کتاب حیات و انرژی

کتاب حیات و انرژی با هدف ارائه توضیحاتی در مورد زندگی انسان به زبانی علمی و ساده نگارش شده تا بشر را با واقعیت وجودی خود به گونه ای قابل فهم و قابل درک آشنا کند. این کتاب ارزشمند را به تمام کسانی تقدیم می کنیم که به دنبال پاسخ های علمی برای زندگی خود و آنچه در اطرافشان می گذرد، هستند.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

سالها از مفاهیم پایه پزشکی و طب که در آن وجود فیزیکی انسان برای اطبا ناشناخته بود می گذرد و اکنون در عصری زندگی می کنیم که پزشکان و دانشمندان جزئیات بسیار زیادی از اجزاء بدن می دانند و هر روز نیز به این جزئیات اضافه می شود.

امروزه پیشرفت علمی در مورد بدن انسان به نقطه ای رسیده که بشریت در حال کار روی درمان سخت ترین بیماری ها نظیر سرطان و حتی در حال توسعه دانشی برای جلوگیری از مرگ و نابودی این بدن فیزیکی است.

ما انسان های عوام نیز اکنون راحت تر می توانیم با وجود و بدن خود آشنا شویم. چرا که این پیشرفت سبب شده تا اندیشمندان با زبان های ساده تری واقعیات وجودی انسان را بیان کنند.

یکی از دانشمندان، پروفسور آسیموف دانشمند زیست شیمی آمریکایی است که کتاب های بسیار جذاب و با زبانی شیوا برای معرفی ابعاد وجودی انسان به شیوه ای کاملا علمی نگارش کرده است. یکی از این کتاب ها، کتاب حیات و انرژی است که اکنون در این مطلب برای شما آماده کرده ایم.

معرفی کتاب حیات و انرژی

همانطور که در مقدمه ذکر شد، کتاب حیات و انرژی نگارش شده تا در مورد زندگی انسان و وجود انسانی، به زبان علمی صحبت کند. البته نه برای دانشمندان، بلکه برای عموم مردم. به همین دلیل هم با زبانی بسیار ساده و روان این کتاب توسط پروفسور آسیموف به رشته تحریر درآمده است.

خواندن
اهداء سنگ

این کتاب در مورد مفاهیم انرژی و تاثیر آن بر بدن و درمان بیماری ها، ذرات تشکیل دهنده وجود انسان از جمله سلول ها، اتم ها، الکترون ها، ترکیبات مواد غذایی که در بدن انسان ها تغذیه می شود و.. صحبت می کند.

مطالعه کتاب حیات و انرژی به شما کمک می کند شناخت خیلی خوبی نسبت به بدن خود و اجزاء آن داشته باشید و حتی در هنگام مواجه شدن با بیماری، بتوانید بهتر به درمان بیماری خود اقدام کنید.

فهرست مطالب کتاب

 1. کوشش ها
 2. نتایجی که آتش به بار آورد
 3. اندازه گیری حرکت
 4. اندازه گیری گرما
 5. جریان گرما
 6. ذرات جنبنده
 7. ذرات به هم متصل می شوند
 8. گرمای واکنش
 9. جهت واکنش
 10. مسیر الکتریکی
 11. تحریک واکنش
 12. تحریک بدون انرژی
 13. بازهم جاندار و بیجان
 14. سرعت بیهوده
 15. کاتالیزورهای حیات
 16. اجزای ساختمانی پروتئین ها
 17. جاذبه ضعیف
 18. نتیجه کار آنزیمها
 19. در حواشی
 20. زندگی بی هوازی
 21. اهمیت فسفات
 22. انتقال الکترونها
 23. زندگی هوازی
 24. راهها به هم می پیوندند
 25. منبع خالی

هم اکنون می توانید کتاب حیات و انرژی را به صورت کاملا رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دریافت کنید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 10.2 مگابایت
 • تعداد صفحات : 519 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 1 میانگین: 5]