آیا می توانیم آگاهانه استخوان یا عضله ای جدید بسازیم؟

وقتی در مورد تناسب اندام و اندام ایداه آل حرف می زنیم، عده ای می پرسند یعنی ما می توانیم با افکارمان و آگاهانه استخوان یا عضله ای جدید بسازیم؟ در این مطلب می خواهیم در مورد این سوال صحبت کنیم و به آن پاسخ دهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

ما با خواستن و ورزش کردن به صورت کاملا آگاهانه می توانیم بدنه ای عضلانی برای خود درست کنیم، ولی آیا به همین صورت می توانیم آگاهانه استخوان یا عضله ای جدید بسازیم؟ اگر بله، باید چه کار کنیم؟

بله دقیقا به همین شکل می توانید تغییر ایجاد کنید، تنها تفاوتی که وجود دارد این است که باور تغییر در عضلات وجود دارد اما برای استخوان ها چنین باوری وجود ندارد. وقتی بدن عضلانی مردی را می بینید، شما هم دلتان می خواهد چنین بدنی داشته باشید و چون افراد زیادی این کار را انجام داده اند باور دارید که شما هم می توانید آن را انجام دهم. اما تا به الان کسی را ندیده اید که بتواند در استخوان هایش تغییر ایجاد کند. به همین دلیل می گوییم چنین باوری وجود ندارد. چون شما ندیده اید.

علت اینکه در جامعه ما تغييرات به سرعت اتفاق نمی افتد این است که مردم توجه کامل خود را به آنچه که هست (شرایطی که وجود دارد) می دهند. برای رسیدن به تغییر باید فراتر از آنچه را که می بینید در نظر داشته باشید. اگر قبل از باور کردن چیزی به دنبال شواهد و نشانه هایی از آن باشید این کار به شدت سرعت حرکتتان را کند می کند. این بدان معنی است که باید منتظر شخص دیگری باشید که آن موضوع مورد نظر را بیافریند تا بتوانید آن را باور کنید.

هنگامی که درک کنید کائنات و قانون جذب به همان سرعتی که به افكار مشاهده شده پاسخ می دهد به تصورات و ایده های در ذهنتان نیر پاسخ می دهد بدون اینکه منتظر شخص دیگری باشید خود می توانید به آفرینش های جدیدی دست بزنید. در این صورت قطعا می توانید آگاهانه استخوان یا عضله ای جدید بسازید.

پیشنهاد می کنم: تا چه اندازه می توانم بدن خود را کنترل کنم؟

اینجا ممکن این سوال ذهن شما را درگیر کند که یعنی شما باید اولین نفر باشید؟ در پاسخ به این سوال، این اطلاعات را با شما می دهیم: پیشتاز بودن مستلزم داشتن بينش و انتظار مثبت است و این کار شور و نشاط فوق العاده ای را به همراه دارد. هنگامی که آرزویی در سر دارید و هیچ شکی برای به دست آوردنش ندارید این وضعیت بهترین تجربه ممکن است. اما اگر نسبت به به دست آوردن آرزوی خود تردید داشته باشيد احساس خوبی نیز نخواهید داشت.

خواندن
چطور به هماهنگی ارتعاشی با وجود درونی خود برسیم؟

وقتی تنها به آرزوی خود فکر می کنید و احساسات متناقض مثل شک و تردید در خود ندارید کائنات نیز به خواسته شما پاسخ می دهند و آن خواسته به سرعت به سمت شما می آید و به مرور زمان به قدرت افکار عمدی خود پی می برید. اما داشتن چنین افکار ناب و خالصی احتیج به تمرین دارد. باید کمتر آنچه که هست را مشاهده کنید و بیشتر وقت خود را به تصور کردن آنچه که دوست دارید بگذارید. برای گفتن داستان جدید در مورد بدن فیزیکی خود باید بیشتر از چیزهایی صحبت کنید که دوست دارید تجربه کنید.

قدرتمندترین کاری که می توانید انجام دهید – چیزی که بیشتر از هر عملی به شما قدرت و توان می دهد – این است که روزانه وقت خود را به تجسم و تصویرسازی از زندگی دلخواهتان اختصاص دهید. شما را تشویق می کنیم تا به مکانی ساکت و آرام بروید، 15 دقیقه چشمان خود را ببندید، بدنی که دوست دارید، محیطی که در آن می خواهید باشید، روابط و زندگی دلخواه خود را تجسم کنید.

شرایطی که تا الان بوده است هیچ ارتباطی با آنچه که در آینده خواهد بود ندارد و چیزی هم که دیگران نجربه می کنند هیچ ربطی به تجربیات شما نخواهند داشت. برای رسیدن به چیزی که می خواهید باید راهی را بیابید تا خود را از گذشته تان و از بقیه افراد جدا کنید. خواسته تان هر چیزی که باشد، حتی ساخت استخوانی جدید در بدنتان، وقتی به آن باور داشته باشید و در افکار خود آن را بخواهید، می توانید آگاهانه استخوان یا عضله ای جدید بسازید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 5]