سیاره زمین، سرزمین رسیدن به خواسته ها

اینجا سیاره زمین است. شما در این سرزمین هر چیزی که بخواهید می توانید بدست آورید و هر آنچه که بخواهید می توانید داشته باشید. در این سیاره چیزی به نام کمبود وجود ندارد و قانون جذب در آن حاکم است. پس هر چه بخواهید آن را جذب می کنید.

دریافت کد جذب شخصی، کد جذب ثروت، کد جذب عشق و کد جذب هر خواسته

اگر ما می توانستیم در اولین روز ورود شما به این دنیای فیزیکی با شما صحبت کنیم خیلی خوب میشد. چون به شما میگفتیم: به سیاره زمین خوش آمدید. هیچ چیزی وجود ندارد که شما نتوانید باشید یا انجام دهید و یا آن را داشته باشید و کار و شغل شما در تمام زندگی جستجوی شادی می باشد.

شما آنقدر آزاد هستید که هر فکری را که در سر خود داشته باشید جذب می کنید. وقتی افکاری دارید که احساس خوبی به شما می دهند با خود واقعی تان هماهنگ می شوید. پس از آزادی خود استفاده کنید، ابتدا به دنبال شادی باشید و رشدی که به دنبالش هستید شادمانه و به حد وفور به سمت شما می آید.

اما امروز اولین روز ورود شما به دنیای فیزیکی نیست. بیشتر شما بعد از اینکه مدتها شنیده و قانع شده اید که انسان آزاد و با ارزشی نیستید و باید از طریق عمل ارزش خود برای دریافت خواسته هایتان را اثبات کنید، جملات ما را می شنوید. بیشتر شما شغل و یا حرفه ای را هم اکنون دارید که از آن راضی نیستید. اما فکر می کنید که نمی توانید آن را به راحتی کنار بگذارید چون مشکلات مالی که پیش خواهد آمد بیشتر شما را ناراضی می کند.

خواندن
تحلیل کاهش ارزش پول از دیدگاه قانون جذب

دوره تغییر و ارتقاء مدار ذهنی برای افزایش قدرت جذب

افرادی هم که شغل درآمدزا ای دارند احساس ناراحتی می کنند و باور دارند که هیچ پشتوانه ای ندارند و نگران آینده شان هستند. اما مهم نیست که الان در چه موقعیتی هستید اگر تصمیم بگیرید که به جنبه های مثبت وضعیت کنونی خود توجه کنید، جلوی فرستادن مقاومت ها- تنها چیزی که موجب می شود شما از رسیدن به خواسته تان باز بمانید – را خواهید گرفت.

احتیاجی نیست که به عقب بازگردید و بعضی چیزها را تغییر دهید و یا نسبت به چیزهایی که هنوز انجامشان نداده اید نگران باشید. اگر در همین لحظه تمام تلاش خود را بکنید تا در مقابل افکار بد و مقاومت زا خود مقاومت کنید، مثل بی ارزش بودن وجودتان یا احساس خشم در مورد مسائل مالی، در همین لحظه وضعیت مالی شما شروع به تغییر می کند.

تنها با خود بگویید: من اینجا در اولین روز از زندگی جدیدم هستم، هدف اصلی من از الان تا همیشه پیدا کردن دلایلی برای حال خوب است، می خواهم که احساس خوبی داشته باشم. هیچ چیزی برای من مهمتر از این نیست که حال خوب داشته باشم.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]