کتاب Moon magic – نسخه انگلیسی

کتاب Moon Magic می خواهد شما را با شگفتی های رمزآلود ماه، چرخه های قمری، افسانه ها، روایات قومی و انرژی های عرفانی این کوکب اسرارآمیز آشنا کند تا بتوانید با کمک گرفتن از همه این ها، زندگی متفاوتی برای خود بسازید. برای دانلود رایگان این کتاب به ادامه متن مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

همه ما در زندگی خود به یک جادوی کوچک نیاز داریم. کتاب Moon Magic اینجا هست تا به ما کمک کند که ببینیم ماه – آن جسم پر از شگفتی روزمره که آسمان ما را روشن می کند – چگونه می تواند به ما کمک کند که دقیقاً همین را داشته باشیم. منظور این کتاب از سحر و جادو، کمی رمز و راز، سرگرمی، افسون و شگفتی است که می تواند به ما کمک کند زندگی هدفمند و مرتبط با دنیای طبیعی اطرافمان داشته باشیم. (در اینجا هیچ چیز تاریکی وجود ندارد، به جز عدم وجود نور در برخی از فازهای قمری!)

ماه غول پیکر ما نه تنها هیپنوتیزم کننده است، بلکه زمین را به مکانی قابل زندگی تبدیل می کند و به تثبیت آب و هوا و ایجاد ریتم های جزر و مدی کمک می کند که برای هزاران سال انسان ها را هدایت کرده است. محتمل ترین منشا آن؟ نتیجه برخورد یک جسم به اندازه مریخ با زمین، که بقایای حاصل از آن، مسحورکننده‌ترین ویژگی را در آسمان شب ما تشکیل داد – تنها جرم آسمانی فراتر از زمین که هنوز توسط انسان‌ها بازدید شده است.

مطلب مرتبط: کتاب Moon Spells – نسخه انگلیسی

لونا، “ماه” در لاتین، الهه ماه رومی (سلنه، در اساطیر یونانی) بود. آن الهه، ماه، الهه‌ای است مملو از شانس، جذابیت، انرژی، قدرت، نور – و بله، جادو – الهام‌بخش عشق، شعر، موسیقی، ادبیات، هنر، علم و… و این الهه دلربا هزاران سال است که ما را مجذوب خود کرده است. ماه یک موضوع شگفت‌انگیز، کنجکاوی، کاوش و روشنگری، توسط مردمی از همه کشورها و فرهنگ‌ها پرستیده شده است، که به او برای راهنمایی، قدرت، عشق و نور چشم دوخته‌اند.

خواندن
آموزش آسترولوژی: آشنایی با صورت فلکی (برج) در آسترولوژی – قسمت چهارم

شما در کتاب Magic Moon اطلاعاتی را که برای ارتباط با ماه و قدرت هدایت او نیاز دارید و همچنین ابزارها، راهنمایی ها، تشریفات و جادوها برای تقویت و هدایت مثبت تر زندگی خود را خواهید یافت. از سلامتی و ثروت گرفته تا ورزش و حیوانات خانگی، از شانس و عشق گرفته تا خانه و شغل، برای به نمایش گذاشتن ارزشمندترین رویاهای خود نیازی به دورتر از قدرت درونی خود ندارید.

با مطالعه کتاب Magic Moon راهنمایی هایی به دست می آورید که در تک تک مراحل زندگی تان می توانید از آن ها بهره ببرید و به نفع خود استفاده کنید. هم اکنون می توانید این کتاب فوق العاده عالی و شگفت انگیز را به صورت کاملا رایگان از وبسایت سینرژی با ناهید دانلود کنید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 10.7 مگابایت
 • تعداد صفحات: 254 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 5 میانگین: 3.2]