چه چیزی جلوی پیشرفت شغلی مرا می گیرد؟

در این پست می خواهیم در مورد پیشرفت شغلی و نوع نگاه تان نسبت به آن صحبت کنیم و در همچنین صحبتی داشته باشیم با کسانی که می خواهند برای نخستین بار صاحب شغل شوند یا با در نظر گرفتن درآمد رشد شغلی و… حرفه خود را تغییر دهند. می خواهیم به این افراد در مورد مسیر رسیدن به این خواسته ها بگوییم. البته خواندن این مطلب را به همه افراد شاغل، غیرشاغل و یا در شرف پیدا کردن شغل، توصیه می کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

زندگی باعث میشود تا جزئیات چیزهایی که به دنبالش هستید بر شما آشکار گردد و موقعیت عالی از قبل برای شما وجود داشته است. کار شما این نیست که شغل خود را برای پیشرفت شغلی ترک کنید و به دنبال موقعیت های بهتر باشید بلکه باید اجازه بدهید شرایط به گونه ای پیش برود تا شما را درست به موقعیتی که همواره به دنبالش بودید و آن را می خواستید، برساند.

به بیانی دیگر تا زمانی که به چیزهایی که نمی خواهید بر نخورید و آنها را تجربه نکنید خواسته های خود را به طور کامل و شفاف متوجه نخواهید شد. بنابراین نداشتن پول کافی موجب می شود تا پول بیشتری را درخواست کنید. کارفرمای ناسپاس و قدر نشناس باعث می شود بخواهید شخصی را ببینید که استعدادها و اشتیاق شما را تحسین کند.

شغل ملال آور باعث می شود به دنبال شغلی باشید که موجب شفافیت و رشد و بالندگی شما گردد. شغلی که برای رسیدن به محل کار باید ساعت ها در ترافیک بمانید باعث می شود درخواست شغلی را بدهید که نزدیک به محل زندگیتان باشد.

همه خواسته ها از قبل در حساب ارتعاشی تان ذخیره شده است

دوست داریم تمام کسانی که به دنبال تغییر شغل خود با فکر به پیشرفت شغلی هستند این را بدانند: چیزی که به دنبالش هستید از قبل در حساب ذخیره ارتعاشی تان آماده و فراهم شده است. کاری که باید انجام دهید همسو شدن با خواسته ایست که از دل تجربیات گذشته و کنونی شما به وجود آمده است.

خواندن
نیروانا چیست؟ و چه جایگاهی در آیین بودایی دارد؟

شاید به نظر عجیب برسد اما سریع ترین راه برای رشد و پیشرفت شغلی در محیط کاری تان پیدا کردن چیزهایی در شغل فعلی تان است که احساس خوبی به شما می دهد. اما بیشتر مردم خلاف این کار را انجام می دهند و با تاکید بر مشکلات و نواقص جایی که هستند، یافتن شغلی بهتر را توجیه می کنند.

اما چون قانون جذب همیشه مقدار بیشتری از چیزی را که به آن فکر می کنید، به سمت شما جذب می کند، اگر توجه شما به ناخواسته هایتان باشد ناخواسته های بیشتری به سمت شما جذب می شوند. هنگامی که موقعیتی را به خاطر وجود چیز ناخواسته ای ترک می کنید، در محیط بعدی که در آن قرار خواهید گرفت با همان ناخواسته رو به رو خواهید شد.

به چیزی که می خواهید فکر و از آن صحبت کنید. لیستی از چیزهایی تهیه کنید که در موقعیت کنونی تان دارید و شما را خوشنود می کند. با اشتیاق به پیشرفت و تعالی که در راه رسیدن به شما هستند فکر کنید. بر چیزهایی که دوست ندارید تمرکز و تاکید نکنید و روی چیزهایی که مورد علاقه تان است تاکید کنید و ببینید که چگونه کائنات به ارتعاشات بهبود يافته شما پاسخ می دهد.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]