چگونه می توانیم روی اطرافیان تاثیر بگذاریم تا سلامتی شان را حفظ کنند؟

همه ما دوست داریم اطرافیان و عزیزان ما همیشه سالم و سلامت باشند. یکی از راه هایی که باعث سلامتی اطرافیان ما می شود، تاثیرگذاری ما به عنوان یک فرد با افکار مثبت و تعادل ارتعاشی، روی آن ها است. در این پست می خواهیم به شما کمک کنیم تا یا بگیرید چگونه روی اطرافیان تاثیر بگذارید تا سلامتی شان را حفظ کنند.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

تنها یک راه برای به دست آوردن سلامتی وجود دارد: تمرکز برچیزهایی که احساس خوبی به شما می دهند. بزرگترین تفاوتی که میان به دست آوردن دوباره سلامتی و حفظ کردن سلامتی وجود دارد این است که هنگامی که احساس خوبی دارید داشتن افکار مثبت برایتان راحت تر است تا زمانی که احساس بدی دارید. بنابراین حفظ سلامتی از به دست آوردن دوباره سلامتی آسانتر است، بهترین روش که با آن می توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید این است که خود در آن شرایط باشید.

بهترین روش برای تشویق دیگران به داشتن مریضی این است که خودتان مریض باشید. ما درک می کنیم پیدا کردن افکار بهتر و مثبت برای کسانی که در جایگاهی قرار دارد که آن را نمی خواهند، شاید به نظر ساده انگارانه باشد اما ما قول صد در صد به شما می دهیم که اگر به شکل عمدی احساسات خود را با انتخاب افکار بهتر بهبود ببخشید هر چیزی که شما را دچار مشکل کرده باشد به سرعت درست می شود.

خودتان را آرام کنید و در وضعیت سلامتی قرار بگیرید

سلامتی حالت طبیعی بدن شما است پس دیگر احتیاجی نیست با بیماری مبارزه کنید. فقط در سلامتی خود آرام بگیرید. هنگامی که به رختخواب می روید، راحتی فوق العاده تخت خود را احساس کنید. ببینید که چقدر بزرگ است به بالش زیر سر خود، ملافه ای که روی خود انداخته اید و یا همه چیزهایی که احساس بهتری به شما می دهند توجه کنید چراکه در هر لحظه از این کار، قدرت بیماری را کمتر می کنید و مانع پیشرفت و جلو رفتن آن می شوید، و در هر موقعی که به بیماری فکر می کنید و از آن صحبت میکنید گویی روی آتش نفت می ریزید و آن را شعله ور می سازید.

خواندن
آموزش آسترولوژی: درجه طالع و برج طالع – قسمت شانزدهم

اگر بتوانید برای ۵ ثانیه روی فکر خوب و مثبت تمرکز کنید توانسته اید ۵ ثانیه از قدرت بیماری را کم کنید و اگر ۱۰ ثانیه این کار را انجام دهید ۱۰ ثانیه از قدرت آن کم خواهید کرد و مانع پیشرفت آن خواهید شد. اگر در همین لحظه به احساس خوبی که دارید و به سلامتی که حالت طبیعی بدن شماست فکر کنید، با این کار روند رسیدن به سلامتی سریع تر و قدرتمندتر می شود.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]