تجربه های زندگی به شما درس می دهند نه کلمات

آموزش واقعی در تجربیاتی هست که شما در زندگی بدست می آورید. در حقیقت تجربه های زندگی به شما درس می دهند، نه کلمات و جملاتی که از بقیه می شنوید. هر اندازه هم این جملات کامل و دقیق باشند، بازهم هیچ وقت جای تجربه را نمی توانند بگیرند. پس همیشه سعی کنید به دنبال تجربه های آموزنده و درست در زندگی تان باشید. به همین دلیل در این پست می خواهیم بیشتر به بحث تجربه کردن در زندگی بپردازیم و از دیدگاه قانون جذب آن را بررسی کنیم. پس با ما همراه شوید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

صرفا شنیدن کلمات و جملات حتی اگر کامل باشند و درست و دقیق حقایق را توضیح دهند موجب نمی شود که تبدیل به باور و آگاهی های شما گردند. اما اگر این توضیحات – که با قوانین کائنات همراه و همسو هستند – با تجربه های زندگی شما همراه شوند آگاهی و باور در شما می سازند.

انتظار داریم وقتی صحبت های ما را می شنوید و سپس به زندگی خود می پردازید به این آگاهی برسید که چگونه مسائل در زندگیتان اتفاق میفتد و بتوانید کنترل کاملی بر تمام جنبه های زندگی خود مخصوصا چیزهایی که برای بدن خود می خواهید، داشته باشید. در حقیقت به تجربه های زندگی خود رجوع کنید و سعی کنید این گفته ها را با تجربیاتتان همسو نمایید.

اگر وضعیت بدنی شما درست همان چیزی است که انتظارش را دارید، همینطور بر این بدن متمرکز باشید و شکرگزار چیزهایی باشید که شما را خشنود می کند، با این کار شرایط خوب خود را حفظ می کنید. اما اگر می خواهید تغییراتی در بدن خود داشته باشید، چه در ظاهر خود چه در سلامتی و چه در استقامت بدنی خود، گفتن داستانی متفاوت، نه فقط راجع به بدنتان بلکه در مورد تمام چیزهایی که شما را دچار مشکل کرده است، برایتان بسیار سودمند خواهد بود.

مطلب مرتبط: افکار شما تجربه های فیزیکی شما را می سازند

وقتی داشتن توجه مثبت را شروع می کنید نسبت به خیلی از موضوعات احساس خوبی خواهید داشت و احساس می کنید که شور و اشتیاق در شما بسیار زیاد شده است و قدرت جاری در کائنات (خداوند) را احساس می کنید. قدرتی در شما جاری می شود که عالمیان را آفریده است. تنها کسی که خالق زندگی و تجربیات شما می باشد خودتان هستید نه هیچ کس دیگر.

خواندن
برای جذب سلامتی، هر روز 15 دقیقه تجسم سلامتی داشته باشید

وقتی تا حدی روی خواسته خود تمرکز می کنید که احساس اشتیاق در شما ایجاد می شود، قدرت بیشتری را تحت کنترل خود دارید و می توانید به نتایج بسیار بهتری دست پیدا بکنید. دیگر فکرهایی که دارید اگرچه مهم هستند و قابلیت آفرينش چیزهای دیگری را دارند اما، تنها می توانند به حفظ آنچه که آفریده اید کمک کنند.

بیشتر مردم با افکار مداوم که قدرت چندانی ندارند و از احساسات قوی سرچشمه نگرفته اند به راحتی به داشتن چیزهایی که نمی خواهند ادامه می دهند و آن ناخواسته ها را حفظ می کنند. به بیان دیگر آنها همچنان در حال گفتن داستانهایی از چیزهایی هستند که به نظرشان ناعادلانه است و با آن مخالفند و آنها را نمی خواهند و با انجام این کار همچنان با ناخواسته های خود رو به رو هستند.

وقتی هدف شما این باشد که در تمام موضوع های مورد نظرتان داستان هایی بگویید که احساس بهتری به شما بدهد، این کار تأثیر بسیار بزرگی بر جسم فیزیکی شما خواهد داشت. از آنجا که تنها کلمات به شما آموزش نمیدهند پیشنهاد میکنیم که برای مدتی این کار را انجام دهید و نتایج آن را ببینید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]