کتاب طلسم های ماه – نسخه انگلیسی

در کتاب Moon Spells نحوه استفاده از فازهای ماه برای جذب به خواسته ها را می آموزید و با تکنیک هایی آشنا می شوید که با استفاده از آن ها می توانید از انرژی های پنهان ماه برای جذب خواسته های خود استفاده کنید. برای دانلود رایگان این کتاب، به انتهای مطلب مراجعه کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ماه در علم آسترولوژی یکی از مهم ترین کواکب محسوب می شود که بر روی زمین و زندگی انسان ها تاثیر بسیار بالایی دارد. معمول ترین تاثیر ماه روی زمین، موضوع جذر و مد آب ها و دریاهاست. اما علاوه بر این، ماه در درون خود انرژی های پنهانی دارد که این انرژی ها تاثیرات به شدت بالایی بر روی ما خواهند داشت. اما این انرژی ها چه هستند و چطور می توان از آن ها استفاده کرد؟ پاسخ این سوال را در کتاب طلسم های ماه می خوانید.

معرفی کتاب Moon Spells

کتابی که در این مطلب برای شما قرار داده ایم، همان طلسم‌ها و تکنیک‌های ساده‌ای را نشان می‌دهد که به شما کمک می کند تا به اهداف زندگی‌ تان برسید. این “جادوهای ماه” که همراه با انرژی ارائه شده توسط پنج مرحله اصلی ماه (جدید، افزایش، کامل، زوال و تاریکی) ارائه می شود، می تواند به شما کمک کند تا بر چالش هایی که در زندگی خود با آن روبرو هستید غلبه کنید.

تمدن‌های باستانی به قدرت ماه احترام زیادی می‌گذاشتند: آنها محصولاتی را مطابق مراحل ماه کاشتند، در آیین‌های بی‌شماری به او ادای احترام کردند و او را با در مهم ترین تعطیلات خود جشن گرفتند. حتی امروز، وقتی قدرت او را در سطح عملی تر می دانیم (علت جزر و مد اقیانوس ها، تأثیر او بر چرخه های قاعدگی زنان)، همه ما مجذوب و شیفته راز و زیبایی ماه کامل در آسمان شب هستیم.

خواندن
آموزش آسترولوژی: کوکب هیلاج و کوکب کدخواه – قسمت آخر

کتاب Moon Spells به جای تکیه شدید بر طالع بینی، طلسم های ماه را به سادگی بر درک پنج مرحله اصلی ماه و نحوه اعمال آنها در زندگی خود تمرکز می کند. این طلسم ها به شما این امکان را می دهد که استراحت کنید و به چالش های زندگی با وضوح بیشتری نگاه کنید تا به وضعیت آگاهی تغییر یافته برسید. با استفاده از آن سطح هوشیاری، انبوهی از اطلاعات را پیدا خواهید کرد که شما را راهنمایی می کند و به شما توانایی انجام کاری را می دهد که برخی آن را جادو می نامند.

برای رسیدن به آرامش و خوشبختی، تکنیک های این کتاب ارزش امتحان کردن را دارد. شما ممکن است زندگی خود را متحول کنید. در بدترین حالت، چند شب را به ماه زیبای ما نگاه خواهید کرد. هم اکنون می توانید این کتاب را از ادامه دانلود کنید. روی گزینه دانلود کتاب بزنید.

 • دانلود کتاب
 • حجم فایل : 2.1 مگابایت
 • تعداد صفحات : 159 صفحه
 • رمز فایل : synergynahid.com
 • منبع : وبسایت سینرژی با ناهید
 • اینستاگرام سینرژی با ناهید
 • راهنما
  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.
  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: 6 میانگین: 3.2]