5 نشانه انرژی منفی در منزل + راهکار پاکسازی آن

در این مطلب می خواهیم در مورد انرژی منفی در منزل صحبت کنیم، پنج نشانه از وجود آن در منزل را برای شما معرفی نماییم راهکاری موثر و 100 درصد عملی را برای پاکسازی انرژی منفی از منزل به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

5 نشانه انرژی منفی در منزل

5 نشانه خیلی مهم از وجود انرژی منفی در منزل این موارد هستند:

  • با اعضای خانواده مشغول صحبت عادی هستید، ناگهان صحبت عادی تبدیل به مشاجره و دعوا می شود.
  • وقتی از خواب بیدار میشوید کف پاهای شما اصطلاحا ذوق ذوق میکند یا درد میکند و یا بدنتان بسیار کوفته است. وقتی از خواب بیدار می شوید حس می کنید انگار اصلا نخوابیده اید!
  • از بیرون به منزل می آیید و پراز انگیزه و حس های خوب هستید یا حتی وقتی بیرونید تصمیم میگیرید کاری انجام دهید اما وقتی به خانه می آیید حس می کنید سیمی به شما وصل کرده اند و انرژی شما را تخلیه کرده اند و پر از افکار منفی و ناامیدی و بی انگیزه‌گی می شوید.
  • خراب شدن بدون دلیل وسیله‌های منزل! هرچیزی را درست میکنید چیز دیگری خراب می شود! مثلا لوله‌ی روشویی را درست میکنید، پمپ آب خراب می شود یا آب گرم‌کن، آب گرم نمیکند، این را درست می کنید، اجاق گاز در آشپزخانه خراب می شود و…
  • به سردردها، گردن دردها، گریه‌ها (تاکید میکنم) و بیماری‌های بدون دلیل دچار می شوید. وقتی بیرونید حالتان خوب است، اما وقتی میخواهید به خانه بروید یا داخل خانه حالتان اینطور می شود.

اگر سه یا چهار مورد از موارد بالا را تجربه کرده اید باید بگوییم آلودگی و انرژی منفی در حال نابودی منزل شما است.

راهکاری پاکسازی انرژی منفی از منزل

انرژی منفی در منزل معمولا در گوشه های منزل جمع می شود! اگر حیوان خونگی دارید ۲۴ ساعت آن را خارج کنید! در گوشه های منزل سنگ نمک (میتواند پودر شده هم باشد) قرار دهید. مقداری در دستمال کاغذی بریزید و همه ی گوشه ها (حمام، دستشویی، اتاق ها، آشپزخانه، هال، پذیرایی، ورودی) قرار دهید. بعد از ۲۴ ساعت همه را از منزل بیرون بریزیند. و در نهایت منزلتان را جارو کنید.

بعد از انجام اقدامات بالا مانترا اوم را پخش کنید (با صدای بلند)‌، اگر پنجره ای دارید باز کنید و مریم گلی را دود کنید و در گوشه ها و مراکز خانه بگردانید (در یک پست کامل در پیج اینستاگرام سینرژی در این خصوص اینجا توضیح داده ایم. با این  هشتگ پست را پیدا کنید: #مریم_گلی_سینرژی)

خواندن
با حمل کردن سنگ انرژی آن را همراه خود داشته باشید

بعد از کارهای بالا، خودتان احساس سبکی را در منزلتان حس خواهید کرد.

اقدامات ذکر شده را سه دفعه و هر بار در یک بازه ۹ روزه انجام دهید. به طور مثال امروز انجام داده اید و  نمک را گذاشتید، از فردا 9 روز را بشمارید و روز نهم مجددا نمک بگذارید (همه مراحل قبلی را تکرار کنید و فردای آن روز منزل را جارو کنید، مریم گلی دود کنید و مانترا اوم گوش دهید). مجددا از فردای آن روز (فردای نمک گذاشتن) 9 روز بشمارید و دوباره انجام دهید.

با اینکار یک سیکل انرژی در منزل به وجود می آورید. مریم گلی که در فروشگاه سینرژی موجود است از نوع مریم گلی بذر آبی یا در زبان انگلیسی blue sage است. حتما تفاوت بین blue sage و white sage را در گوگل جستجو کنید و بخوانید.

خواص مریم گلی بذر آبی (Blue sage)

علاوه بر خاصیت هیلینگ برای افزایش فرکانس ثروت هم استفاده می شود. اما چطور چنین تاثیری دارد؟

بویی که مریم گلی بذرآبی ایجاد میکند الگوهای مغزی را طوری تغییر میدهد که امواج مغزی در الگو فرکانسی ثروت قرار میگیرند. (به طور مثال شما یک روز کار میکنید پول در می آورید، یک روز کار میکنید پول بیشتری در می آورید، آن تفاوت احساسی که این شرایط دارید بخاطر تغییر الگو امواج مغزی شماست که پر از انرژی، ایده و اشتیاق می شوید).

بعد از دود دادن (که در پیج سینرژی گفته ایم. مثلا ۴۰ روز هر صبح با مانترا لاکشمی دود دهید)، انگیزه ،ایده نگرش، شوق، اشتیاق و امید در زمینه مالی برای شما ایجاد می شود و قفل های مالی را باز میکند. در محیط کار همراه با سنگ چشم ببر هم استفاده کنید که تاثیر فوق العاده ای دارد.

اگر کسی در منزل شما مدام اخبار گوش می دهد، از او بخواهید صدا را تا حد امکان کم کند! و تا ۹ روز اول هر عصر زعفران را برای اعضای خانواده دم کنید (برای افرادی که منع دارن دم نکنید). ممکن است در ابتدای این اقدامات یک برون ریزی رخ دهد، نگران نباشید این دقیقا مسائلی که باید ریشه ای حل شوند را نشون میدهد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: 1 میانگین: 4]