد.

شما نشانه های آنها را خواهید دید و با دیدن آن نشانه ها بیشتر راجع به آنها صحبت می کنید و با دیدن و صحبت از آن نشانه ها توجه بیشتری به آن می کنید و ارتعاش بیشتری را می فرستید و قانون جذب چیزهای شبیه بیشتری را به سمت شما جذب می کند و آنها را زندگی می کنید، مشاهده میکنید و از آنها صحبت می کنید و این چرخه همینطور ادامه پیدا می کند.

زندگی به شما نشان می دهد که نمی شود مدام از چیزی صحبت و به آن توجه کنید و آن موضوع در زندگی شما وارد نشود. موضوع “هنر اجازه دادن” در واقع یعنی هنر گفتن داستانی متفاوت، داستانی از خواسته های خود که به واسطه تجربه های زندگی تان به آنها رسیده اید، داستانی که با کلمات، با مشاهدات، با انتظارات و با ارتعاشات خود آن را بیان کنید و سپس قانون جذب نیز به افکاری که به شکل عمدی در ذهن خود ایجاد کردید پاسخ می دهد و در نتیجه به خواسته های خود می رسید نه به چیزهایی که تنها آنها را مشاهده می کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]