کار بر روی چاکراها به کمک نور هفت رنگ (قوس و قزح)

در این مطلب قصد داریم به بحث کار بر روی چاکراها به کمک نور هفت رنگ (قوس و قزح) برای به تعادل رساندن و پاکسازی چاکرا ها برای شما توضیح دهیم. اگر به دنبال روشی برای زدودن آلودگی های 7 چاکرای اصلی خود هستید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

پیشتر در مطلبی به ارتباط بین قوس و قزح با چاکراها اشاره کرده بودیم. اکنون در این مطلب میخواهیم به کمک قوس و قزح بر روی متعادل کردن و پاکسازی چاکراها کار کنیم.

کار بر روی 7 چاکرا به کمک قوس و قزح

خود را کاملاً محصور در نور سفید ببینید. در این نور سفید نفس بکشید. در این نور سفید استحمام کنید. با این نور سفید، یکی شوید. سپس امواج رنگها را ببینید که از عمق زمین خارج می شوند.

ابتدا رنگ ها را در چاکرای اول (پایه ستون فقرات)، ببینید و حس کنید. قرمزی به رنگ آتش اولیه، قرمزی به رنگ خون، به رنگ زندگی، به رنگ آفرینش. به تدریج که به چاکرای دوّم (دستگاه تناسلی)، می رسید، به رنگ نارنجی خورشید در غروب آفتاب در می آید. به شما انرژی می دهد.

هنگامی که به چاکرای سوّم منطقه (اطراف ناف و سولر پلکسوس)، می رسید این آتش شیوا به رنگ زرد درخشان یا طلائی در می آید. به رنگ خورشید در سر ظهر خورشید را می بینید که به شما قدرت میدهد. این خورشید وجود شماست که می درخشد. مرکز خویش را حس میکنید.

سه چاکرای اوّل که در قسمت پائین بدن قرار دارند، به هم مرتبط میشوند و انرژی زمین را دریافت می دارند.

وقتی به چاکرای چهارم (قلب) می رسید سبز زمردی را که مربوط به رشد و خلاقیت است می بینید. خانواده خود را به یاد می آورید گیاهان و درختان را . احساس هماهنگی آرامش و صلح می کنید. تجربه خوابیدن روی چمنها را می نمائید خود را روی چمن ها می بینید.

از سوی بهشت اشعه آبی رنگی به سوی گلو (چاکرای پنجم) تابش می نماید. این نور وسعت و نامحدود بودن روح و آسمان را به یاد می آورد و یادآوری میکند. این نورگلوی شما را تصفیه می نماید، کلام شما را تصفیه میکند.

اكنون اشعة لاجوردی وارد چشم سوم (چاکرای ششم) می شود. به این ترتیب شما به وراء واقعیت میروید و حقیقت را می بینید.

خواندن
دانلود رایگان مانترا متعادل کننده چاکرای خورشید

و بالأخره از وراء چاکرای تاج سر (چاکرای هفتم)، نور بنفش وارد می شود. مخلوطی از خاک (زمین) و آسمان. به کمک این نور وحدت خود را با کهکشان ها در می یابید. در می یابید که از روح و جسم ساخته شده اید.

فقط با این درک به یقین خواهید رسید. خود کوچک را با خود بزرگ و یکتا در وحدت و یکی بودن خواهید دید. این دروازه ای به سوی روشن بینی است. بدن خویش را بصورت بدن هفت رنگ (قوس و قزح)، تجربه می کنید.

بدنتان در این رنگهای درخشان روشن می شود. در این درخشش نور و زیبائی اشعه ها احساس شادی می کنید. در شگفتی و اعجاب این قوت ها گرم می شوید.

خصوصیات انحصاری اشعه ها؛ کلیدی برای دانش و آگاهی است. با درک قدرتهائی که در اطراف شماست میتوانید قدرت هائی را که در درونتان هست درک نمائید. میگذارید که وجودتان به درون ناشناخته ها، کشف نشده ها و نامحدود پرواز کند و فرو رود.

باشد که شما به وجودی خورشیدی تبدیل شوید و با اشعه عشق هماهنگ گردید. هدفتان ایجاد دنیای جدید و عصر جدیدی از نور، صلح، زیبائی و هم آهنگی از درون و بیرون می باشد.

سوالات مرتبط:

چاکرا چیست؟

چاکرا به لحاظ لغوی یعنی چرخ. در چاکرا آسانا ما حرکت چرخ داریم. دلیل آن هم این است که عملکرد چاکراها و حرکتشان به صورت چرخشی و دایره ای است ممکن است جایی در این مورد خوانده باشید یا تصویری دیده باشید. تا حد زیادی شبیه به DNA (دی ان ای) انسان است. شبیه به الگو و شکل DNA انسان است هر چه که هست، به هر شکلی که حرکت می کند و به لحاظ لغوی هرگونه معنی دارد، چاکراها یکسری دریچه‌های انرژی هستند که در بدن ما وجود دارد که از طریق این دریچه ها نیروی حیاتی پرانا (انرژی) در بدن ما حرکت می کند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]