چطور یک داستان جدید برای جذب شغل ایده آل تعریف کنیم؟ + مثال

همه ما دوست داریم شغل مورد علاقه خود را داشته باشیم و یکی بهترین راه های رسیدن به آن، کمک گرفتن از قانون جذب شغل ایده آل است. اما برای اینکه این جذب رخ دهد، ابتدا باید داستانی جدید و هم راستا با جذب شغل مورد علاقه برای خود تعریف کنیم. در این پست می خواهیم به شما کمک کنیم تا داستان جذب خود را برای شغل ایده آل تان تعریف نمایید. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

برای اینکه بهتر به ماهیت یک داستان جدید برای جذب شغل ایده آل پی ببرید، ابتدا شما را با یک مثال از داستان قدیمی در مورد شغل که اتفاقا اکثر افراد در زندگی خود آن را تعریف می کنند، آشنا می کنیم.

مثالی از داستان قدیمی برای جذب شغل ایده آل

در هر شغلی که بودم به سختی کار کردم اما هرگز آنگونه که باید قدرم را ندانستند. انگار وجود من همیشه به نفع کارفرماها است و آنها تا آنجا که می توانند از من استفاده می کنند اما در عوض پول زیادی نمی دهند. از کار زیاد و درآمد کم خسته شدم. دیگر می خواهم همه چیز را رها کنم.

واقعا وقتی کسی قدر مرا نمی داند چرا جان بکنم. بیشتر افرادی که اطراف من هستند کمتر از من می دانند، کمتر از من کار می کنند اما بیشتر از من پول به دست می آورند. این اصلا درست نیست.

داستانی که در بالا خواندید، یک داستان کاملا اشتباه در زندگی است و اگر به دنبال جذب شغل ایده آل هستید، با این داستان نه تنها آن را جذب نمی کنید، بلکه چون دائما در حال گلایه، شکایت و نمایش کمبود در زندگی تان هستید، شغل مورد علاقه تان را بیشتر از خود دور می کنید.

اگر دوست دارید این جذب اتفاق بیوفتد، باید داستان خودتان را تغییر دهید، با خود درونی تان هماهنگ و هم ارتعاش شوید و داستانی جدید تعریف کنید. در ادامه مثالی از یک داستان جدید برای جذب شغل ایده آل تعریف کرده ایم که می تواند راهنمای شما برای تعریف داستان شغل شما در زندگی تان باشد.

خواندن
چه می شود اگر انسان فقیر احساس فقر نکند؟

مثالی از یک داستان جدید برای جذب شغل ایده آل

می دانم که برای همیشه اینجا نمی مانم و تا ابد مشغول به همین کار نخواهم بود. من خوشحالم که میدانم تمام چیزها در حال تغییر و گسترش هستند. و پیش بینی کردن جایی که می خواهم بروم برایم جالب است. اگر چه در جایی که الان هستم چیزهای زیادی می تواند بهتر شود اما مشکلی نیست. چون هر جایی که باشم دائما وضعیتم بهتر و بهتر خواهد شد. می دانم اگر به دنبال بهترین چیزها در اطرافم باشم این چیزها بیشتر و بیشتر وارد زندگیم می شود.

جالب است که همه چیز به نفع من پیش می رود و هنگامی که به دنبال نشانه ها و شواهد آن میگردم هر روز شواهد بهتری از آن را می بینم.

برای گفتن داستان بهتر برای جذب شغل ایده آل تان هیچ درست و یا غلطی وجود ندارد. این داستان می تواند در مورد گذشته، حال و یا آینده شما باشد. اما موضوع مهم این است که شما از قصد و نیت خود برای گفتن نسخه بهتری از داستان خود آگاه باشید. وقتی در طول روز داستان های کوتاهی تعریف می کنید و احساس بهتری از آنها می گیرید کانون توجه شما نیز تغییر پیدا می کند. به یاد داشته باشید داستانی که تعریف می کنید زیر بنای زندگی شما خواهد شد، پس آن را آنطور که می خواهید باشد تعریف کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]